Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani 0larda degil en azindan. Hakkinda hayirlisi olsun insallah.

Sen naptin cnm son durumu yazmis miydin ben mi kacirdim.
Kuzum ben bi sonraki gün tekrar kan verdim 2.1 çıktı ardından 1 gün sonra bidaha kan verdim oda 2.0 çıktı yani şöyle ;
1.gün= betaHCG 2.0
2.gün= betaHCG 2.1
3.gün= betaHCG 2.0
Ve bugünden itibaren 7 gün var adetime .
Sence durum nedir

Cook erken davranmissin canim ya yine ayni seyi soyluyorum 0larda degil umut var gibi gec dollenme olursa adet gununden sonra kanda cikiyor.. hayirlisi insallah.

Merhaba kızlar banada yardımcı olurmusunuz belki aranızda beni hatırlayanlarınız vardır 2 ay önce bu forumdaydım. Adetime 10 gün kala kan testi verdim 2.0 çıktı 1 gün sonra tekrarladim 2.1 çıktı ardından bir gün sonra tekrar kan verince bu kez 2.0 çıktı . Sizce artarmı bu değer ?
Birde asıl merak ettiğim 2 gün önceki ovulasyon testim (üstte olan) bugün tekrarladım koyulaşığını fark ettim(altta olan) . Gebeliğini öğrenenler varmış bu şekilde bu günden itibaren adetime 6 gün var . Bir kaç yerde okudum ovulasyon testi adet gününe yaklaştıkça koyulaşırsa gebelik habercisiymiş. Sizce benim durum nedir ? Aranızda varmı ovulasyon testi ile hamileliğini öğrenen

Eklentiler

• Snapchat-475237758~2.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 29
Kızlar ben doktora gittim tarlusal asla kullanmamalıydın çünkü yumurtlamam olmadan adet oluyorsun tarlusalla bu yüzden hamile kalmanda imkansız dedi adet ol 20 günden sonra gel hormonlarına bakıcam yumurtlamama nedenini anlıycam dedi

Canım sen klomen kullanmamış mıydın? Nasıl adet olamadın?

hadi hayırlısı bakalım inşallah bu defa anlar da yoluna bakarsın canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…