Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canlarım slm..
Elifim yazdıklarınızı takip ediyorum gülüm.. Pelinimi takip ediyorum :KK69: Guzum büyümüşmü nasılmış diye bakıyorum hep..
Hep aklımdasınız. Yani buraya bir gün bile bakmazsam inanın bir eksiklik oluyor bende.. Gündüzleri vaktim olmasa bile gece bir ara fırsat bulup
giriyorum.
Cuma günü çalıştım, onun haricinde bol bol yeğenlerimle vakit geçiriyorum.. Evde de iş güç bitmiyor..
Durumlar böyle. Yeğenlerimleyken dünyayı unutuyorum.
Bunlar benim DÜNYAM... Teyze guzusu bunlar...:nazar::nazar::nazar::nazar:
$248.jpg

Eklentiler

• $254046_213636372002479_100000683520031_678748_3573779_n.jpg
    $254046_213636372002479_100000683520031_678748_3573779_n.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
ya kızlarrrrr canım çok sıkılıyor yaaaaaaaaa artık pc dede vakit geçmiyooo napsak oyunmu oynasak nette=((((

canım ben iyiyim dikişlerim patlamış azcık acım var ama no problem :)
süt sağma makinesi aldık dün oh be ne kadar rahat hem daha çok süt çıkıyor böyle :)
pelinim iyi bin şükür sarılık olmuştu dün düzeldiğini söylediler ışınını kaldırmışlar :nazar:
130 gr almış asıl buna çok sevindik :nazar:
ilk halinden değişti kızım uzadı büyüdü sanki :) :nazar:
en son akşam gittik eşimle bize gözlerini açtı kapadı bol bol esnedi yalandı durdu yavrım :nazar:
ama hala ne zaman gelir belirsiz daha minik verseler ben bakamayabilirim onu vericekleri günü bekliyoruz tüm hazırlıkları tamam kızımın
hatta eşimin abisi eşi falan beraberiz hep maytap patlatıcaz kutlama yapıcaz getirirken diye hayaller kuruyoruz :emir_bebek:

maşallah pelinimize:nazar: az kaldı inşallah hastanedende çıkacak kollarına alacaksın:emir_bebek::nazar: süt sağma makineside iyi olmuş, bol bol sütün olsun inşallah. öpüyorum seni canım iyi haberlerini bekliyoruzz...

cnm hiç sallama kimseyi bana da zırt bırt öle d iyolardı bi kilo doğurcak bu die gülüyodu bazı akrabalar..sinir oluyodum.hatta doğum olduğu gün hemşire nstye bağlarken bebek pek büyük değ.il galiba dedi.bdbek 3600 gr doğdu.o akraba da diyoki ay ben senden 2 kiloluk bi pdrformans bekliyodum şaşırdım

sallamıyorum artık canım kızım iyi onu kendim biliyorumya millet ne derse desin, cahillik işte ne diyeyim.. demek her ailede çıkıyor böyle abuk sabuk yorum yapanlar.. iyi senin akrabayada kapak olmuş maşşallahhh:KK19:

Canlarım slm..
Elifim yazdıklarınızı takip ediyorum gülüm.. Pelinimi takip ediyorum :KK69: Guzum büyümüşmü nasılmış diye bakıyorum hep..
Hep aklımdasınız. Yani buraya bir gün bile bakmazsam inanın bir eksiklik oluyor bende.. Gündüzleri vaktim olmasa bile gece bir ara fırsat bulup
giriyorum.
Cuma günü çalıştım, onun haricinde bol bol yeğenlerimle vakit geçiriyorum.. Evde de iş güç bitmiyor..
Eki Görüntüle 258599

maşallah ikiside birbirinden tatlılar zeynocum. ee sevilmezmi teyze anne yarısı yaa.. ben olamicam teyze ama tahmin edebiliyorum gerçektende.

Godes kizlar nerdesiniz tun catlama iğnesine 8:30 vuruldum yarın toplacicam inşallah ama bende suan kasık ağrısı var normalmi sizce biraz ütüm vardı onları yaptım ayakta kaldım kasıklarım agriyo korkmaya basdim neden

slm kızlar
pelin bebeğe maşallah allah nazarlardan saklasın
sinemcim allah kolaylık ve pozitif sonuç versin gönlüm seninle
godes elif zeyno sude iklim hayalbaz ve oğluşumuz gülücüm ve ece kız
hepinizi öpüüyorum
benimde sınıfımda 18 velet var onları tanımaya çalışıyorum
iyiyim yani birde bat'ı bekliyorum 21 eylül inşallah gelmezzzzzzzzzzzzzzzz. :emir_bebek:

sinem canım benim dualarım seninle hadi bakalım allah yardımcın olsun..oooyyy oyyy...sayalım günleri hadii

sudecim senin durumlar nasıl?biraz daha iyi misin canım..bebik ne alemde?

zeyno yeğenlerine bayıldım yaa maşallahhhh maşallahh çok tatlılar..inşallah en yakın zmanda bi kuzi getircen onlara hayatım:):emir_bebek:

slm kızlar
hepinizi öpüüyorum
iyiyim yani birde bat'ı bekliyorum 21 eylül inşallah gelmezzzzzzzzzzzzzzzz. :emir_bebek:

mutlu hayırlı olsun yeni senen..ben ücretsiz izin aldım bu dönem için gitmicem benim velet biberon kabul etmedi de illa anasının memesi olcak:)

