Nişanda kurban gönderme

Ben istemiyorum kiiii diye kendimi ikna konusu açmadım canım, instalarda yeni gelin hikayeleri izleyip iç çekmiyorum.
Benim yeni gelin hikayesi izleyip iç çektiğimi canlı gözlerinle gördün mü?
Görmediğin için beni sadece burada yazdıklarkmla tanıdığın için bence beni yargılama. Evet isteyip istemediğim her şeyi karşı tarafa güzelce aktardım. Yeni gelin kasıntılığını zaten hiç sevmem. Bu neden burada bu denli dert oluyor?

Benim yeni gelin hikayesi izleyip iç çektiğimi canlı gözlerinle gördün mü?
Görmediğin için beni sadece burada yazdıklarkmla tanıdığın için bence beni yargılama. Evet isteyip istemediğim her şeyi karşı tarafa güzelce aktardım. Yeni gelin kasıntılığını zaten hiç sevmem. Bu neden burada bu denli dert oluyor?
Tatlım senin iç çekerken yutkunma sesine kadar duydum.

Niye karşı cikican ki, istiyolarsa dana gondersinler, yeter ki kiz tarafi dilenmesin onu bunu gonderin, cul caput alın diye, bizim sorunumuz o aczfzta
Kurban olayını gerçekten sevmiyorum. Bohçaymış ıvır zıvır şeyleri reddettim ama bunu nasıl olursa reddederim bilmiyorum

Kasımın başında canım. Allahtan hiçbir aksilik çıkmazsa kasım başında evleniyorum
Mutluluklar dilerim. Yalnız baya da varmış, kendinizi her detayda bu kadar yormayın yıpranırsınız. Sevgili ailesinin çok zengin olmadığını, bi de para harcamaya düşkün olmadıklarını kabul edip canınızı sıkmadan devam edin.

Mutluluklar dilerim. Yalnız baya da varmış, kendinizi her detayda bu kadar yormayın yıpranırsınız. Sevgili ailesinin çok zengin olmadığını, bi de para harcamaya düşkün olmadıklarını kabul edip canınızı sıkmadan devam edin.
Ben neysem onlarda o. İnanın daha fazlasında da gözüm yok.

Ben neysem onlarda o. İnanın daha fazlasında da gözüm yok.
Bence sizin ya aile durumunuz daha iyi ve beklentiniz yüksek, farketmiyorsunuz ya da dediğiniz gibi maddi olarak aynısınız o zaman da karşı taraf size para harcamak istemiyor. Bir de bu kadar uzun nişanlılık neden? Neyi beklediler bu kadar yani

Bence sizin ya aile durumunuz daha iyi ve beklentiniz yüksek, farketmiyorsunuz ya da dediğiniz gibi maddi olarak aynısınız o zaman da karşı taraf size para harcamak istemiyor. Bir de bu kadar uzun nişanlılık neden? Neyi beklediler bu kadar yani
Bir akrabamızın nişanı 3 yıl sürmüştü, adam demiş benim ailem düğün yapmaz sen kaç bana. Aklı evvel arkadaş da kaçtı gitti. Böyle bişey değildir inş.

Merhaba , gondermediler ama evlendikten sonra kvdem bir tane koç kesti , kanini da alnimiza sürdü eşimle.
Dip not : Kv dem ile tanismaya gittigimde koluma cok güzel bir bileklik takmıştı bu beni çok onure etmisti ve eşimle daha 1 aylık çıkıyorduk.
Dünyada cennetj yaşayanlar derneği başkani ilan ediyorum sizi 😂😂😂şaka bir yana maasallah kv niz demekki gün görmüş birisi...

X