NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

ben istanbulluyum,eşim bulgaristan göçmeni.oradan bursaya göç etmişler.bende istanbuldan ailemle marmarise taşınmıştım.oda oraya geliyomuş megerse.askermiş izine gelmiş,tesadüf ortak bi arkadaşımız sayesinde tanıştık.ilk gördüğümde aşık oldum.özelliklede çilli yüzüne.oda bana aşık oldu.iskenderuna kışlaya döndü.sonra 1yıl geçti ve evlendik.

kız adamın aklını başından almişsın ..:1shok:
bu 1 yılda görüştünüzmü

kız funda hayret bugün buralarda zynp yok .. kız kafasına taş mı düştü yoksam kolay klay burayı boş bırakmazdı o

tabiki.. her sene izine geliyoruz.. aksehirin bi köyünde evimiz var..
mevlana, alaadin tepesi, nasredin hocanin türbesi.. kaplicalarimiz.. heryeri heryeri

canım benim annemlerde Ilgında oturuyo akşehir burnumuzun dibinde sayılı. her gidişimde akşehirde nasrettin hocanın olduğu kirazlı bahçede mola veririz.:smiley-cool:

kız adamın aklını başından almişsın ..:1shok:
bu 1 yılda görüştünüzmü

görüştük.hatta bizimkilerden gizli günü birlik iskenderuna gittim.bizimkilerde arkadaşımın işyeri abanta gezi yapıyo bende gideceğim olurmu dedim.tamam dedilr.şimdi düşünüyorumda nekadar yanlış bişey.ya yolda başıma bişey geseydi.inşallah benim kızım yapmaz

canım benim annemlerde Ilgında oturuyo akşehir burnumuzun dibinde sayılı. her gidişimde akşehirde nasrettin hocanın olduğu kirazlı bahçede mola veririz.:smiley-cool:

bidakine aksehirde hidirlik diye bi bahce var.. oraya cik... önce bi güzel yemek yersiniz.. sonranargile cay keyfi... istersen mangal.. ohh.. canim cekdi valla

aynen canım bende yaptım da ne salakmışım diom şimdi .. ben de 4 yıl adanada okudum.. 4. sınıfta bi asubayla nişanlandım oda iskenderundaydı ya .. bu kadar olur. hafta sonkları o gelir buluşurduk. manyak birısiydı beb de yüzü attım..

hehe.. bizde nisanliyken esim 5 gece odamin balkonuna cikmisti.. bisi yaptigimizdanda degil hee.. yanlis anlasilmasin.. koklas o kadar yani.. evdede annem babam, kardesim, amcam ve ailesi.. babaannem ve dedem.. aman allahim.. bizi öyle görseler neler olur düsünemiyorum bile.. simdi o balkonu gördükmü ikimizde muzur muzur bi güleriz.. yanimizdakiler tuhaf tuhaf bakar bize..
bugün der kocam.. cik desen cikamam o balkona.. tirmanam duvarlara falan..

hersey zamaninda güzel ya.
:asigim::asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…