Nişan Nişan meselesi :))

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

kokunhuzurum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2017
7
1
30
Selamlaaar
Hiç yakında nişanı olacak nişanlanacak birileri yok mu aranızda? Vardır mutlaka...Ne gibi hazırlıklar yapıyorsunuz,neler yapıcagımızı paylaşsak burda fena olmaz mı?
Benim 1 ay gibi bir süre kaldı nişanıma heyecandan telaştan ne yapıcağımı bilmiyorummm

Ben 2 ay sonra nisanim olacak. Ama daha hic bir hazirligim yok haha
Daha ne yapacagimi nasil yapacagimi hic bir sey bilmiyorum...

Senin kafanda neler var?

Kafamda çok şeyler var da sadece kafamda bende de bi hazırlık yok doğru dürüst
salonda olucak nişanımız hediyelik olarak alyans magnetlerden yaptırdım çiçekler aldım onlarla süsler yapmayı düşünüyorum masa duvar vs. girişe birde resmimizle fotoğraf çekilmek için bi köşe yapıcam yine çiçeklerle süslenmiş..böyle şimdilik bendekiler canım

Ne cicekleri aldin? Resim guzel fikirmis. Ben de dusunebilirim. Evde mi olacak , salonda mi? Ben yurtdisindayim, nisan memlektimde olacak, dugun salonlari hep doluymus, sadece hafta ici bos var :/ Ne yapacagim bilmiyorum, evde mi yapsam...

Çok kalabalık oluncagı için salonda yapıyoruz biz canım yapma çiçeklerden aldım baş harflerimizi yapıcam salonun girişi için kartondan ayakta harf yapıp ön tarafını çiçekle kaplıycam, harflerin ortasına da strafordan kalp yapıcam hoş bi görüntü olur diye düşündüm

hediyeliklerim böyle

bu da baş harflerimiz buna benzer bişey olucak kendin yapabilirsin istersen

bir de böyle masaüstü isimliği siparişi verdim daha sonra eve de koyulabilecek birşey

benim nişanım evde olcak 15 temmuzda bende kendim panduf gibi yumuşak patik ördüm 15 tane ayni renk kadınlara patik ve yazma dağıtacağım renkli jelatine sarıp erkeklerede havlu ve çorap aldım renkli jelatine sarıp süsleyip bu sekilde dagitcam herkese :) masa üstü için yaptirdığınıza bayıldım çok güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…