nolur bana yardım edin

VanessaRinki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2020
790
1.047
ciddi ciddi yazıcam görls benim kafamdaki sesler hiç dinmiyor sürekli bir şekilde kendimi diğer insanlarla kıyaslıyorum
kafamın içi hiç susmuyor hiç sevilemeyeceğimi evde kalacağımı çok çirkin oldupumu düşünüp duruyorum.herkes birini buldu ben bulamadım herkes birine aşık oldu bana kimse olmadı bu tarz aptalca aşırı takıntılı aşk düşüncelerim hiç bitmiyor.
aşkı çok yüceltiyorum erkekleri gözümde çok büyütüyorum onlar tanrıymış ve beni sevilmeye layık görmeyerek cezalandırmışlar gibi davranıyorum.dünyadaki her şeyimin çözümü sevilmek güzellik ve iltifat alma çemberinden ibaret zannediyorum oysaki 50 milyon tane sorunumm var.
hayatım boyunca 1 tane bile erkekle düzgün reelde tanışmadım en düşük kilom 80 falandı o da 17 yaşında hiçbir zaman iltifat alan biri olmadım nolur ciddi cevap verin çok çaresiziim

ciddi ciddi yazıcam görls benim kafamdaki sesler hiç dinmiyor sürekli bir şekilde kendimi diğer insanlarla kıyaslıyorum
kafamın içi hiç susmuyor hiç sevilemeyeceğimi evde kalacağımı çok çirkin oldupumu düşünüp duruyorum.herkes birini buldu ben bulamadım herkes birine aşık oldu bana kimse olmadı bu tarz aptalca aşırı takıntılı aşk düşüncelerim hiç bitmiyor.
aşkı çok yüceltiyorum erkekleri gözümde çok büyütüyorum onlar tanrıymış ve beni sevilmeye layık görmeyerek cezalandırmışlar gibi davranıyorum.dünyadaki her şeyimin çözümü sevilmek güzellik ve iltifat alma çemberinden ibaret zannediyorum oysaki 50 milyon tane sorunumm var.
hayatım boyunca 1 tane bile erkekle düzgün reelde tanışmadım en düşük kilom 80 falandı o da 17 yaşında hiçbir zaman iltifat alan biri olmadım nolur ciddi cevap verin çok çaresiziim
Ezgi İrem var YouTube de bir bak bakalım o kaç kilo ve aurasi ne kadar yüksek.

su an yaş kaç? sevilmek evet çoğu sorunu çözüyor ama bir çok sorun ve sorumluluk da getiriyor. erkeklerden kim hayır gördü de sen göreceksin be jfhkl ne zaman sen kendine yeterli olursan o zaman erkeler sana gelir. su an zaten allah korusun böyle bir psikolojiyle bence bir ilişkiye başlama. mahvederler seni.

Senin sadece kafanın içi susmuyor değil ki çenen de durmuyor. Sürekli aynı konular aynı dertler (erkekler) Napalım bi kaç kklı bi araya gelip dövelim aklınj başına mı getirelim napalım sen söyle?

su an yaş kaç? sevilmek evet çoğu sorunu çözüyor ama bir çok sorun ve sorumluluk da getiriyor. erkeklerden kim hayır gördü de sen göreceksin be jfhkl ne zaman sen kendine yeterli olursan o zaman erkeler sana gelir. su an zaten allah korusun böyle bir psikolojiyle bence bir ilişkiye başlama. mahvederler seni.
nolur yardım edin 23 yaşındayım hiçbir erkek bana aşık olmadı diyip ağlıyorum kendi kendime
erkeklerden tarafından sevilmeyi dünyadaki her şeyin çözümü olarak görüyorum

E hani bir tane sevgilim var diyordun çok zengin değilmiş evlenirsen nolcakmış, başka vardı dişleri sarı falan yalan mıydı onlar 🤔

nolur yardım edin 23 yaşındayım hiçbir erkek bana aşık olmadı diyip ağlıyorum kendi kendime
Birisi seni anca sen kendini seversen ve saygı duyarsan sevebilir, klişe gelebilir ama gerçek bu

Psikolojin pek iyi değil sanırım. Herkesin bir potansiyeli vardır, sen kendinin fakrında değilsin. Özgüvenin çok düşük. Kendine yatırım yap hobiler edin. Beğenmediğin özelliklerin, fiziğin varsa değişebilirsin. Önce kendini beğen sonra seni beğenirler canım. Ayrıca hiç değişmesen de herkesin bir beğeneni mutlaka olur. İlla biri çıkar karşına

Duzenli sekilde terapi alin kendinizi sevilmeye layik gormediginiz icin iliskiniz olmuyor once bu dusunce kaliplarinizi travmalarinizi konusun

Yavrum sen benim profilime girip baktın mı hiç bu yaşta neler yapıyorum şunu anla yattığın yerden hiç birşey olmicak :KK66: sana tek tavsiyem spora başlaman bak insan gibi yazıyorum dalga geçmeden bi salona yazıl haftada en az 4 gün git nasıl değişiyorsun gör ozellikle kafa olarak ve asıl tanrıları görmek istiyorsan gym leri bi ziyaret et :KK53:

Sevilmeme/secilmemenin kiloyla alakasi yok Vanessa, o duygudan bir siyril once.

Ama sürekli negatif olmakla cok alakasi var, o sebeple ruh halini toparlasan aslinda amacina da ulasirsin diyorum.

Aslina bakarsan kadin ya da erkek surekli yanında surat asan, negatif davranan birini istemez, sen ister miydin?

Sevdigin, ugrastiginda mutlu oldugun şeyleri, sohbet etmekten hoslandigin kisileri hayatinda cogaltmaya calis.

Bence hersey guzel olacak diyerek basla yarindan itibaren. Takma kafana ❤️

X