Bölgesel İncelme Nivea Body Skin Firming Moisturizer, Q10 Plus / Haut-Straffende Feuchtigkeitslotion

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

ateist78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2008
153
11
Arkadaslar, Almanya'da yasiyorum, sporla ve günlük yürüyüslerle birlikte su bi türlü gitmek bilmeyen göbek ve baldirlar icin bu ürünü aldim ve bugün kullanmaya basladim. Hem 5,5 Euro ödedim hem de üzerinde yazdigina göre 2 hafta düzenli kullanim sonucunda etkileri görülmeye basliyormus. Gelismeleri yazarim...

arkadaslar 9 gün olmus kullanmaya baslayali, 3 gün de ihmal ettim ama yine de fark gördüm cildimde, umarim herkeste ayni etkiyi yapiyodur. bu bitsin bir de my silhouette'yi deniycem. bakalim daha mi etkili daha mi az. bu arada bir arkadasimin kozmetik ürünlerin iceriginden oldukca iyi anlayan patronlarindan biri fransiz markalari filan kullanmayin, alman markalar en iyisidir, demis. eh nivea da alman. güvendim bi kere.

canim bu ürünün hakkindaki bilgiyi biraz daha acip paylasirsan bizimle seviniriz hemde genis bilgiye sahip olabiliriz a.s.

ben de dün aldım gelişmleri yazıcam türkiyede 22 tl bu krem kokusu güzel iyi nemlendiriyor ama sıkılastıracak mı bakalım :):KK3:

ben de kullanıyorum bir faydasını görmedim annem de kullandı onda incelme oldu fakat kremi bırakınca tekrar eski haline döndü bu kremlerin işe yaradığını düşünmüyorumbilmiyorumkismile:umursamaz:

X