Nişan İçin Elbise Önerileri ?

BeyazPerim

Vay anası ya =)
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
11.895
18
Kızlar bu ayın 26'sında kuzenimin düğünü var.Ayın 24'ünde yani cuma günü kına gecesi var .25 inde erkek tarafı yemek verecekmiş .
Düğünde fransız stili beyaz elbise giymeyi düşüyorum ama diğer 2 gün ne giyeceğimi bilemedim önerilerinizi bekliyorum :kedi:

baslık neden nişan için kıyafet önerileri :uhm:
düğünde beyaz elbise giymemelisiniz bence onu kınada giyin

bu arada gecen sene 24 eylülde nikahım 26 eylülde düğünüm olmustudelikafadulden

beyaz elbise değilde başka renk giyseniz daha uygun olmazmı kırmızı,pudra pembesi bi elbise daha hoş olur sanki

baslık neden nişan için kıyafet önerileri :uhm:
düğünde beyaz elbise giymemelisiniz bence onu kınada giyin
Ya sorma onu sonradan farkettim düzeltemedim de öyle kaldı
beyaz elbise değilde başka renk giyseniz daha uygun olmazmı kırmızı,pudra pembesi bi elbise daha hoş olur sanki

Neden tatlım ?

düğünde beyaz gyilmesi pek hos karsılanmıyor ya gelinlik zaten beyaz bak benim böyle takıntılarım yoktu ama düğünümde bi baktım beyazlı biri ama aynı gelinlik gibi baska dugundemi var burda dedim eşimde o bizim akrabamız dedi herkeste ayıplamıstı benim böyle takıntım yok ama nedense dugunde sadece gelin beyaz giyer genellemesi var

evet gelinle yarışır gibi oluyor yani bi başkasının gelinliğe benzer bi elbise giyilmesi pek hoş karşılanmıyor.sonuçta o gün gelinin günü öyle değilmi

Hmmmmmm hadi ya ohaoldumsmile
Benim düğünüm olsa birisi beyaz giyinse gayet normal karşılaşım .

Neyse kızlar ben diğer 2 gün için yani yemek ve kına gecesi için öneriler bekliyorum opuyorumnanaktan

şimdi sen normal karşılarsında çoğu kimse normal karşılamıyo.sen beyaz tenlimisin esmer mi ona göre önerelim

ee çok beyazmışsın beyaz gitmez sana zaten ki hiç giyme bence sırf beyaz bi başka rengin içinde olabilirde sırf beyaz giymemelisin bende çok beyazımdır hiç giymem ben sana kırmızı,yeşil,siyah,kahve,fuşya çok yakışır

Beyaz tenliler beyaz giyemezler mi? Asıl beyaz tenlilere bu renk çok yakışır .Benim düşüncem bu yönde =) Diğer söylediğin renklerede bakacagım opuyorumnanaktan

böyle tatlı renkler olabilir..pembe ondan sonra lila gibi...

ya da canlı fuşya gibi böylee parlak bi kumaşta..beyaz bi tene de çok yalışıcağını düşünüyorumm

elbise seçiminin yaşla da alakası var kaç yaşında olduğunuzu bilmiyorum ama orta yaşlı bir bayansanız daha çok siyah krem gibi fazla göze batmayan ama zarif renkler hoş olacaktır ayrıca koyu yeşil yada lal rengide olabilir eğer daha gençseniz istediğiniz rengi kullanabilirsiniz tabi elbisenin modeline göre ha birde beyaz olayını bende hiç duymamıştım ama gelinin böyle bir düşüncesi varsa bilemem ama bembeyaz değilde kırık beyaz her türlü hoş durur diye düşünüyorum :1hug:

Beyaz tenliler beyaz giyemezler mi? Asıl beyaz tenlilere bu renk çok yakışır .Benim düşüncem bu yönde =) Diğer söylediğin renklerede bakacagım opuyorumnanaktan

Tamamen bembeyaz giyilmemeli çünkü zaten tenimiz beyaz ee elibisede beyaz kaybolur gideriz içinde göstermez kıyafet bizi kapatır birbirini beyaz siyah olabilir bak yada beyaz pembe falana.s

Tamamen bembeyaz giyilmemeli çünkü zaten tenimiz beyaz ee elibisede beyaz kaybolur gideriz içinde göstermez kıyafet bizi kapatır birbirini beyaz siyah olabilir bak yada beyaz pembe falana.s
Canım bu konuda seninle düşüncelerimiz paralel değil ne yazık ki bende tam aksini düşünüyorum .Yardımların için tekrardan teşekkür ederim
gece mavisi bence cok güzel bir renk :)
Sağol tatlım
25 yaşındayım 26 gircem yakında opuyorumnanaktan Bende kırık beyaz ya da sadece beyaz düşünüyorum .
böyle tatlı renkler olabilir..pembe ondan sonra lila gibi...

ya da canlı fuşya gibi böylee parlak bi kumaşta..beyaz bi tene de çok yalışıcağını düşünüyorumm

Çok teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan

Kızlar bugun mağazadan mağazaya koştum durdum alacaklarımı belirledim herkese yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

ben ceket etek giymiştim yakışmıştı ama sonradan pişman olmuştum keşke elbise giyseydim diye( hatta sonradan kardeşimin düğününde bi elbise gydim yeşil çok şık durmuştu gelinden çok ben dikkat çekiyordum ama ahh akılsız kafam kendi nişanımda o kadar şık değildim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…