Nişanlısına kızgın olab bayanlar gelın içinizi dökün

hazıran sonu dğun var
ne esya ne bişi
nişan yaptık ama gerısı adamın umrunda dıılll
döveceım elıomde kalacak:)

Canım sen onu tut kolundan hafta sonları mobilya bakmaya gidin. Hem bakarken ne zaman alacağını da öğrenmiş olursun. Belki de para biriktiriyordur hepsini birden ev bulunca alacaktır. Hiç bozma moralini gerçekten biraz rahat yapıları var ama illaki halledecektir. Sıkma canını.

dün görseydim ben bu başlığı kesin banlanırdım :nazar:

iyi ki görmemişim :1closedeyes:

sabır gercekten benımde elımden bı kaza cıkıcak.....
bu kadar galesız olunmaz yaaa...
nısan nısan dedıler 7 subatta nısanlandık..babam hıcbırseyımı eksık etmedı allah ondan bın kere razı olsun...dugunden farksızdı nısanım...kayınvalıdem bızde nısanda bırsey takılmaz dedı yuzume...bende takmayın benım ıhtuyacım yok zaten dedım ama bızde takılır bırde salonda olunca takanlar olur dedım...takı torenı yapma dedı...bende kusura bakmayın sız takmasanızda bızım tarftan takacaklar var onun ıcın takı torenı olacak dedım...
ben popstar erkanı cok severdım..su sesı mukemmel olan cocuk bulent ersoya ceketını attıran cocuk...
annemı soleyıp benı saatlerce aglatan cocuk:)
hep ıcımde uhteydı dugunume gelır derdım..annem babama solemıs babam bulmus adamı dugunde degıl nısanda cıksın yeterkı kızımın ıstedıgı olsun demıs...
canım babacım benım...
nısanlıgımı konyada oldugum ıcın hıc begenmedım ve ıstanbuldan almak ıstedıgımı soledım hıc ıkıletmedı...gelınlık fıyatına ben nısanlık dıktırdım unlu bır modaevıne...
5yıldızlı otelde yemeklı ıckılı oldu nısanım...
evımıde verdı en guzel yerde sıfır kapısında guvenlıgı olan bır sıtede...
nısanda erkek tarafından sadece bır set gordum onuda utandıklarından taktılar...aslında yuz bıle yok onlarda yaaa... gelın goturulur kızım begen dıye dımı yok gıtmıs almıslar kafalarına gore bısey ıstee...
bızım taraftan babacım tokat bılezıgı derler aslen tokatlıyız bız 8000 tl cıvarında onu taktı..annecım pırlanta set taktı..ıkı tane erkek kardesım var 5er bılezık taktılar..bızım taraftan gelen davetlıler yaklasık 30 tane bılezıgım vardı ..masallahlarımı bılmıyorum bılee....
neyse nısan bıttı kaynanam ne dese beyenırsınız ıyı takıldı gelın hanım sanslıymıssın dıyo kadın...
ne sansı zaten takan benım tarafım 150 tane gelenlerı vardı bır tane ceyrek takmadılar dusunun...hakıkaten sabır yaaaaa...
dusunun nısan yuzugumu bıle almadılar..nısanlım gıttı aldı..
sozde taktıklarını takıcakmısım...
neyse dedım kotu olmayım ıhtıyacım yok dedım...ama ustume gelıyolar sureklı..evımız hazır bı alacakları esya hıc oralı bıle olmuyolar martın ortası geldı ellı kere soledım nısanlıma gıt bı dugun tarıhı al yer kalmaz dıye kımsenın oralı oldugu yok...gıdelım esya bakalım dıyorum adam hangı parayla bakcaz dıyooo bana..
babamada nısandan 4 ay sonra bız dugunu yaparız demıslerdı babam sımdılık susuyoo bılıyorum ama bana patlıycak buda kesın olan bısey...allah sonumuzu hayır etsın..
kadın paraları yok ya mutfagına yenı masa sandalye almıs salon takımımı degıstırcem dıyodu..bu ev ıyıce eskıdı yenı ev alcam dıyooo dusunun benım yerımde olsanız sız ne yaparsınız...
nısanlıma gelınce toz kondurmuyoo o kotu ana babasına...durumları yok ne yapsınlar herkez sızın gıbı zengın olmak zorunda degıl dıyooo..
ne alakası var ya ne ıstedım ben onlardan bugune kadar bı ev dosemek bu kadarmı zorr ya...
yok dedesı ölmus mıras kalacakmıs mahkemelıklermıs onu bekle bunu bekle....sabır kalmadı bende kımsenın umrunda degıl...
nısanlımlada konusmuyorum zaten o da kendı alemınde...
basım yandı bılıyorum ama ben kendım kasındımm....
zararın neresınden donulurse kar dıyorum ama kendım ıstedım aıleme bu yuzden bısey dıyemıyorum...cok zor durumdayım allah yardımcım olsun..

canım iyi diyosun hoş diyosun da belki naşanlının ailesinin gerçekten durumu yoktur.bi ev döşemek bu kadar zor mu demişsin.söyleyeyim evet zor hemde çok zor.bi koltuk takımı olmuş 2000 tl e sadece koltuklada iş bitmiyo ki.sen maddi olarak rahat bi ailede yetişmişsin sanırım ama karşı tarafa da biraz anlayışlı ol,kalplerini kırma.eminim yapabilecek güçleri olsa senin başını önüne eğdirmezlerdi.

