NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

ŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞTTTTTTTTT...DIPTIS.SESSİZ OL HERKES UYUMUŞŞ.....NAPIIIYOSUNNN....

Diptisim Bana Bi Cevap Ver Yaaa....alooooo...kimse Yok Muuu

diptis Ben Yarimsaattir Uğraşiyom Profil Resmimi Değiştiremiyom...napacamm....

resmi Fundadan Kopyalamiştim...hep Onun Yüzünden Biliyom...virüs Vardir Kesinn...funda Yaptin Yine Yapacağini....

hayatım bunu değiştirdiğin yerden olmuomu? kontrol panelinden kullanıcı resmi (avatar) yazan yere tıkla ordan gözat yap eklemek istediğin resmi koy değişiklikleri kaydet de bu kadar a.s.

olmuyo Yarimsaattir Deniyom Yokkk Maalesef..değişmiyoo...

profilde Değişmiş Görünüyo Ama Sayfada Burda Yani Ayni Resim Var...değişmiyo Burdakininde Değişmesi Lazim Değil Mi

burda yatak resmi var sen yanlış yerden değiştirio olmayasın. profil resmi değil değiştireceğin. profil resmi ayrı burdaki avatar ayrı. sen kullanıcı resmini yani avatarı değiştircen. bak benim profile girince garfiled var toto sallıo ama burdaki balığını seven kedi :roflol:

Yok Kis Yok Avatardan Yapiomm......dur Imdi Avatari Silebildim Bakalim Yenisi Eklenecek Mi

Oluyo Artik Saol Canim...ama 1 Resmi 2-3 Kez Deneyip Koyabiliyom....heralde Bişeyler Var Sitede

bu Kez De Avatarlarim Hareketli Deilll..neden Hareket Etmiyo Yaaa

kızlar günaydınnnnnn...bakıyorumda en erken ben kalkıyorum kimsenin bu satte uyandığı yok..malum biz okula çocuk yolluyoz ..maraton erken başlıyo....

girl_crazy.gif
girl_crazy.gif
ben senden daha önce kalktım bikere benim 1 çocuğum bile yok
girl_crazy.gif

günaydınnnnnn hayırlı günler herkeze :teytey:

Merhaba Arkadaşlar Ben De Kismetse 2 Mayis Ta çift çizgi Görmeyi Bekliyorum.tabi 1 Mayis Ta Adet Olmassam

X