nolur fikir verin delircem :(

hulya48

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2013
56
3
Merhaba arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var
gecen ay 14 unde adet gordum bu ay 16sinda gormem gerekiodu genelde cok siddetli gecer agrilarim cok hafif oldu ama adet gormedim bende 18 sinde test yaptim cok silik cikti ama olumlu dediler sevincimi tum ailemle paylastim tabi ( bu arada ingilterede oturuyorm) sonra ablam sabah erkenden bir daha test yap daha koyu cikmasi lazim dedi die 20 sinde yani bugun bir daha test yaptim sonuc negatif hic cizgi yok sonra dayanamadim bi daha yaptim yine ayni
ilk bebek olacakti ama simdi iki negatif 1 pozitif test var elimde. burada kan testi yapmiolar bekle diolar sadece ara ara adet gorecek gibi agrilarim ve gogsumde hassasiyet hala var akintimda baya bir fazla.
sizce ne yapmaliyim tum ailem mesajlar atip ario tebrik ediyorlar kimseye negatif cikan testten bahsedemedim
yardim edin lutfen tum gun stres icinde bekledim ama nolcak bilemiyorum

canım ya keşke kan tahlili yaptırmadan ailene söylemeseydin
biraz daha bekle kan testi yaptır mutlaka

sormayin cahillik hatasi iste ne bileyim heyecanlandim bi an cok istiyordum bide burada 10. haftaya kadar kan testi yapilmio git ve bekle diolar. sistem turkiyedeki gibi olsa hemen bir saglik ocagina giderdim zaten bu arada sabah adet gordum yani bebek yok ama aileme inandiramadim tabi cunku hepsi cok istiyorlar bu bebegi iki tarafinda ilk torunu olacakti. ustten gordun kesin diolar ama benim umudum kirildi

tamam sakin ol stres yapma işte aklında olsun bidaha emin olmadan söyleme ailene
illa hamile kalcam düşüncesini kafandan çıkar akışına bırak

hadi yaaa
çok üzüldüm canım ama evet ilk gebeliklerde böyle şeyler olabiliyormuş bak hamile kalmadan önce muayaneden geç ben 5 ay önce gittim doktora kontrol oldum sonra denemelere başladık inşallah birdaha böyle birşey yaşamazsın canım evet emin olmadan ailelere bişi söyleme şimdi herkes üzüldü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…