Nivea Dry Comfort

__TanRIcA__

AfroDİt
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
7.352
10
bayram şekerlerim,sizlerle niveanın ter kokularına karşı olan stiğini paylaşmak istiyorum:KK12:
benim uzun zamandır kullandığım bir ürün,terlemeyi önlüyor:KK34:hiç bir üründen bu kadar memnun kalmamıştım
ter kokmak istemeyenlere duyurulur:96:
fiyatları 6 tl civarı:13:marketlerde ve kozmetikçilerde kolaylıkla bulursunuz:KK8:
daha önce eklemiş olduğum bir resim olduğu için,rexonada yanında çıkmış:KK1:
fa33a1b8.jpg

kankam gercekten kullanınca farkediyo
bihter bilem reklamında oynadı rexonanın,çok terleyince heç belli olmuyodu yanii :KK53:
öhöö öhöö rexona da iyidir ama konumuz nivea,ek reklam soktuk araya nese :örgü:

misal spor yapınca bazen kullanmayı unutuyorum,kullanıldııgnda ki gibi rahat edemiyorum..
aşırı terleyen biri değilmdr ama günlük kullanmamz gereken birşey bana göre :81:

Son düzenleme:
kankam gercekten kullanınca farkediyo
bihter bilem reklamında oynadı rexonanın,çok terleyince heç belli olmuyodu yanii :KK53:

misal spor yapınca bazen kullanmayı unutuyorum,kullanıldııgnda ki gibi rahat edemiyorum..
aşırı terleyen biri değilmdr ama günlük kullanmamz gereken birşey bana göre :81:

kanka sen rexonaya kaymışın:KK53::KK60:
olum başlık nivea:KK57::KK60:rexonayı kesemedim resimden:KK1:
rexonayı ayrı severim o ayrı:KK23:vazgeçilmezimdir

Nivea Dry Comfort'ı bayağı uzun zaman kullanmıştım kankaların mis kokulusu...:KK19:
Güzeldir, candır kendisi...
:KK64:

Terlemeyi tam anlamıyla önleyen roll on, stick bulamadım niveanın sıvısını denedim ama bunu denemedim kanka eğer terlemeyi önlüyosa kesin denerim.

Puahahhaha:KK60::KK60::KK60: patim gel yanaş öpeceğim seni:KK19:

nivea favorilerimdendir kankaa:KK23:
tek geçerim kuzu:KK23:
kanka ben rexona kullandım ama bühüüüü :KK43:( nivea degil :KK19:
o zaman sizi topik dışına alalım yorumlarınızla beraber tatlım:KK50::KK60: :KK60:
olsun kanka,yabancı değil oda olur:)))

Nivea Dry Comfort'ı bayağı uzun zaman kullanmıştım kankaların mis kokulusu...:KK19:
Güzeldir, candır kendisi...
:KK64:
:KK64: :KK64: :KK64: kankamda kullanmış yihuuuttoo:KK62:
sevinme belirtisi:)

Terlemeyi tam anlamıyla önleyen roll on, stick bulamadım niveanın sıvısını denedim ama bunu denemedim kanka eğer terlemeyi önlüyosa kesin denerim.

Puahahhaha:KK60::KK60::KK60: patim gel yanaş öpeceğim seni:KK19:

kanka niveanın diğer çeşitlerinide denedim ama ıı ııhhhh:KK19:
bunun üstüne tanımam ter kokusunda:KK19:
pati yanaaşşşş piper öpücek seni:KK55: :KK55: :KK55: :KK9:

X