Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yardım edin lütfen biliyorum bi çoğunuz bu testte 2.çizgiyi göremeyeceksiniz resimde belli olmuyor ama ben görüyorum test şuan elimde 2.çizgi garip bi renkle var açık gri gibi bi renk o yüzden emin olamıyorum test pozitifimi negatifimi anlayamadım . Normalde 2.çizginin pembe renkde olması gerekmiyormu ? Yani bu bahsettiğim açık gri beyaz 2.çizgi acaba her testte varmı ? Of...

Eklentiler

• 2818FB5D-F45F-41E3-AB3E-411B62703BB5.jpeg
    61,6 KB · Görüntüleme: 44
  • 56FCC4E8-5E72-49C3-9F1E-29CEE33E6BC8.jpeg
    27 KB · Görüntüleme: 46
  • 83B1AB09-CA04-46D2-871E-1BACCB7E95BF.jpeg
    10,5 KB · Görüntüleme: 43
Cnm inş vardır bebeğin yarın sabam tekrarla bence bat ne zamandı

Kuzum sen fotoya bakma en esasi sen goruyosan ish bitmishdir:) benim adete 4 gun kalmish test yapmishdim bembeyazdi testi 2 ye ayirip koymushdum camin onune eshim 1 saat sora gormush ayti cizgi var die bende ha baktim hicbishey yok hemde 1 saat gecmish sora 2 gun kalmish yaptim bu sefer cok net cizgini goruyorum ama fotoya dushmuyordu ama cok netleshmishdi adet 2 gun gecikince yaptim koyu cizgiydi ve hamileyim cok Shukur tavsiyem sana tekrarla ama sabah idrariyla inshAllah hamishsindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…