nokta halinde kırmızı lekelenme acaba hamile miyim?

mmmiiihhhrrriiibbbaaannn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2011
19
0
arkadaşalr bugün çok oluyorum sanırım bu ikinci konum ama çok heyecanlıyım heyecanıma verin:KK17:bu sabah adet olamm gerekiyordu ama olmadım. dün bir nokta halinde kırmızı leke ve bugünde nokta halinde bir kırmızı ya da pembe lekelenme oldu.. dün akşam aptığım idarr testine bu sabah baktığımda çoooook silik bir çizgi gördüm... sizce hamile olabilirmiyim??deneyimlerinize çok ihyacım var....

ama aynı şekilde hamile kaldım cnm 2 gun ust uste damlarlar gelmişti pembe halde .. bence eczaneden su 7 gun öncesi hamilelik gösteren testi al .. ve hamile cıkarsan doktora 1 hafta sonra git cnmm :)) inş hamilesindirrr istiyosan tabi
:KK49::KK49::KK49:

canım çok saol moral verdin. kesinlikle haberdar edeceğim gelişmelerden...akşam bir test daha yapacağım... bakalım hayırlısı:KK69:

sevgili angelsnr. bir soru daha:26: bir saat sonra çok silik çıktı demişsin ya ilk beş dakikada hiç birşey yokmuydu yoksa yine hafif varmıydı.. ne kadar detay sordum değil mi.. biz kadınların merakı işte:KK61:

sevgili angelsnr. bir soru daha:26: bir saat sonra çok silik çıktı demişsin ya ilk beş dakikada hiç birşey yokmuydu yoksa yine hafif varmıydı.. ne kadar detay sordum değil mi.. biz kadınların merakı işte:KK61:[/

bak söle anlatııım senle.. erken testi yaptım ilk adetime 2 gün vardı.. hemen cıktı.. sonra eşime dedim birtane daha al dedim oda normal yapılan gebelikten almıstı.. onda hemen cıkmadı yaklasık yarım saati buldu resmen .. tabii ben o yarım saati beklemeden tekrar gönderip erken gebelik tetsinden aldırmıştım onda yine hemn cıkmıştı :KK70::KK70: yani cvp olarak sunu diim tam hatırladıgım hemen gözükmediği yarım saat sonra baktıgımda vardı :) sonra aksam kan testi yaptırdım ondada 77 cıkmıştı :KK70:

gecen ay 18 nisanda adet oldum.bu ayda 18. nde bekliyorum fakat dün koyu az bir iki damla kadar lekelenmem vardı çamaşırımda .gördüm şaştım.devamı gelmedi bgn de sabah idrardan sonra silince pembe su gibi bulaştı tuvalet kagıdına tekrar sildim hala her dk siliyorum ama bişey yok. hamile olma ihtimalim var mı. bide karnım sanki hep şiş gaz dolu gibi ve kasık agrım var.test alsam cıkarmı. erken gebelik olduysa yerleşme kanamasımıdır?

X