nolur fikir verin

HDUYGU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2008
134
1
kızlar ayın 22 sinde adet görmem gerekiyordu
o gün bulaşık bi şekilde kan geldi
ama başka hiç gelmedi 2 gün geçti
annem üstüne görme olabilir falan dedi ama...
bilmiyorum sizce?:uhm::Saruboceq:

canım olabilir. bi idrar testi alıp yapabilirsin. yerleşme kanaması dediğimiz şey olabilir bence. üstüne görme normal adet gibi kanama olur.

benimde aynısı olmuştu canım ben hamileydim hemen test yapmıştım çıkmıştı

canımcım inşallah hamişşindir cok mutlu olurum ınan bence bı evde ıdara testı yapsan onda cıkar .iyi haberlerini beklıyorum tatlım.rabbım gonlune gore versın inş.tüm isteyenlere versin :Saruboceq:

inş canlarım ya
aynı adet gibi ara ara sancısı oluyo
merak ediyorum ama kan testi yaptırmıştım adet olmam gereken gün negatif çıkmıştı
idrar testinde çıkar mı ki

inş canlarım ya
merak ediyorum ama kan testi yaptırmıştım adet olmam gereken gün negatif çıkmıştı

inş canlarım ya

canımcım senı uzmek ıstemem ama kan testınde cıkmadıysa ıdrarda cıkmaz kan testınde cıkardı .duygucum yanlıs hatırlamıyosam sen bı keresındede 1 ayd aıkı sefer 10 gunden fazla olmustun kanama bence bı doktora gıdıp guzel bı muayne ol bı sorun varsa kı ınsallah yoktur tedavını ol bole duzensız olursan hamılede kalamssın .rabbım ınsallah kalbıne gore versın hayatım ınsallah allah sana ve tum ısteyenlere verır:emir_bebek::Saruboceq:

bence hemen bı ıdrar testı yap negatıf cıkarsa bı kacgun daha beklersın baktın olmadın o zaman bhcg baktırısın
gonlunce sonuc almasn dılegıyle...

X