Nisan Ayında Balayı İçin Önerebileceğiniz Oteller???

burcuslm

Guru
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
630
1
Merhaba Arkadaşlar,
24 Nisanda kısmetse düğnüm olacak Nisanın sonuna geldği için balayı konusunda çok kararsızım önerileriniz var mı?
Turon9 siz nereleri tavsiye edersiniz?

Ailem mersinde ve yazlıları vardı,bu nedenle hiç ben tatile gitmedim otellere falan gerek yoktu çünkü deniz havuz hepsi vardı,
şimdi bazı arakadaşlardan duyuyorum anlaştıkalrı otel çok kötü çıkıyor ya da gittikleri yer o rezervasyon yaptıkları yer olmuyor, o yüzden tedirginim gittiğiniz oteller bu konudabana çok yardımcı olacak ben herşey dahil bir otel istiyorum yeri önemli değil güney ege marmara farketmez sadece düğün sonra oh be diyebilecğim bir tatil istiyorum.

Hepinize şimdiden teşekkür ederim:eek:

Son düzenleme:
Merhaba burcuslm ;

Tur On9 ailesi olarak tebrik ederiz.Mutluluklar dileriz..Öncelikle Alanyada Orient Palace otel ve Kemerde Royal Palm Resort otele bakabilirsiniz.Kapalı havuzlarınında olmasını gözönünde bulundurarak fiyatları makul ekonomik tesisler olduğu düşünülebilir.15 ocak itibarı ile birçok tesisin fiyatlandırması açıklanarak Erken Rezervasyon dönemimiz başlayacak alternatifleri bu şekilde rahatlıkla geliştirebiliriz.Sitemiz üzerinden takibini yapabileceksiniz sitemiz güncelleniyor.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Turon9 teşekkür ederim önerdiğiniz otelleri inceleyeceğim 15 ocaktan sonra o halde tekrar görüşmek üzere iyi çalışmalar

merhabalar,benim düğünüm de 25 Nisan da kısmetse..biz de 27 nisanda balayına gitmeyi düşünüyoruz. bütçemiz biraz kısıtlı..5 yıldızlı ama uçuk fiyatları olmayan bir otelde kalmak istiyoruz..hamamı olsun, masaj hizmeti olsun,kapalı yüzme havuzu olsun ve temiz olsun..ana kriterlerimiz bunlar...yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba Uğurbocugum;

Ugurbocugum Öncelikle mutlu bir ömür dileriz.Sizde gideceğiniz tarihlerde Kemerde Royal Palm Resort, Alanya Orient Palace, Relax otel, My Home Resort, Sidede Mirside Tropic, Belek Aydınbey Famous Resort Otellere bakabilirsiniz.Sitemizde Tüm fiyatlandırmalarıyla günceldir.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

benim de 24 nisan da ve biz 26 nisan-01 mayıs arasında 5 gece konaklamalı bir otel arıyoruz voyage sorgun ve alva donna adlı otellere baktık acaba bunların içinden tavsiye edebileceğiniz ya da başka önerebileceğiniz otel var mıdır?

Merhaba adaer,

Tercih ettiğiniz otellerle malesef çalışmıyoruz.
Çalıştığımız tesislerden beğendiğiniz tesislere eş değer olarak tercih edebileceğiniz otel isimleri;
Amelia Beach Resort Hotel
Aydınbey Famous Resort
Crystal Admiral Resort Suites & Spa
Lara Beach Otel
Limak Limra Hotels & Resort
Sherwood Breezes Resort

Otel linklerine tıklayarak tesisler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Merhaba Mayıs ayında özellikle sorgun voyage ye gözünüz kapalı gidebilirsiniz ben 2 sene gittim oraya doğası hizmeti kusursuz!!!Ben zor beğenenlerdenim diyorsanız bence mükemmel...Ayrıca balayı için fiyatı önemli değil diyorsanız marmaris selectmaris doğası mükemmel bir yer sakin bir balayı için mükemmel...ama işte fiyat 400 civarı..tabi tarihe göre değişiyor...googdan taratarak sitesine bakabilirsiniz.. ayrıca hillside fethiyede mükemmel ama buda fiyat olarak oldukça fazla...

kızlar benimde düğünüm nisan başında o mevismde yurdşı balayı önerisi olan var mı acaba?

X