nişan gelen war mı?

enemine

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2007
306
1
kızlar benm nişan geldi:Saruboceq: sizdede böle bi gelişme warmı:uhm: bi an önce sbah olsun istiyorum:1rolleyes: doktoruma sorcam:bbo: bide sancılarımwar haffif hafif:CüvCüv:

canım hadi hayırlısı umarım sabaha kadar fazla sancın olmazda sabahı edersin güzel haberlerini bekliyoruz. Bende 38 haftaya giriyorum henüz bişey yok stresden başka:)))

canım çok sevindim hadi hayırlısıı bizi gelişmelerden haberdar et lüütfen...

canım inşaallha hayırlısıyla doğum yaparsın benim günüm doldu naşan falan daha gelmedi.

evet bu sabah benimde geldi hemen doktora gittik sancılarımda vardı 10 dk bir ama eve yolladı açıklık yok diye, akşama kadar evde sancıların sıklaşmasını bekleyip akşama tekrar gidicez dua edin arkadaşlarrrr

ayy canım sanırım doğumun başlamış hadi hayırlısı olsun

tşkrler kızlar hastaneye gttik açıklık yok
doktor ewin yakınsa git dedi burda beklersen bunalırsın doğumhanede sıkılırsın dedi bağıran çağıran olur doğum olu dedi benmde ewm çok yakın dye ewe geldm bakalım gtces yne biraz daha zaman geçirmek istiyorum ama kızlar afedersinz ama bilen war mı benm wajinamın girişi sanki dışarı çıkmış içim dışıma çıkmış yani

enemine seni doğurdun sandım ben:))
hakkında hayırlısı olsun.. sanki benim de senin gibi olacak gibi geliyor ....
işin kötüsü ben de nişan da yok daha ne sancı ne de açılma???
eee biz nasıl doğurcağız??

benim de büyüdü....bence dudaklarının flan dışa dönmesi açılmanın başladığını gösteriyodur???

arkadaslar bendende nişan geldi bugun ama hic sancı yoktu doktora gittik..dun alttan acılmama baktıgı icin olabilir dedi doktor..ama nst de 10 dk da bi sancı cıktı ben hic hissetmiyyorum bekliycez olmazsa cuma gunu suni sancı olacak dua edin arkadaslar opuyorum sizi

canım hayırlısı olsun inşallah çok uğraşmassın gelir hemen bebeciğin bende yarın gidicem bakalım ne çıkacak yarın olmassa cumartesi hastaneye yatıcam Allah yardımcımız olsun:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…