Nisanda Bahar :)

belki uyardığımız arkadaşlardan katılan olur yada yarışma listesinde ben yarışmak istemem diyen olur diye bekliorum aslında canım

Belki olabilir cnm ama sen basta da belirttin herkez kendi kilosuna yakin insanlarla yarisicak diyr listeye baktığımda az cok tahmin edebiliyorum

Belki olabilir cnm ama sen basta da belirttin herkez kendi kilosuna yakin insanlarla yarisicak diyr listeye baktığımda az cok tahmin edebiliyorum
aynen öyle canım sadece su ve towerin sıralamada bir kişi atlayarak eşleştirdim çünkü onlar eski topikte tatlı bi rekabete girmişlerdi bozulsun istemedim diğerleri dediğim gibi

aynen öyle canım sadece su ve towerin sıralamada bir kişi atlayarak eşleştirdim çünkü onlar eski topikte tatlı bi rekabete girmişlerdi bozulsun istemedim diğerleri dediğim gibi

Cok iyi yapmissin canim sonucta seni yönetici bildik eger kabul etmeyen olursa gruptan cikabilir zorunluluk yok sonucta

Merhaba ben bir kaç gündür bakamamıştım doğru düzgün bu bölümde 2 başlıkdada bulunuyorum o sorun olurmu tek gruptamı olmalıyım :) şuan listede adım var zaten devam etmek istiyorum önceki mesajları okumadım henüz gruplaşma yapılacak mı ?

Evet canım yaptık bile ilk sayfa kurallarını oku kabul edersen devam edelim. Diğer başlık 100 gün diyet se onu buraya taşıdık. Başka bi topikse bizim için kurallara uyduğun sürece sorun yok canım

Evet canım yaptık bile ilk sayfa kurallarını oku kabul edersen devam edelim. Diğer başlık 100 gün diyet se onu buraya taşıdık. Başka bi topikse bizim için kurallara uyduğun sürece sorun yok canım
Yok başka olsun ama kabul ediyorum kuralları sizinle devam :)
menümüde yazayım ;
kahvaltı 2 dilim ekmek , 2 kibrit kutusu büyüklüğünde peynir , 5-6 zeytin domates
öğlen : 1 kase çorba ekmeksiz

spor olarak yürüyüş imkanım yok malesef evde bir kaç hareket yapıyorum :)

Tamam canım sevindim
Yalnız grupta herkes eşleşti bir kişi daha gelirse senin grubun olacak tatlım
Birde menüyü 6 dan sonra yazıp günü kapatıyoruz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…