Niye böyle oldu??

Zilanur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
1.019
3
Selam arkadaslar.....

4 aydir korunmuyoruz ve ikinci cougumuz olsun istiyoruz...
gecen ay adetim 6 gün gecikmeli oldum...simdi bu ayda 8 gün gecikdi ve bu gün kahverengi sari lekelemeler oldu ve karnim hafifden agriyor, gögüs uclarim sisdi, dedim bu kez kesin hamileyim ama simdi bu kahverengi sari lekelenme beni düsündürdü...acaba bu bir adet belirtisi mi yoksa hamilemiyim???
Normalde bende hic gecikme olmazdi ama simdi bu son iki aydir gecikme oluyor, ve gecikme oluncada yumurtlama zamaninida hesapliyamiyorum (hamile kalmak icin en güzel zaman)...sizde böyle bir durum ile karsi karsiya kaldinizmi???

Selam arkadaslar.....

4 aydir korunmuyoruz ve ikinci cougumuz olsun istiyoruz...
gecen ay adetim 6 gün gecikmeli oldum...simdi bu ayda 8 gün gecikdi ve bu gün kahverengi sari lekelemeler oldu ve karnim hafifden agriyor, gögüs uclarim sisdi, dedim bu kez kesin hamileyim ama simdi bu kahverengi sari lekelenme beni düsündürdü...acaba bu bir adet belirtisi mi yoksa hamilemiyim???
Normalde bende hic gecikme olmazdi ama simdi bu son iki aydir gecikme oluyor, ve gecikme oluncada yumurtlama zamaninida hesapliyamiyorum (hamile kalmak icin en güzel zaman)...sizde böyle bir durum ile karsi karsiya kaldinizmi???

canım bende de byle olmuştu adetinin gecikmesinin sebebi vücudunun kendini hamileliğe hazırlaması yumurtaların yer arıyor yani adetin düzene girince hamiş kalacaksın inş. ben 3 ay korunmadım hep geç oldum her seferinde acaba diye ümitlendim ne zamanki adetim sabitlendi normal seyrine döndü 4. ay çift çizgiyi gördüm inş. kan testine gidecem birkaç gün geçsin inş. güzel haberlerini alırız bence yumurtlama testleri var onu kullan kesin diyorlar ama ben gelen sıvıdan anlıyorum yumurtladığımı gözlemleyerek öğrendim bu işi inş. sen de en kısa zamanda hamiş kalırsın

tesekkürler güzel dilekleriniz icin...ben bir kac gün önce adetlendim:KK43: insallah hayirlisi...bir arkadasim ayni sizin yazdiklarinizi anlatti, ilk aylari böyle oluyormus sonradan ahmile kaliniyormus...bakalim hayirlisi olsun...
sizde insallah hamilesinizdir:KK66: ikincisi mi olacak yoksa???

Kızlar aynı olay bende de oldu..
Ben yıllardır günü gününe hiç şaşmadan 28 günde bir reglimi mutlaka olurum...Hatta 2 sene d.k.hapı kullandım yine şaşmadı çok şükür.

Ama Aralık ayı sonundan beri korunmuyoruz korunmadan 2ay reglim düzenli oldu.Ama kahverengi akıntılarım pek olmadı..Bugün mutlaka regl olmam gerekiyordu ama olmadım,sadece göğüslerim şiş 1 haftadır...

Acaba dediğiniz gibi düzene mi giriyordur,yoksa hamile falan mıyım çok merak ettim yahu??!!!:44:

benim de 20 şubatta olmam gerekıyordu ama olmadım..15 şubatta bır gun suren kahverengı akıntılarım oldu..ve bıttı ..
yumurta akı gıbı şeffaf akıntım var sureklı..bazen de beyaz oluyor..ama hala adet olmadım..! ve bu kahverengı leke ılk defa basıma geldı hem adettten once oldugundan hem de bır gun surdugunden.. eşim korundugu için hamılelık beklentım yok..prezervatıfle korunuyor..sizce ne olabılır??:KK53:

allahim istegenlere evlat verir insallah...benim simdi hafifden akrnim agriyor ve akintim var hemde asiri derecede hep islak kaliyorum...beyaz..birde bir kac gün önce karnim bellerim agriyordu...insallah bu ay tutmusdur:)

X