**nişan resimlerim ve nişan bohçam:)))

hayırlı olsun..
Allah tamamına erdırsın canım a.s.

Mutluklarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
herseyin cok güzel uyumlu
sacinda kiyafetinde agir asil bir güzellik katmis
görebildigim kadar.
allah tamamina erdirsin

eftalyaa tek kelimeyle harika. hemen kritik yapayım. elbisen bir harika, enişte beyin kırmızı kravat ve mendille sana uyum sağlaması da gözlerimizden kaçmadı. inci kolye ve küpe kıyafeti çok hoş tamamlamış. elbisenin üzerine abartı olmayan şık ve sade bir topuz ilee, 10 üstünden 9 ilee.( 1 puanı da ayakkabılarını göremediğim için kırdım:)) haftanın en şık bayanı ve en yakışan çifti seçildinizzz.

allah tamamına erdirsin bir ömür boyu mutlu etsin inşallah....

allah tamamına erdirsin canım çok mutlu ol yüzün hep güler inşallahhh evlilik dibi görünemyen bir kuyudur o yüzden umarım ışığın hiç sönmez hep önünü görürsün

eftalyamm yerim ben seni tekrar yazayim, cok güzel olmussun, Allah tamamina erdirsin güzel arkadasim benim. süpersiniz yaa ŞenizŞeniz

herşey çok güzel..mutluluklar dilerim tatlım..bohçanda neler vardı? keşke bide açıp fotoğrafını çekseydin..

arkadaslar herkese ıcten tesekkur ederıma.s.
cvplarınızla benı bır okadar mutlu ettınız.:1rolleyes:
umarım hepınıze Allah daha guzellerını daha ıyılerını nasıp eder canlarım.arkadasım bohcanın ıcınde havlu camasır parfum setı oyalı tulbent felan var ayrı ayrı keselere koyulmus sekılde fırsatım oldugunda onlarında resımlerını eklemeye calıscam kızlar

canım çok güsel olmuşsun Allh tamamnı erdrsn.nişan bohçanda ne war öğrenebilirmiyim acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…