Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar bide bana yardımcı olurmusunuz ilk defa ovulasyon testi yapıyorum bu ay . Dün gece birliktelik oldu ve bugün öğlen ovulasyon testi yaptım sizce nasıl ? Bugün tekrar birliktelik olsunmu yoksa yarın sabah mı ?

Eklentiler

• IMG_20180615_133359.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20180615_133359.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 36
Ben kullanmadim ama az cok biliyorum pik yapmis c den daha cok gorunuyor t. bugunu de degerlendirirsin olmadi yarin.

Canım yumurta en koyu olduktan sonra çizgi açılınca çatlar yani sen önümüzdeki birkaç günü de değerlendir bence

Canım yumurta en koyu olduktan sonra çizgi açılınca çatlar yani sen önümüzdeki birkaç günü de değerlendir bence
Kuzum en sonki attığımı 1 saat önce yaptım , çizgi silikleşmiş biraz annemler bende gece anca değerlendirebilirim olurmuki acaba ?

Eklentiler

• IMG_20180615_201732.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 29
Ben kullanmadim ama az cok biliyorum pik yapmis c den daha cok gorunuyor t. bugunu de degerlendirirsin olmadi yarin.
Kuzum en sonki yaptığım testi 1 saat önce yaptım yani biraz silikleşmiş annemler bende bu yüzden gece anca değerlendirebilirim . Olurmuki gece acaba ? Kötü denk geldi biraz sabah saat 12 de yaptım pik olmuştu ozaman dün geceyi değerlendirdik.

Eklentiler

• IMG_20180615_201732.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 33
Canım ya çatlamıştır yada çatlamak üzeredir. Sen geceyi mutlaka değerlendir bir de hemen kalkma mümkünse sabaha kadar yat, benim doktorum öyle demişti

Bu gece olmadi obur gece olmadi ondan sonraki gece muhakkak degerlensin. Hadi insallah.

Kızlaaaarr hamileyimhamileyimmm cok mutluyumm sizle paylasmak istedim mutlulugumu 3 yıll sonundaa artık bende bir anne adayıyımm allahım bu mubarek gunde beni sevindirdi sizi de sevindirsinn insallaah
Çok sevindim canım gözün aydın, darısı bizim gibi bekleyenlere :)))

Kızlaaaarr hamileyimhamileyimmm cok mutluyumm sizle paylasmak istedim mutlulugumu 3 yıll sonundaa artık bende bir anne adayıyımm allahım bu mubarek gunde beni sevindirdi sizi de sevindirsinn insallaah
Canım çok sevindim inanki senin heyecanını yüreğimde hissettim hayırlısıyla kucağına alırsın inşaallah

Kızlar bayramınız mübarek olsun ben çarşamba günü kan testi yaptırmıştım internetten bakıyorum ama sadece test yapıldığı görünüyor adım soy adım yaşım dosya no işlem no düzensiz mensturasyon gibi şeyler yazıyor ve sonuç yok bu ne anlama geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…