Nişanda kurban gönderme

Babamın rahatsızlığından ötürü sürecimiz uzadı bizim.
Evet maddi olarak aynıyız.

Dünyada cennetj yaşayanlar derneği başkani ilan ediyorum sizi şaka bir yana maasallah kv niz demekki gün görmüş birisi...
Elhamdülillah ben kvdemi severim , o da beni sever . Her gün telefon eder halini hatrini sorarim, tek yaşayan biri ve anne. Çok şükür ben eş ve eş ailesi olarak (elti haric) şanslıyım. Rabbim de herkesi yuvasinda huzurlu mutlu eylesin inşallah

Bende yazdım aynısını bir konuya isterde insan belki vardır isteyen alan varmı zorla aldırmak yada gönülsüz aldırmak dert burnundan getiriyorlar sonra .

Bana koç gelmişti, boynuzlarında da sıra sıra bilezikler.

Selamlar. Nişanlı olanlar ve evliler size bir sorum olacak. Yıl 2024 çoğumuzun ailesi geleneksel öoğumuzun değil. Mrak ettiğim konu şu; kurbanda nişanlınız ve ailesi size kurbanlık gönderdi mi?
Benimki gondermedi ,böyle bir durumdan haberim bile yoktu olsaydı da istemezdim bana komik geliyor ama abimin kayınvalidesi arayıp kurbanın kilosundan kurdele rengine, boynuna takacagimiz altının tarihine kadar söyledi.

Deme öyle kızın yüreğine indireceksin.

Gönderdiler kendileri getirdiler bi güzel süsledi koçun boynuzuna bilezik taktılar ben istemedim kayın validem illa getirmek istedi koçu bi güzel yıkamıs süslemiş bilezik takmıs o sekılde çok güzel bi anımızdı

1970 - 80 li yıllarda kaldığını düşünüyorum bu olayın. Umarım tekrar popüler olmaz.
Nazar oldu kurban keselim, çocuk doğdu kurban keselim vs bana çok çirkin geliyor. Hayvanları öldürmek yerine sokak hayvanları duyuralım, ameliyat parası bulunmadığı için ameliyat olamayan hayvanlara bağış yapalım.
Linçlere hazırım.

Gurur duyduğunuz şey ailenizin erkek tarafının aldığı eşyalara çökmesi ve üstüne senet imzalatması mı? Kaçıncı seviye görgüsüzlük bu? Rezillik diz boyu olmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…