Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyy yok canım nerdeeee? Dün gördüm kırmızıları sende durumlar nasıl?
Ben daha dün vuruldum iğne bu sefer başka iğne markası vuruldum başka ilaç kullandım bakalım hayırlısı kuzum sende üzülme vardır bir hayır bana doktorum femara verdi sanırım diğerinden daha etkiliymiş bi sor doktoruna bakalım istersen

Yarın gidicem canım doktora bakalım ne yapacak? Senin iğnen de hayırlı olsun canım, nur topu gibi bir bebiş getirsin

kızlarrrrr bir şey soracam adetimden 6 gün geçtim dün ov.yaptım çok aşırı belirgin 2 pink çıktı hatta sağdaki daha belirgindi kalın ve koyu renkteydi..gebelik olunca bu şekilde çıkıyor mu sicze

kızlarrrrr bir şey soracam adetimden 6 gün geçtim dün ov.yaptım çok aşırı belirgin 2 pink çıktı hatta sağdaki daha belirgindi kalın ve koyu renkteydi..gebelik olunca bu şekilde çıkıyor mu sicze
Canım onu bilmiyorum da gebelik testi yap istersen ama burdan okuduğum kadarıyla ovulasyon testi yapıp da hamile olanlar da vardı inşallah senin ki de öyledir

Bende istemiyorum da mecbur ama sen hiç ara vermedin haklısın ben geçen ay kullanmadım ilaç iğne zaten bu ay da olmaz ise diğer ay aşılama olucam sanırım kuzum
İnşallah olur canım ya benimde doktor adetinin 20-25 arası bi gün gel bakalım neden yumurtlaman yok dedi daha önce doktorum hiç yapmamıştı acaba progesteron testi mi bu? Bakalım bu doktor ne diyecek

İnşallah olur canım ya benimde doktor adetinin 20-25 arası bi gün gel bakalım neden yumurtlaman yok dedi daha önce doktorum hiç yapmamıştı acaba progesteron testi mi bu? Bakalım bu doktor ne diyecek
Evet progestron 21.gğn bakılır ve senin yumurtlama sayını gösterir 20 25 demiş ama 21 de git genellikle 21.gün çağırır doktorlar yumurtlama sayına göre tedavi uygular inşallah hayırlısı ile hepimiz güzel haberler alırız

Bende istemiyorum da mecbur ama sen hiç ara vermedin haklısın ben geçen ay kullanmadım ilaç iğne zaten bu ay da olmaz ise diğer ay aşılama olucam sanırım kuzum
Canım ben doktordan geldim. Başka ilaç vermicem çünkü bu ilacın etkisi 6 ay sürer dedi. Bir de haftaya çarşamba hsg çekilecek.

Canım ben doktordan geldim. Başka ilaç vermicem çünkü bu ilacın etkisi 6 ay sürer dedi. Bir de haftaya çarşamba hsg çekilecek.
Vardır bildiği kuzum haydi hayırlı sonuçlar haberler gelsin bana çekmiyor doktor gebe kaldığım için gerk yok şuanda dedi hamile kaldığına göre en azından biliyoruz bir tüp açık gerekli görmüyorum didi

Bende hiç gebelik oluşmadığı için bakmak istedi doktor. Anestesisiz olucam bakalım umarım çok ağrım olmaz. İnşallah bir problem de çıkmaz.

Bende hiç gebelik oluşmadığı için bakmak istedi doktor. Anestesisiz olucam bakalım umarım çok ağrım olmaz. İnşallah bir problem de çıkmaz.
Korkma hiç ağrı olmuyormuş öyle duymuştum şadece regl sancısı gibi oluyormuş hayırlısı ile temiz çıkar bişey var isede açılır arkasından hamile kalmak kolay oluyormuş öyle duymuştum gğzel haberler alırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…