Nolur içini rahatlatınnn !!!

BenNrcn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2018
15
0
27
Malesef 3 ay önce pcos olduğumu öğrendim son 5 ayda 35 kg almıştım ocak şubat regllarım lekenme şekilinde gelmişti 22 döngüye düşmüyü normal tarihimden 1 hafta erken oluyordum sonra birşeylerin ters gittiğini amşadım dr gittim pcos olduğumu zayıfla 1 sene dene olmazsa gel demişti (2 senelik evliyim) son reglm baya lıkır lıkır geldi o ayda ovülasyonda pik gördğm geçen aykinde görmemiştim bu ay görünce hemen değerlendirdim reglma son 4 gün umarım olur dua edin banaa 10 kg verdim hala daha diyete devam ediyorummm

insallah en kisa surede olumlu sonuc alirsiniz ve gebelik ogrenirsiniz :)

inanin bazi pcoslular pcosu olmayanlara gore cabucak hamile de kalabiliyor, onun icin pcosum var olmicak diye sartlamayin kendinizi <3 yumurtlama da gormussunuz zaten mis gibi, sagliginiza dikkat edin paketli gidayi hayatinizdan cikarin bol bol su icin en az 2 litre, aksam 6 dan sonra bisey yemeyin saglikli seylerle beslenin ev yemekleriyle zaten gerisi gelir

ay öyle yağıyorum ama insan işte strese giriyor herkes beklenti içinde dahada geriliyorım

ay öyle yağıyorum ama insan işte strese giriyor herkes beklenti içinde dahada geriliyorım
tahmin edebiliyorum, merak etmeyin guzel olucak her sey yumurtlama gordunuz bakin guzelce degerlendirin 2-3gunde bir esinizle gerisi zaten gelecek

Canım hiç dert etme şöyle ki bende pcos yok her şey çok okey günü gününe regl olurum falan ama 1 senedir olmadı. Pcos + pcos kaynaklı şeker hastası olan arkadaşıma çok zor hamile kalırsın demesine rağmen doktor 5. Ayda hamile Kaldı. Hiç öyle düşünme yani :) pcos var diye hamile kalmayacaksın diye bir şey yok.

amin inşallah Allah sizede nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…