Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Şimdi test verdim canım hem gebelik hem prolaktin testi sonucu bekliyorum

Arkadaşlar bende Agnucaston kullanıyorum. Her sabah uynır uyanmaz içiyorum. günaşırı Solgal Folat tb kullanıyorum. Akşam yemeklerime chia tohumu+keten tohumu+çörek otu'nu çekip yemeğime ekiyorum. Kefir içiyorum. Adetimin 10. günü her akşam iki tane kuru incir yiyorum. Progesteron seviyem yükselsin diye. Aynı zamanda günaşırı keçiboynuzu yiyorum. SAT: 06.03.2018 BAT: 06.04.2018 Bugün ovulasyon günüm. Akıntım arttı.Kasıklarımda dolgunluk var. İnşallah hamile kalabilirim

O kadar urashmisin canim inshAllah kalirsin

InshAllah bu ay tutar tatlim zaten bunye 6ay kendini hazirliyor sora tutuyor bu ay tutar sende:)))))bende 13aylik evliyim
İnsaallah caniim
Bide kizlar size bisey diycem ben hep yumurtlama icin akintim olur catlarken agrim olur diye kendimi dinliyodum bu ay takip yaptik akintim cok az oldu catlarken hic agri olmadi hatta ben catlamadigini dusundum doktor catlamis dedi her bunye hissetmiyo sanirim

Benimde öyleydi diye salmıştım çatlamamıştır düşüncesi yanıldım

Benimde öyleydi diye salmıştım çatlamamıştır düşüncesi yanıldım
Onun icin ben yukarda yazmishdimki her 1gunden 1 ilishkide olun her ihtimale karshi cunki bashka gun yanila bilirsiniz ki yumurtladim tamamile baska gun yumurtlarsiniz ilishkide olun herzaman 2ci kezde yumurtlaya bilirsiniz onun icin kacirsaniz ilishkiyi birakmayin

Benide eklermisin canim.bat 10nisan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…