Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Nivea stay on cover stick?

TinkerB

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2011
364
1
Kızlar bugün bu kapatıcıyı Carrefour'da denedim 26'dan 13'e düşmüştü. Elimde de şöyle bi denedim baya kapatıcı bi yapısı var çok şaşırdım. E zaten incecik böyle bi stick kapatıcı almayı düşünüyodum aklıma yattı açıkçası. Biraz önce int.de baktım bloglarda övülmüş ve en zor lekeleri kapattığı söylenmiş. E benim bi de kapatıcı aşkım var bunu alıcam galiba ama danışayım dedim kullanan var mı ne kadara aldınız nasıldı? Özellikle lekeler üzerinde kullanmak için alıyorum bu arada :) Yorumlarınızı bekliyorum..

images

ben kullandım bundan göz altlarım için hafif günlük kullanımlık güzel bişey çok yoğun lekelerin yoksa işe yararda öyle aman amanda değil...

ben kullandım bundan göz altlarım için hafif günlük kullanımlık güzel bişey çok yoğun lekelerin yoksa işe yararda öyle aman amanda değil...

Yaa ama ben denediğimde çok kapatıcı bi yapısı vardı elime çok hafif değdirdim sanki bikaç kat geçmişsin gibi kalındı.. En iyisi ruj gibi olan stickler sanırım . Benim kapatıcı koleksiyonum var ama günlük olarak yani hergün kullandığım max factor erace harika bişi ama bitmek üzere bi daha da almak istemiyorum harika olmasına rağmen, biraz pahalı ya. Neyse bakıcam artık Colortrend'e mi geçsemm..

Bu indirim tüm Carrefourlarda mı var.
Nivea'nın makyaj ürünleri fena değil bende bu üründen alıp denemeyi düşünüyorumda.

Bilmiyorum ki canım hem çok önceydi hala var mıdır bilmiyorum :26:

Nivea'nın makyaj serisi Türkiye pazarından çekiliyormuş diye duydum ve sanırım birçok yerde Nivea ürünlerinde indirim varmış belki stoklar bitene kadar Carrefour'da da indirim devam eder.
Bi ara fırsat bulup en yakınımdaki Carrefour'a gidip bakmam lazım:)

Nivea'nın makyaj serisi Türkiye pazarından çekiliyormuş diye duydum ve sanırım birçok yerde Nivea ürünlerinde indirim varmış belki stoklar bitene kadar Carrefour'da da indirim devam eder.
Bi ara fırsat bulup en yakınımdaki Carrefour'a gidip bakmam lazım:)

Hm doğru canım ben de daha kalıcı bi kapatıcı istiyodum bi deniyim bari

Kızlar aldım bunu :) Hatta yanında ideal finish fondötenini de aldım. Kapatıcı herşeyi kapatıyor gerçekten güçlü bi kapatıcı ama çok kolay bi şekilde yayılıyor da. Sevdim ben bunu. Özellikle ambalajı da ince stick şeklinde olduğu için kolaylık sağlıyor. Max Factor Erace'le aynı kapatıcılıkta, sadece bu daha kolay yayılıyor ve göz altını daha iyi kapatır. İkisini beraber kullanıyorum ben :) Çünkü bana gelen stiğin rengi cilt rengimden koyu..

X