nolur cevaplayın birazdan cıkıcam

melansu

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
387
63
36
17 haftalık hamileyim arkadaşlar bir az önce baygınlık gibi birşey geçirdim çok korktum kulaklarımda cınlama oldu gözüm karardı ve düştüm şuan geçti ama hala başım çok dönüyor yardımınıza ihtiyacım var sizce normalmi

tansiyonun düşmüştürr canım.
hemen kötüye yorma.
iki günde bir sürekli tansiyonunu ölçtür.
liste tut.
eğer hep düşük çıkarsa değerlerrin dr2un ona göre önlem alır.
hamilelikte düşük tansiyon normaldir ama..

canım ben nette okumustum doktorada sordum ikinci trimester de tansiyon giderek ve bazende ani düşebilirmiş çok normal yani, dinlen bolbol, diyoki bayılabilir hamileler bu haftalarda, ama Allahın işi genelde sırt üstü düşermiş, ayaklarını kaldır dinlen canım dikkat et kendine ama korkma gerçekten normal

bencede tansiyon dusuklugu sekerli biseyler ye canim ..tansiyonunu olcup yapsan daha iyi tabiki..dusukse cok tatli serbet yap ic ...yuksekse eksi dusurur ..ama seninki dusmus gibi geldi bana ,,gecmis olsun canim ,bide disari cikicam diyorsun cok onemli degilse bence cikma..

17 haftalık hamileyim arkadaşlar bir az önce baygınlık gibi birşey geçirdim çok korktum kulaklarımda cınlama oldu gözüm karardı ve düştüm şuan geçti ama hala başım çok dönüyor yardımınıza ihtiyacım var sizce normalmi

canım benim aynı olay gecenlerde benimde başıma geldi. benimde bacaklarım falan tutmadı ilk başta.sonra gözüm karardı ve bi baktım eşim başımda beni ayıltmaya çalışıyor. eşim hemen tansiyonumu ölçmüş. 50/80 çıkmış. şekerli seyler yedim biraz dinlendikten sonra kendime geldim. muhtemelen seninde öyle olmuştur canım. çok geçmiş olsun

tansiyonun düşmüş senin arkadaşım.kendine çok dikkat et aç kalma herhengi bir şikayetin varsa hemen doktorunla görüş geçmiş olsuna.s.

tansiyonun düşmüş. yükselmemesi gerekiyo zaten ve bu haftalarda her 3 hamileden 1'i mutlaka baygınlık geçirirmiş. gebelik.net ten araştırabilirsin.
korkmana gerek yok.

X