Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bakarken rapor falan gibi ikon vardi bi bak bakalim var mi oyle bi sey. Gorunmesi lazim direk ama.

SelaminAleykum .ben dün öğrendim hamile olduğumu.bhcg kan değerlerin 1370 çıktı sonuç .normalmi .bide kac haftalik oluyorum .lütfen biri yardım etsin beni çok korkuttular.

Cok tesekkur ederimm canım benim allah razı olsunn iyikii varsınıııız iyikii
Çok merak ettiğim bir şey var sormak istiyorum sana arkadaşım yeni gebe kaldığın için şuan maşllah sana sorabiliyorum kasıkta Batman varmı gerdiğini zamanda kendini Yani şöyle ayaklarını aşşağı gerdirdiğinde batman oluyor mu oldumu kesin gebesin diyorlar ama olmama ihtimali de olabilir mi die merak ediyorum

Ya
Yaa aslında bakarsan oyle gerinmeye korkuyorum ben bir yere uzanmak gibi bisey sakıncalıdır diye dusunuyorum canım ama kasıklarımda hafif agrılar oluyor

Ya
Yaa aslında bakarsan oyle gerinmeye korkuyorum ben bir yere uzanmak gibi bisey sakıncalıdır diye dusunuyorum canım ama kasıklarımda hafif agrılar oluyor
Haklısın zati ilk gebelik varmı yokmu hissetmek için yapılıyor keza bende öyle anlamıştım olduğunu Ablam dahi bir kaç kişide tuttu ama olmama ihtimali varmı die merak ediyorum ondan sordum kuzum

Ya
Bu arada benim doktorum hep derki dış etkenler bebeğe bir şey yapmaz doğa en fazla sorun olduğu için oluşmasına izin vermez tabisi Allah’a emanet sen dikkat et ama panik olup korkma olur mu hayırlısı ile alırsın kucağına

Yok canım bende bıraktım artık klomeni adetimbitti geçen hafta biz normal yolla gün aşırı deniyoruz ve ovulasyon testiyle de piki takip ediyorum şeuan öğlen pike yakın çift çizgi oluşmaya başladı ama ya bu gece yada yarınpik yapar sanırım umarım biran önce hamile oluruz bu arada batım da 6 temmuz bakalım artık senin bat ne zaman canım

walla benim yine bozuldu günü 16gün falan geçti adetm tarlusal içtimde olmayı bekliyorm 2.günü hormon bakılcak adet bitince de rahim filmi çekilcek ona gmre yol izlicez dedi doktorum bakalım neler olcak

sogan kürüyle bende adet olmuştm bu ay benimde gecikti hemde 16gün gelmeyince doktora gittim tarlusal werdi kullandm beklemedeym sogan kürü geciktiriyor olabilir belki

Kızlar benim ovulasyon testlerim bu şekilde .
12.gün pik oldu . Ojeyle kırmızıya boyadığim günlerde birliktelik oldu.
Yani 11.gün gece ve 13.gün sabah saat 12 de birliktelik oldu.
12. Günü değerlendiremedik .
Bugünde tekrar test yaptım iyice silikleşmis.
Sizce günleri doğrumu ayarlamışım?
Yanlız bende pik olduğu gün yumurtalama akıntısı filan gelmedi bugün sabah çok az bir akıntı geldi sadece . Yardımcı olursanız çok sevinirim .

Eklentiler

• IMG_20180617_175636.jpg
    29,3 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
walla benim yine bozuldu günü 16gün falan geçti adetm tarlusal içtimde olmayı bekliyorm 2.günü hormon bakılcak adet bitince de rahim filmi çekilcek ona gmre yol izlicez dedi doktorum bakalım neler olcak
Anladım canım umarım bebek yoksa bir an önce regl olursunda bir an önce bebişine kavuşursun

Canım ben de bir kaç aydır kullanıyorum ovu testini bence tam zamanlama yapmışsın ilişki konusunda umarın bebişin gelir hakkında hayırlısı olsun

Canım ben de bir kaç aydır kullanıyorum ovu testini bence tam zamanlama yapmışsın ilişki konusunda umarın bebişin gelir hakkında hayırlısı olsun
Çok sağol kuzum benim ya rabbim sanada nasip eder inşallah . Ya benim anlamadığım çift çizgiden sonra silikleşince yumurta çatlatmısmı demek oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…