NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

CANIM DR A GÖRA DEİŞİO ..ÖZELE GİDERSEN SENDEN HERTÜRLÜ TAHLLİ MAHLLİ BIRAKTIRMAZ YAPTIRIR..BİRAZ PARA İŞİ YANİ..BENDEN BU İKİNCİ OLDUĞU HALDE İSTEDİ ..KİMİSİ GEREK GÖRMÜO..PROBLEM VARSA BİRİNCİDE OLURDU ZATEN DİYE DÜŞÜNÜO.

kızlar bu apatmandakiler delirtcek beni.acep kapı otomatikçisinemi benziyom.gelen benim zile basıyo.giden benim zile basıyo.deliricem valla.demin kapı çaldı kocişim sandım otomatiğe bastım gelen yok.açtım kapıyı alt kattakiler.giriş kapısının anahtarı yok heralde benim zile basmış demekki.anacım ne terbiyesizler ya bi kusura bakmayın diyen yok.kapıyı açıp girdiler evlerine.aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa delimi ne

KIZLAR SİZ DEFAULTSTYL YİMİ YOKSA SEFAULT 2 YİMİ KULLANIYONUZ....MERAK ETTİMDE ?

örtmenim Sinifi Geçcemmi.?sırnaşık şey

geçcen geçcen.bide öpcük kazandın bendenŞeniz.benim doktor özel medipol hastanesinin doktoru.bi daha gitmesemmi.zaten doğum ücretleri aşıyo beni.hem ben ilk hamilelğimden öncede tahlil yaptırmadım.hiç biri istemedi.hamileyken yapıldı.3.ayda falan

:roflol::roflol:kız funda otomatiği açtığın kiş bu olmasın sakın

ıyyyyyyyyy iğrenç gece rüyama girmez inşallah.soruna gelince ben bu siteyi tesadüf buldum.üye oldum ama sık girmedim daha çok anneyiz biz diye site var ona takılıyodum.anacım sizlerle bi tanıştım müptela oldum.napcem ben ya.kendime laptopmu alsam.

Kizlar Ben çikiom Bizde Pc Kavgasi Var Başim Da Dir Dir Ci Bi Adam Yetmiomuş Gibi Bide Kizim Tünedi Başima ...

Canım bende öyle manyak bağımlısı oldum .ATBİKİ SADECE GEBELİĞE TAKILMIYORUM :roflol:canım bencede al ben leptopu ordan oraya gezdiriyorum iş yaparken ,mutfaktayken heryerde k.k :roflol:

Canım bende öyle manyak bağımlısı oldum .ATBİKİ SADECE GEBELİĞE TAKILMIYORUM :roflol:canım bencede al ben leptopu ordan oraya gezdiriyorum iş yaparken ,mutfaktayken heryerde k.k :roflol:

NOLCEK BÖYLE YA.İŞ FENA TERAPİYE GİTCEM EN SONUNDA.BUGÜN PAZARA GİTTİM.NASIL ALIŞVERİŞ YAPTIM NASIL GELDİM BİLMİYORUM.KURTARIIIIIIIIIN BENİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

BalsuraT Bende Maviyi Seviyom Kirmizi Gözümü çok Yoruyo... Arkadaşlar Bayyyyyyyyyyyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…