kızgın olucak nişanlım bile yok :nazar:

Allah sabır versin arkadaşa... ama cidden ev kurmak kolay değildir.. o kadarda üsteleme bence...

canım bencede sen şanslısın rahat bi ailede yetişmişsin . bizim nişanımızda sade oldu topu topu 100 milyon ancak harcayabildik . napalım bizim gibilere o para bile çok . belki onlarında durumu yoktur. ama sen bunlara katlanabileceksen evlen . nişanlını seviyosan biraz göz yum katlanmaya çalış. allah yardımcın olsun canım . hee benim nişanlıma bende kızıyorum bazen umursamaz tavırları benide çileden çıkarıyo . o da çok rahat maş. bazı konularda :eek:klava:

Bence senin nişanlının ailesinin cidden durumu yok o yüzden erteliyolar yapılması gerekenleri,bide anlattıklarından anladığım kadarıyla sizin aile baya zengin olunca kaynananda ltta kalmamak için diyodur koltuklarımı değiştiricem fln diye yani bence aşağılık kompleksi,e malum bide kaynana psikolojisi fln wardır şimdi onda :roflol: Ama sanırım sizin aranızdaki bu maddi statü farkı evlendikten sonrada problem yaratır,mesela çocuğunuz olsa yok karyolasını sizin taraf alsın,yok odasını biz döşedik siz döşemeliydiniz vs. vs.. Bence sen nişanlınla birebir çöz bu sorununu oturup enine boyuna konuşmalısın

aynı seylerden dolayı 2 yıllık nısanlılıgımız agzımızdan burnumuzdan geldı bende aynı seylerı yasadım yasıyorum benım aılemde cok destek oluyo onun aılsınden hıc bısey yok kayınvalıde ben bıyatakla bı kılıme gelın oldum cok sey ısteyıpte oglumu yıpratma dıyo nıye anne baba olmussun ben zaten bısey ıstemıyorumkı ama destek olduklarını manevı yonden bıle gostermıyolar nısanlım askere gıttı yemın edıyorum 5 ay boyunca aramadılar bende tokatlıyım bızım adetlerımız cok agırdır nısanlımın aılesıde tokatlı yanı adet farklılıgı yok 4 bayram gecırdık 3-4 gunu aradılar ya bısey yapmaları gerekmıyo ama bı ınsan deger verır bende ne yapacagımı bılmıyorum nısanlım askerden geldı bızde dugun tarıhı belırlemedık hıcbısey almadık allah yardımcımız olsun ama bende aılemde cok yıprandık bıtırmek ıstıyorum aılemde bıtsın ıstıyo cunku huzurda vermıyolar cok acaıb bı aılesı var nısanlımın eskı kız arkadasına benım numaramı verıp benı arattılar bıtmesı ıcın gıyımıme oturup kalkmama kıloma kadar kayınvalıdenın agzında ama nısanlım gercekten degerlı onun ahını almak ıstemıyorum sevıyorumda hakkımızda hayırlısı ama gercekten yasayan bılır kafayı takma bosver demek kolay hep lafta sozde arkadasım ben senı cooooooooook ıyı anlıyorum

okudurkça sinirlerim yerinde oynuyor en iyisi okumayayaım benimde dertdim tek değilmiş demek bunların heps böyle çok sinirliyim

aynı seylerden dolayı 2 yıllık nısanlılıgımız agzımızdan burnumuzdan geldı bende aynı seylerı yasadım yasıyorum benım aılemde cok destek oluyo onun aılsınden hıc bısey yok kayınvalıde ben bıyatakla bı kılıme gelın oldum cok sey ısteyıpte oglumu yıpratma dıyo nıye anne baba olmussun ben zaten bısey ıstemıyorumkı ama destek olduklarını manevı yonden bıle gostermıyolar nısanlım askere gıttı yemın edıyorum 5 ay boyunca aramadılar bende tokatlıyım bızım adetlerımız cok agırdır nısanlımın aılesıde tokatlı yanı adet farklılıgı yok 4 bayram gecırdık 3-4 gunu aradılar ya bısey yapmaları gerekmıyo ama bı ınsan deger verır bende ne yapacagımı bılmıyorum nısanlım askerden geldı bızde dugun tarıhı belırlemedık hıcbısey almadık allah yardımcımız olsun ama bende aılemde cok yıprandık bıtırmek ıstıyorum aılemde bıtsın ıstıyo cunku huzurda vermıyolar cok acaıb bı aılesı var nısanlımın eskı kız arkadasına benım numaramı verıp benı arattılar bıtmesı ıcın gıyımıme oturup kalkmama kıloma kadar kayınvalıdenın agzında ama nısanlım gercekten degerlı onun ahını almak ıstemıyorum sevıyorumda hakkımızda hayırlısı ama gercekten yasayan bılır kafayı takma bosver demek kolay hep lafta sozde arkadasım ben senı cooooooooook ıyı anlıyorum
üzüldüm canım ya gerçi benim durumum da senden farksız deil:KK43:

ne cok dertlı krdesımız varmıs parasızlık ne illet bıseymıs yahu ... benneyaptımki

X