Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım ya diger emroyolr nasıl olcak bilmiyorum mesela ben 2 tane koydursam 2 tane daha oksa bunlar tutsa geriye kalanı onlar saklicak peki biz bunlara her ay belirli ucretmi oducegiz
Kizlar beni bilgilendirirmisiniz

sinemcim zaten muhakkak kayıp oluyo, toplanan hepsi nedense birinci kalitede kalmıyorlar.kimisi güzelcene bölünüyor hücrelere, kimisi daha geriden geliyor. dondurulmuşun kalırsa evet bir miktar ücret istiyorlar onu saklamak için, sonradan ilk 2 sene falan almıyorlar seneden seneye arıyorlarmış bi miktar ücret alıyorlarmış tekrar istiyorsan saklanmasını. yani her ay falan almıyorlar, 600 tl idi galiba benim yaptırdığımda, tabi benim dondurulmuşum kalmadığı için donduramamıştık. sonraki senelerde aynı fiyat değil ama daha asgariymiş. bu arada kimi yer ilk 2 sene ücret almıyor diye de duymuştum, pazarlık yapın söyledikleri fiyat üzerinden düşüyorlarmış ama canım.

teyzeleriii bu arada 8. ayımıza girdik :nazar::nazar::nazar: geçen gün odasıda geldi, 2 hafta falan havalanıcak, sonrada cicilerini yıkayıp ütüleyip yerleştireceğiz :)) yatak odama oyun parkınıda aldık ama onu temizlikten sonra kurucaz daha kutusunda duruyo, temizlik falan derkeennnnn allahın izniyle kuzuma kavuşucam inşallah :emir_bebek::nazar::emir_bebek:

hımmm bu arada topikimizin ikinci ECE'si geliyor :))) kesin karar verdik Ece olacak ismi. mevlüt şekerinide aldık onun üstünede yazdırdık, dönüşümüz yok yani artık:76:

Canım ya diger emroyolr nasıl olcak bilmiyorum mesela ben 2 tane koydursam 2 tane daha oksa bunlar tutsa geriye kalanı onlar saklicak peki biz bunlara her ay belirli ucretmi oducegiz
Kizlar beni bilgilendirirmisiniz

canım mesela benim 33 yumurta toplandı toplanmaz olaydı sonra 22 si olgunlaşmış 11 tanede döllenmişti 1 tane transfer edildi sonrada 9 tanesine 900 milyon aldılar 100 milyon tanesi=))ve bu ücrete 2 yıl saklanıyomuş tabi ben salaklık yaptım napacaksam 9 taneyi=) hem hepside kaliteli deildir yani 5 tane dondursaydım yeterdi bile zaten 1 tane oldukdan sonra kendiliğinden olacağına okadar inanıyorumki çünkü pek problemi yok eşimin stresden olmamıştı son 2 yıldır=))

teyzeleriii bu arada 8. ayımıza girdik :nazar::nazar::nazar: geçen gün odasıda geldi, 2 hafta falan havalanıcak, sonrada cicilerini yıkayıp ütüleyip yerleştireceğiz :)) yatak odama oyun parkınıda aldık ama onu temizlikten sonra kurucaz daha kutusunda duruyo, temizlik falan derkeennnnn allahın izniyle kuzuma kavuşucam inşallah :emir_bebek::nazar::emir_bebek:

hımmm bu arada topikimizin ikinci ECE'si geliyor :))) kesin karar verdik Ece olacak ismi. mevlüt şekerinide aldık onun üstünede yazdırdık, dönüşümüz yok yani artık:76:

canım allah hayırlı günlerde analı babalı kullanmanı nasip etsin inş....

Saol canım nasıl yapmiyim elimi keser yerim kimseden is beklemem beni içten benimsiyenler hariç cevremdede içtenlikle yapicaklarini sanmıyorum
Yarın alırlar ertesi gün evimi temizler emriyoyu koydururum rahat rahat yatarım kuzenimi cagiricam yanıma
Hayırlısı bakalim:KK49::KK49::KK49:

sinemcim tedavin hayırlı olsun inşallah güzel haberler alırsın yarın hangi şehirdesin....tüp bebek tedavisi nezaman başlıyor nekadar gün iğne kullanılıyor dozu nedir biraz bilgi verirmisin

canım allah hayırlı günlerde analı babalı kullanmanı nasip etsin inş....

amin canım sağol, darısı sanada inşallah. senin hamişlik nasıl gidiyor geçti mi bulantıların?? bu arada bi çizelge koy da senide takip edelim kaç haftalık olduğunu, ikili testin var şimdi önünde, inşallah herşey güzel sonuçlanır sudecim.

Kizlar yoksunuz yine bende bugün hastaneyi aradım cuma net bilgi vericeklermus suan 8 tane oluşmuş bunların kaliteli hangisi veya kactane cuma belli olcak
Kizlar çok sancim var godes kizlar sizinde bukadar oldumu yatinca geciyir

Son düzenleme:
Kizlar yoksunuz yine bende bugün hastaneyi aradım cuma net bilgi vericeklermus suan 8 tane oluşmuş bunların kaliteli hangisi veya kactane cuma belli olcak

yumurta toplamadan sona benimde çok sancım olmuştu sinirlerimde bozulmuştu olabilir yani canım normal bunlar.
sua ette kaliteli güzel embriyoların oluşsun bundan sonası önemli olan:KK31:

şükür ismi kesinleşmiş:KK1: Ece:21:adıyla yaşasın inş.
odanızda hayırlı olsun resmini ekle işi bitince merak ediyorum

bizde akşam aldık bi dolap bi beşik:KK69: cumartesi gelcek inş.:KK34:

