Nişanlımla bitmek bilmeyen kavgalar için dua

ekim9-2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2017
130
79
Arkadaşlar uzun yıllardır birlikte oldugum insanla nişanlandık düğünümüze 2 ay var fakat sürekli her konudan tartışıyoruz sudan sebeplerle denilecek cinsten bir günümüz iyi geçmiyor sürekli tartışıyoruz duanın gücüne çok inanırım sizden dua istiyorum lütfen dua edin aramız iyi olsun muahbbetimiz artsın kavga etmeyelim çok yıprandım artık bu kavgalarının bitmesi için iyi geçinip anlaşmak için dua bekliyorum sizden. Bir de ben hangi duaları okumalıyım

Nisanlin sinirliyken hemen o an üzerine ya halim oku 88 tane Ebced değeri ama sen ne kadar okursan oku ben öyle yapıyordum biz o kadar çok kavga ediyorduk ki hep aile yüzünden çıkıyordu nisanlimi doldurup üstüme salarlardi bende hep onun üzerine ya halim okur uflerdim pamuk gibi yumuşacık olurdu hatta esmayi kuvvetlendirmek için Ya halim ya cami olarak da çok okumuslugum var şimdi 8 aylık evliyim öyle tartışmamız olduğunu hatırlamam . Duhan süresinin ayeti Kem terekü min cennatin ve uyun bunu okuyabilirsin eşler arasında muhabbeti arttırmak için okunuyor ama ben nisanliykende okurdum islerinizin kolaylaşması için Abese süresinin 20. Ayeti SummSü sebila yesserah bunu okuyabilirsin internette kolaylık duası olarak geçer bol bol inşirah okuyabilirsin aklıma gelen bunlar

Çok sağol allah razı olsun canım hemen başlıyorum bile dualara allah kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…