Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyy benimde canim emara gittinmi??beni gondefdiler soyledilerki prolaktin bu kadar yuksek oldukda hipofiz adenoma ishlemiyor 3mm mikroadenomam cixdi ama gebe kalmaya gebeliye hic bir ziyani yok inshAllah her shey iyi olur hepimiz icin

Bizimkide dinliyordu duyacakmish gibiara ara aklima geliyor kotu oluyorum ama normalde kotu olmuyorum saglikli degilmishki kalmamish kismet degilmish omun icin kafaya takmamak lazim
Sennde mi eşin dinledi sonra kötü olunca en çok ona üzüldm bi umut yükselir dye baktı olumca o da üzüldü ama hayırlısınındilrdk birde birşeyi çok istemiceksin istedginde olmuyor görmüş olduk

Ben 1.5 senedir evliyim, aralıkta bir düşük yaptım 8 haftalıktı kalbi durmuştu. Tahliller felan hep temiz çıktı bu ay yeniden başladık bakalım :)
Canm benmde geçen ay kimyasal oldu üzülmek yok zaten devam yola hayırlısıyla nisan ayı uğurlu gelirde aralık annesi oluruz inş:)

Ayyy benimde canim emara gittinmi??beni gondefdiler soyledilerki prolaktin bu kadar yuksek oldukda hipofiz adenoma ishlemiyor 3mm mikroadenomam cixdi ama gebe kalmaya gebeliye hic bir ziyani yok inshAllah her shey iyi olur hepimiz icin

Evet canım ilaçlı emara aldılar 2.2 mm çıktı tümör ama bana ilaç verdiler prolaktin düşürmeden hamile kalamıyormuşum canm tabi tekrar kontrole gitmedim ben yarın uzun süre sonra ilk defa gideceğim

Kızz zaten yumurtladgn zaman böle uzun sarımsı akıntı oluyor ondan anlıyorum :) gecen ayda öle anladm tuttu ama kmyasala dönüştü sende fark edersn cnm diğer zamanlarda kuru oluyor:)
Benim ilk ay ondan çift çizgi çıktı demek ki kimyasal diyolar sonra kanda çıkmıyoo ailemde tek çocugu bu kadar uzun süre olmayan benim

Evet canım ilaçlı emara aldılar 2.2 mm çıktı tümör ama bana ilaç verdiler prolaktin düşürmeden hamile kalamıyormuşum canm tabi tekrar kontrole gitmedim ben yarın uzun süre sonra ilk defa gideceğim
Benide ilacla emara soktular diyim artik:)))))bende ilac iciyorum canim dostinex 2ay haftada 2kez yarim para icdim 2ayim tamam olunca 0.472oldu shimdi doktorom 15gunden bir yarim para yazdi tumor 1seneye kayb olacakmish ama shimdj hamish kalsam tumorun hicbir zarari olmuyacak gebeliye

Prolaktini olan doktor randevolarindan kacmamali))))ben en son sinirlendim ilac icmedim 3 ay doktora gitmedim incir havuc kuru yaptim 16gun. Doktora gittimki 3aydir yokum gebe kalamiyorum hormon testi yazdi prolaktinim 54olmushdu 2 katina kaldirmishdi incir ustunden 10gun gecti hamile oldugumu oyrendim ama 54le hamile kalmishdim onun icin dushtu bir daha doktor tavsiyesinden 1saniyelik bile donmuyorum ishede yariyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…