Godes kizlar nerdesiniz tun catlama iğnesine 8:30 vuruldum yarın toplacicam inşallah ama bende suan kasık ağrısı var normalmi sizce biraz ütüm vardı onları yaptım ayakta kaldım kasıklarım agriyo korkmaya basdim neden

ay ütü mütü yapmöa canım yaa artık sonuç belli olana kadar saldim çayıra mevlam kayıra moduna geçiyosun hadi bakalım aaa lütfen..:KK20:

ay ütü mütü yapmöa canım yaa artık sonuç belli olana kadar saldim çayıra mevlam kayıra moduna geçiyosun hadi bakalım aaa lütfen..:KK20:

Saol canım nasıl yapmiyim elimi keser yerim kimseden is beklemem beni içten benimsiyenler hariç cevremdede içtenlikle yapicaklarini sanmıyorum
Yarın alırlar ertesi gün evimi temizler emriyoyu koydururum rahat rahat yatarım kuzenimi cagiricam yanıma
Hayırlısı bakalim:KK49::KK49::KK49:

Kizkar nereldesiniz ask olsun insan sınem arkadasinın durumunu merak etmezmib
Bugün yumurtalarım toplandı fafif anestezi yaptılar ilk çok heyecanlandim bı baktım beni uyanduriyooar guzel gecti ama sancım var hala bakalım
Emriyolar hakkında yarın bilgi verceklermis dua edin kizlar

Bugün yumurtalarım toplandı fafif anestezi yaptılar ilk çok heyecanlandim bı baktım beni uyanduriyooar guzel gecti ama sancım var hala bakalım

geçmiş olsun canım
aklımdasın ama yazmaya üşeniyom bazen
okuyorum haberleri alıyorm ama
kaç yumurtan oldu? ne kadarı döllendi ? kaçıncı gün transfer yapılacak sen bize yaz :KK71: merak etmiyoruz sanma:KK70:
hadi bakalım 15-20 güne mutlu haberi verirsin inş.:KK54::KK49::nazar::emir_bebek:

Canlarım slm..
giriyorum.
Eki Görüntüle 258599
maşallah yeğenlerin çok tatlı
seninde böle güzeller güzeli yavruların inş. canım:emir_bebek::emir_bebek:
dualarımız hep sizlerle
slm kızlar
hepinizi öpüüyorum
slm canım:KK71:
kolay gelsin okullar açıldı sizin işler başladı:KK3:
yarınmış BATın inşallah gelmez inş. mutlu haberi verirsin.
rabbim kimseyi çok bekletmesin çok aratmasın

geçmiş olsun canım
aklımdasın ama yazmaya üşeniyom bazen
okuyorum haberleri alıyorm ama
kaç yumurtan oldu? ne kadarı döllendi ? kaçıncı gün transfer yapılacak sen bize yaz :KK71: merak etmiyoruz sanma:KK70:
hadi bakalım 15-20 güne mutlu haberi verirsin inş.:KK54::KK49::nazar::emir_bebek:

Canım saol 12 yümurta oldu 6 si gelişmiş 6 si gelişmemiş hepsini aldılar yarın kaç emruyo oluştu kaliteli veya değil yarın 11 de belli olcak kizlar dua edin kaliteli olsun cuma transfer edilir tahminimce esim tutturmuş iki tane yasal olarak yasak ama istiyorum diyo bı kız bı erkek

slm kızlar
hepinizi öpüüyorum

Saol Canım benim dualarımıza çok ihtiyacım varEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Canım saol 12 yümurta oldu 6 si gelişmiş 6 si gelişmemiş hepsini aldılar yarın kaç emruyo oluştu kaliteli veya değil yarın 11 de belli olcak kizlar dua edin kaliteli olsun cuma transfer edilir tahminimce esim tutturmuş iki tane yasal olarak yasak ama istiyorum diyo bı kız bı erkek

hadi hayırlısı olsun sinemcim, inşallah 1. kalitede olurlar hepsi. ve inşallah dondurulmuşunda kalır. dualarımız seninle, iki embriyo koydurabiliyorsanız koydurun tabiki, ama cinsiyet ayrımı yapmıyorlar bir kız bir erkek falan öyle şansınız yok malesef canım..

canım hep aklımdasın valla girip okuyorum. Nedense bana bişey oldu okuyorum ama yazamıyorum. Ama hergün takipteyim yoksa.
İnşallah hepsi döllenir ve kaliteli olur canım. Tabikide 2 tane koydur ama cinsiyet konusuna gelince Takdir yaradanın artık kısmette ne varsa o olur :)))
Anam şimdi nasıl bekleyecez günlerin geçmesini. İnşallah bu son olur ve bebeğine kavuşursun canım.

Saolun canlarım :))) dediginz gibi sağlıklı olsun bise istemiyorum esimin deliliği iste ama kizlar maşallah diyin esim bı ilgileniyo anlatamam bugün anestezi verirkwn ayılırken hep yanimdaydi şimdiden boyleyse oo 9 ay yasadım bu arada fazla abartıyorum o iyice üstüme dusuyo beni üzdüğü için acısını çıkarıyorum

Ama kizlar gercekten ayağı kalkınca ağrım var 2 kat yuruyorum yağınca geciyo

Son düzenleme:
hadi hayırlısı olsun sinemcim, inşallah 1. kalitede olurlar hepsi. ve inşallah dondurulmuşunda kalır. dualarımız seninle, iki embriyo koydurabiliyorsanız koydurun tabiki, ama cinsiyet ayrımı yapmıyorlar bir kız bir erkek falan öyle şansınız yok malesef canım..

Canım ya diger emroyolr nasıl olcak bilmiyorum mesela ben 2 tane koydursam 2 tane daha oksa bunlar tutsa geriye kalanı onlar saklicak peki biz bunlara her ay belirli ucretmi oducegiz
Kizlar beni bilgilendirirmisiniz

Son düzenleme:
X