NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

canım her inişin bir çıkışı varmışş.. umarım bize de çıkış görünür.. tabi herkesin derdi farklıdır.. hepimizinkine de derman bulunur inşallah.. a.s.

amin güzelim.bu arada kaç yaşındasın? aydına yolum düşerse görüşürüz bigün.aydın güzel bişehir.gelmiştim.nazilliye ve denizliyede geldim.ben marmariste yaşamıştım uzun yıllar geldinmi hiç oraya

balsurat hastane sayfasındaki boşduvar adlı yazıyı sende okumuşsun.bende yeni okudum.çok güzeldi ya tüylerim diken diken oldu.okumayan arkadaşlar.hastane sayfasına girip okuyun

78 kiloyum fundacım....pko yum ve zayıflamam gerek......hem de havalar düzeldi üzerime dolpta giyecek bişey bulamıyoru..kıyafetlerim olmmuyooooooooooooo...............çoooookkkkkkkkkkkk canım sıkılıyoooooooooooo bun konudaaaaaaaaa.........yardıımmmmmmmmmm....helppppppp help........

fundacım bizde senelerce çubucağa orman kampına giderdik her yazz...2 ay kalırdık......ama artık gidemiyoruzz.....evlendim eşimin işleri falan.....olmuyo artık...ama çok severim ben marmarisi....

32 yaşındayım canım. gelirseniz beklerim hepinizi de .. zaten evde kös kös oturuyorum..can sıkıntısı tüm gün...senağlama

kız ciyak ciyak bağırma dur.ben yardım edicem tombişim benim yerim kız seni.bende çok kiloluydum.rejimle 57 oldum.bi kaç aydır abartılı yedim 60 oldum.gene rejime girdim.ben sabahları her şeyi yiyiyorum.öğlen genelde hani şu sütle yenen zımbırtılar var ya (nestle nesfit falan)onlardan yiyiyorum arada çok acıkırsam elma ve eti form ürünlerinde yiyiyorum ve yürüyüş yapıyorum.gerçi kk ya takılmaktan yapamaz oldum bu aralar.akşam pilav yersem asla et yemiyorum.yada 1kaşık kadar yiyiyorum.makarna ve pilavla birlikte muhakka sebze yiyiyorum veeeeeeee zayıflıyorum.çok uzun oldu galiba fisfisfis

slm kizlar nasilsiniz ya az önce okudum pko hastaligi nedemekki ve kiloyla ne ilgisi var??

güzelim polikistik over hastalığı yumurtalıklarda tesbih görünümü şeklinde kistler demek...bu da kiloyla doğru orantılı....kilşo = pko , pko = kilo demek...tabi belirtisi herkesde kilo olarak çıkmıyo ortaya ama bende bel bölgesinde yağlanma olarak ortaya çıktı ergenliğimden beri....metobolizma yavaş çalışıyo ve kilo vermekte zorlanıyosun..bu da infertiliteye sebep oluyooo....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…