Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kendi notumuda yazıyım
sabah dr gittim ilk takip için 1 kutu menogon bitti ama hala yumurta neyin yok iğneye devam dedi cuma çağırdı bide

kızlar önce Allah inşallah hepimize hayırlı sağlıklı bebekler vermesini diliyorum ve onlara güzel alınyazıları yazılır inşallah,bişeyi bu kadar çok istemek korkutuyor beni o yüzden artık hep bu şekilde dua ediyorum kendim ve tüm isteyenler için.Bende aşılama yaptırdım ve bekliyorum 3 mayısı,ama bu adet sancısı gibi ağrı hissi hep var gece uyurken bile huzursuzum,bide bana doktor fitil verdi tutunmaya yardımcı acaba hepinize de verdimi

ikinci aşılamayı hemen denesem mi acaba bi fikir verin nolurr :sinifsinif:

sevgili elfkaya ona doktor karar veriyor, reglinin 3. günü gittiğinde diğer aşılamadan kalıntı var mı diye bakıyor eğer yoksa devam etmeyi tavsiye ediyor..sanırım psikolojik olarak düşünme ve endişelenme dönemini "es" geçmek için yapıyor.. istersen doktorunla tekrar konuş ama ara vermemek sanırım daha iyi..:bbo:

bende ağustosta 4. seneme gircem ve daha 21 yaşındayım çok erken evlendiğim için hersey bana ağır geliyor. bi türlü kabullenemiyorum sanki hiç anne olmucam hiç o duyguyu tatmıcam gibi geliyor bazen ozman o kadar kötü oluyorum ki neden yaşıyorum ki ot gibi diyorum Allah hakkımızda hayırlısını versin hepimizin

meraba hoşgeldin aramıza hayırlı olsun aşılaman hemen ekliyorum listeye senide inşallah şans getirir sana ve bizlere

ayy teşekkür ederim inşallah birbirimize güzel haberler veririz şafak 10 diyorum doktorum
mayısın 1 de regl olmassa beni arayın dedi offff cok var...

SeLam arkadaşLar bende ayın 18' de aşıLama yaptırdım iLk aşıLamam mayıs 5'e kadar bekLememi söyLedi doktorum.
Günlerin geçmesini bırakın saatLer bile geçmiyor

ay kızlar çok tatlısınız yaa bakalım allahım kimlerin bu ay yüzüne bakıcak bende daha var yaptırmama sizleri görünce terle beraber heyecan basıyo bana :)))

iklim bu senin ilk aşılaman mı olcak yoksa ikincimi?

inşallah tutar eğer olmassada benim gibi hayata küsme kötü şeyler düşünme sakın hakkımızda hayırlısı olsun bebeklerimi kucağımıza alalım bir an önce yaa :CüvCüv:

slm hanımlar bende sizin aranıza katılıyorum.yarın ganolef e başlıyacağım 2 aşılama olacak biraz koruyorum.allahtan hayırlısı.umarım herkesin gönlüne göre ollur.benim de gönlüme görede olur.iyi geceler..

amiin inş.teşekkürler bugünlerde geçecek inş.

şu klomenle yumurtlayan arkadaşlara bravo valla ne kadar şanslılar benim popom kevgir oldu yarın ilk kontol bakalım yumurta varmı 1 kutu menogon bitti

valla benim klomenlede büyüdü ama doktor şansımız yüksek olsun bir kaç yumurta büyüsün diye ilk ilaçtan sonra iğneye geçti aşılamayı yapmak için

aynı sancı bendede var,burda herkeze fitil,hap yada krem vermiş.Bana hiç bişey vermedi doktor ya,niye vermedi acaba,tedirgin oldum şimdi

hhehe herkez ben gibi yaprak dökümüne daldı sanırım :)))

aynı sancı bendede var,burda herkeze fitil,hap yada krem vermiş.Bana hiç bişey vermedi doktor ya,niye vermedi acaba,tedirgin oldum şimdi

canım bilemiyorumki doktor sana neden vermedi,istersen bi sor araştırdım böyle şeyler varmış kullansam yararı olurmu fln diyebilirsin,zaten bence onlar bu durumumuzda bizim bu kadar detaycı olabileceğimizi anlayışla karşılıyorlardır,kasıklardaki ağrıyı sordum ,yumurtalarımız ilaçla normalden daha fazla büyüdüğü için olur dediler

günaydın kızlarrrrrr
gerçi öğlen oldu ama ben yeni kalkıyorum :kedi:
yarın doktora gitcem inş. bakalım ne diyecek 2.yi hemen yapalım diyecekmi bi de kızlar ben öle çok edat oluyorum ki anlatamam ilk 2 gün hiç gelmedi 2 gündür ooooo maşallah geliyorda geliyor aşılamayla bi ilgisi olabilirmi acaba :uhm:

ben daha uyanamamışım adet te edat yazmışım hehehehe:) klava:

inşallah tutar eğer olmassada benim gibi hayata küsme kötü şeyler düşünme sakın hakkımızda hayırlısı olsun bebeklerimi kucağımıza alalım bir an önce yaa :CüvCüv:

evet canım haklısın ben hazırlıklıyım zaten olmassa olmasın dahada olmassa işe giricem yeter evden sıkıldım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…