Ayyyyy yerim ben eceyi yaa. Ne güzel bir isim valla 2. ecemiz geliyor. Maşallah maşallahhhh. Odasıda geldi kızım iyi günlerde güle güle kullansın inşallahhh...
canım mesela benim 33 yumurta toplandı toplanmaz olaydı sonra 22 si olgunlaşmış 11 tanede döllenmişti 1 tane transfer edildi sonrada 9 tanesine 900 milyon aldılar 100 milyon tanesi=))ve bu ücrete 2 yıl saklanıyomuş tabi ben salaklık yaptım napacaksam 9 taneyi=) hem hepside kaliteli deildir yani 5 tane dondursaydım yeterdi bile zaten 1 tane oldukdan sonra kendiliğinden olacağına okadar inanıyorumki çünkü pek problemi yok eşimin stresden olmamıştı son 2 yıldır=))
Canım ne güzel seni bekleyen 9 bebişin daha var. Sakın salaklık yaptım falan deme inan buna. Yarınımızın ne olacağı hiç belli olmaz. O yüzden onlra garanti bir köşede beklesin valla. İnşallah gerek kalmaz ama bebeşimize gün gelirde kardeş yapmak istersen hazırda elinde olacak. Bir sonumuz yoktu zaten olur diyorsunda bu işler hiç belli olmuyor tatlım. O yüzden iyiki dondurmuşsun :KK70:
Canım o sancı benim ilk tüpte olmuştu bayada sürdü hatta transferim olmuştu birkaç günde öyle devam etmişti. O yüzden normal canım. Daha kaç gün olduki dur biraz sabır geçer tatlım...
Hadi embriolarında güzel güzel büyüsünlerde anneciğine sıkı sıkı tutunsunlar inşallah...

ya kızlarrrrr canım çok sıkılıyor yaaaaaaaaa artık pc dede vakit geçmiyooo napsak oyunmu oynasak nette=((((
Canım inan bende çıldırmak üzereyim o kadar sıkıldımki herşeyden pc başına oturuyorum yapacak bişey bulamaıyorum sonra sinirle kalnıyorum tekrar falan abuk bir durum.
Valla oynatmaya az kaldı :KK52::KK52::KK52:
Canım ne zaman gitcen doktora ve güzel haberler vericen.

elffff, sinem, iklim, hayalbaz, zeyno, mutlu, sudegürsel,byy, gülümcüm hepinizi :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

Ay niye böyle bişey yaptım çok içimcen geldi ama bu yarım akılla inşalaah kimsenin adını unutmamışımdır :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

elffff, sinem, iklim, hayalbaz, zeyno, mutlu, sudegürsel,byy, gülümcüm hepinizi :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

Ay niye böyle bişey yaptım çok içimcen geldi ama bu yarım akılla inşalaah kimsenin adını unutmamışımdır :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

yok unutmamışın aferin ablama benim büyümüş kocaman olmuş:KK19::KK19:

şükür ismi kesinleşmiş:KK1: Ece:21:adıyla yaşasın inş.
odanızda hayırlı olsun resmini ekle işi bitince merak ediyorum

bizde akşam aldık bi dolap bi beşik:KK69: cumartesi gelcek inş.:KK34:

Ayyyyy yerim ben eceyi yaa. Ne güzel bir isim valla 2. ecemiz geliyor. Maşallah maşallahhhh. Odasıda geldi kızım iyi günlerde güle güle kullansın inşallahhh...

Canım ne güzel seni bekleyen 9 bebişin daha var. Sakın salaklık yaptım falan deme inan buna. Yarınımızın ne olacağı hiç belli olmaz. O yüzden onlra garanti bir köşede beklesin valla. İnşallah gerek kalmaz ama bebeşimize gün gelirde kardeş yapmak istersen hazırda elinde olacak. Bir sonumuz yoktu zaten olur diyorsunda bu işler hiç belli olmuyor tatlım. O yüzden iyiki dondurmuşsun :KK70:

Canım o sancı benim ilk tüpte olmuştu bayada sürdü hatta transferim olmuştu birkaç günde öyle devam etmişti. O yüzden normal canım. Daha kaç gün olduki dur biraz sabır geçer tatlım...
Hadi embriolarında güzel güzel büyüsünlerde anneciğine sıkı sıkı tutunsunlar inşallah...

sağol teyzesii amin inşallah, evlatlarımıza allah uzun sağlıklı ömürler versin adlarıyla inşallah. tamam canım odsı güzelce yerleşsin, perdesi halısı falan gelsin öylece çekicem, koyucam tatlım. sende aldın demek allahım iyi günlerde kullanmasını nasip etsin Berat'ımızında:nazar::emir_bebek::nazar: eee sende gelince resmini koyarsın odanın merak ettirme sende..

godescim kızımın teyzesi sağol canım benim, darısı ennnnn ama ennnnnnnnnnnnnnnn yakın zamanda sana olsun inşallah. evet 2. Ecemiz geliyor, en sonunda bu isimi benimsedik eşimle birlikte. hem her zaman hep e harfiyle başlasın istiyorduk, öyle de olacak inşallah. pazartesi dra gidicez bakalım dra aşağı yukarı doğum tarihini sorucam, az kaldı artık geceleri uyuyamıyorum, nefesim daralıyo, içime aniden sıkıntılar giriyor, neyse yüzdüm kuyruğuna geldim artık son bir ayımızda sağsağlim geçer inşallah.

X