NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

giznuuuuuuuuuur,balsuraaaaaaaaaat,zeyneeeeeeeeeeeeep nereye kayboldunuz göremiyorum
s582fksd8.gif

geçen sene muğlada oturuyoduk.. marmarise giderdik arada. çubucak kampını çok duydum.. çok güzel bi yermiş.. ama hiç gitmedim.birgün gitmeyi istiyorum...

ya fundacım resmin boyutunu büyütemiyom ben neden ki yaffff...bana ya:eek:rdımcı olasannnnn

fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............................................

giznurcum nasıl bu resimleri büyük koyabiliyosun imageshack us dan...ben becermiyomda yardımcı olabilirnmisin...zaten fundada uçmuşşş beni duymuyooo:sm_cool:

ben yine bu anneler günüde çaresiz...üzgünnn olucamm....evden çıkmam heralde...çünkü anneler günümü kutlucak bir evladım bile yokkkkk...halbuki ne kadar çok dua emiştim allahım bu anneler gününde bana evladımın müjdesini ver bana en büyük hediye olsun demiştim....

giznurcum nasıl bu resimleri büyük koyabiliyosun imageshack us dan...ben becermiyomda yardımcı olabilirnmisin...zaten fundada uçmuşşş beni duymuyooo:sm_cool:

canım resmi seç dedkten sonra orda boyutları var 640x800 ü seç daha büryük istiyosan gittikçe boyutu yüksek olanı seç sonra host it de bekle ...en alttakini tekrar boyunlandırılmış olanı seç

Son düzenleme:
X