NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

yaaa site kafayı mı yedi noluuuyoooo...mesajlar 2 şer 3 er defa gidiyo.......10 dk abartısız giremedim siteye..açmadı sayfayı......offffff......şu yönetim bi çözüm bulsun bu işe yaaa...y

valla bende az daha kapatıyodum kitlendi kaldı sayfalar çıldıricim valla kafamçokkarıştı

ya noluyo yazdim mesaj nere gitti anlamadım.....
ceylin canım üzülme inşallah bidaha ki atya çift çizgiyi görürsün canım....

ya noluyo yazdim mesaj nere gitti anlamadım.....
ceylin canım üzülme inşallah bidaha ki atya çift çizgiyi görürsün canım....:teselli:

bencedeeeeee.....................kk kafıyı yediiii....sayemizde ...delirttik...funda elebaşı.....biz arkasından çıldırttık .........

kızlar tutmayın beni evimi toparlamadım daha akşam oldu nerdeyse....hiç bişey yapmadım mutfağa bulaşıktan girilmicek ben burda çene çalıyom...pc açık dursun kapatmaya gönlüm razı olmucak arada gelip laf yetiştiririm ben size fundaacımm.....bu arada diyete başladım bugün.....hayırlısı bakalım...tavsiyeleriniz varsa beklerim....ii olur.....

sıkma canını canım allah büyük.sen bana bakma deliliğe verdim işi ben.bazen oturup ağlıyorum

canım senin eşin ne iş yapıyo sorması ayıp olmazsa...????mesai falan demişsinde..fabrikada falan mı...?aydın merkezde mi oturuyosun yoksa ilçesinde mi????

ecza deposunda çalışıyor canım.. aydın merkezde oturuyorum.. bu arada zeynepcim sana da çok teşekkürler.. çok iç açıcı bir mesaj yazmışın. öpüyorum ..Şeniz

Son düzenleme:

niyeki kaç kilosun ...............................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…