Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan kıyafetim(fotoğraflı)

tamam canım.
somon bulsam hemen alacaktım
mesela 2. foto somon gibi ama full dantel hoşuma gitmedi
sence?
anladım bu arada kolu için o somonu attın ok.
Doğru canım haklısın o biraz fazla dantelli ozaman fuşyayı seç üzerindede güzel durcağına eminim kolları için ne dediler mağazadakiler tül yapacaklar mı alırsan sordun mu

Doğru canım haklısın o biraz fazla dantelli ozaman fuşyayı seç üzerindede güzel durcağına eminim kolları için ne dediler mağazadakiler tül yapacaklar mı alırsan sordun mu
sormadım canım ama taç yapmaz ya
ben terzide hallederim

internetten mi alsam acaba
var ı güvenilir bir site
ama bedeni uymayabilir mi ki?

net bi tarih yok aslında 2 haftaya kadar gibi görünüyor şu an
Anladım canım kararını çabuk ver ozaman biz de uzun kollu aramıştık her yere baktık ama bu mevsimde zor bulunuyor hep geçen yazdan kalanlar var zor işler bunlar :)

Anladım canım kararını çabuk ver ozaman biz de uzun kollu aramıştık her yere baktık ama bu mevsimde zor bulunuyor hep geçen yazdan kalanlar var zor işler bunlar :)
evet somon yok mesela çirkin model olanlar var.
şöyle dantelli güzel yok ya mesela

İşte sıkıntılı bu mevsimde bir de ulusa baksaydın canım ordada çeşit çok diye duymuştum
baktım canım çeşit çok gerçekten ama hep aynı modeller ve eski
olmadı tekrar tekrar bakıcam artık baktığım yerlere
bak ulusta şöyle vardı
ben ilk baştakini beğenmiştim denemiştim ama fırfırı eve abartı olur diye düşündüm. eve de çok parıltılı olmaz mı. söz nişan arası bir şey işte tam nişan ya da tam söz diyemeyiz. ama başka tören yok. sonrası inşallah evlilik

Olmadı tekrar bak ozaman canım inşallah bulursun istediğin modeli bulursun

Bir arkadaş adl demiş izmir caddesindeki adl de çok güzel elbise modelleri var.Oraya da bak artık yapacak birşey yok her mağazaya gir :)

Bir arkadaş adl demiş izmir caddesindeki adl de çok güzel elbise modelleri var.Oraya da bak artık yapacak birşey yok her mağazaya gir :)
yarın çıkıcaz kuzenle yine.
off valla ben 1 günde hallederim diyordum. koskaca şehirde yok
her mağazaya gireyim belki kıyıda köşede bi model vardır
adl iyi oldu ya valla gidicektim unutmuşum
yarın almazsam elbise yeni fotolar atarım
çok çok teşekkür ederimmmm

Rica ederim canım bu arada 38i ben söylemedim kız başka arkadaş söylemiş

kremlere bayıldım ama bulamıyorum ben böyle şeyler

Kirmizinin kollarina tül nasil olur bilemedi...
O kiyafetleri secerken de vucuda otrmasina dikkat ettim muhtemelen 38beddn gibisin cok guzel durucaktir
Kirmizi cok canli durucaktir
Pembe de bi o kadar masum

canım ankaradayım deye yazmıssın bunlar internettekı adl markasının elbıselerı adl nın magazasına gıdıp bak istersen

Tamam canım yarın at yeni modelleri iyi geceler
kızlar bu elbiseye karar verdim bakar mısınız?
bir de mürdüm rengi vardı onu denemedim ama sizce hangi renk ve nasıl öğrenmek istedim??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…