Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
iyi pazarlar kızlar nasılsınız napıyonuz

mutlu zeyno uğrayın kız arada:21:

canım anlatsana bilgi versene nasıl geçiyor kontroller son durum ne.

İyi canım bugün kontrole gittim 20 mm olmuşlar 6 tane var tahminen bu gece çatlatmak icin iğne vurulurum salı yumurtaları alırlar hayırlısı kizlar dua edin kizlar

İyi canım bugün kontrole gittim 20 mm olmuşlar 6 tane var tahminen bu gece çatlatmak icin iğne vurulurum salı yumurtaları alırlar hayırlısı kizlar dua edin kizlar

canım hadi hayırlısı olsun yaa az kalmış desene :))) evet bugün olursan iğneyi salı toplanır. Ay heyecan yaptım şimdi süper yaaa. İnşallah sonuda çok güzel olur.

canım hadi hayırlısı olsun yaa az kalmış desene :))) evet bugün olursan iğneyi salı toplanır. Ay heyecan yaptım şimdi süper yaaa. İnşallah sonuda çok güzel olur.

Saol canım inşallah dediğin gibi olur 6 yumrta gelsmis 7 8 yumurta henüz gelsmemis en küçüğü 10 mm en büyüğü 15 mm kizlar yaa catlama iğnesi onlarida catlatirmi

Son düzenleme:
hadi hayırlısı olsun Sinem inşallah pozitif sonucu alırsın
bu bişi değilde beklemek öldürüyo insanı:18:
Sanada prensimin annesi :)

o bizim ikimizin prensi:21::KK55:

oo maşallah maşallah süper
allah yardımcın olsun canım inşallah herşey yolunda gitsin fındığın gelsin :emir_bebek:

iklim Pelincik nası iyimi , sen nasılsın :KK71:

canım ben iyiyim dikişlerim patlamış azcık acım var ama no problem :)
süt sağma makinesi aldık dün oh be ne kadar rahat hem daha çok süt çıkıyor böyle :)
pelinim iyi bin şükür sarılık olmuştu dün düzeldiğini söylediler ışınını kaldırmışlar :nazar:
130 gr almış asıl buna çok sevindik :nazar:
ilk halinden değişti kızım uzadı büyüdü sanki :) :nazar:
en son akşam gittik eşimle bize gözlerini açtı kapadı bol bol esnedi yalandı durdu yavrım :nazar:
ama hala ne zaman gelir belirsiz daha minik verseler ben bakamayabilirim onu vericekleri günü bekliyoruz tüm hazırlıkları tamam kızımın
hatta eşimin abisi eşi falan beraberiz hep maytap patlatıcaz kutlama yapıcaz getirirken diye hayaller kuruyoruz :emir_bebek:

canım ben iyiyim dikişlerim patlamış azcık acım var ama no problem :)
süt sağma makinesi aldık dün oh be ne kadar rahat hem daha çok süt çıkıyor böyle :)
pelinim iyi bin şükür sarılık olmuştu dün düzeldiğini söylediler ışınını kaldırmışlar :nazar:
130 gr almış asıl buna çok sevindik :nazar:
ilk halinden değişti kızım uzadı büyüdü sanki :) :nazar:
en son akşam gittik eşimle bize gözlerini açtı kapadı bol bol esnedi yalandı durdu yavrım :nazar:
ama hala ne zaman gelir belirsiz daha minik verseler ben bakamayabilirim onu vericekleri günü bekliyoruz tüm hazırlıkları tamam kızımın
hatta eşimin abisi eşi falan beraberiz hep maytap patlatıcaz kutlama yapıcaz getirirken diye hayaller kuruyoruz :emir_bebek:

maşallah büyüsün büyüsün orda muhakkak iyi bakıyorlardır:emir_bebek:
eve gelince bi kutlamayı haketti tabikide:KK1:
süt sağma makineside varmış kız:KK53: inek gibi görüyorlar hee bizi :KK1: sen yakında yoğurt moğurtta yapar gönderirsin hastaneye :KK60: işin şakası iyi olmuş canın yanmaz en azından:KK31:
ara ara bize haberlerini ver tmm mı:96:

maşallah büyüsün büyüsün orda muhakkak iyi bakıyorlardır:emir_bebek:
eve gelince bi kutlamayı haketti tabikide:KK1:
süt sağma makineside varmış kız:KK53: inek gibi görüyorlar hee bizi :KK1: sen yakında yoğurt moğurtta yapar gönderirsin hastaneye :KK60: işin şakası iyi olmuş canın yanmaz en azından:KK31:
ara ara bize haberlerini ver tmm mı:96:

sorma cuk cuk çekiyor makina tıpkı inek gibi :)
tamam canım arada olanlardan haberdar ederim birde bu makine 2 saatte bir 20 dk bi göğsü 20 dk öbür göğsü şeklinde işliyor 2 saatte bir cuk cuk :)
hayırlısı bakalım fırsat bulamıyorum nete öptüm cnm

Bu arada kizlar hastaneden aradılar aksam 8:30 çatlatma iğnesi vurulucakmisim aksamda erkek kuzenimin düğünü var hemşireye erken vursam olurmu dedim olmaz bütün tedavi bosa gider dedi yanında götürüp wc olabilir dedi esim olmaz evde vurulup giderz diyo hii oynamayın yumurtalar erken catlar dedi aman yokk yemekli yemeğimi yer gelirim:))))€

Bu arada kizlar hastaneden aradılar aksam 8:30 çatlatma iğnesi vurulucakmisim aksamda erkek kuzenimin düğünü var hemşireye erken vursam olurmu dedim olmaz bütün tedavi bosa gider dedi yanında götürüp wc olabilir dedi esim olmaz evde vurulup giderz diyo hii oynamayın yumurtalar erken catlar dedi aman yokk yemekli yemeğimi yer gelirim:))))€

cnm çatlatma iğndsini vurulacaağım gün bende mısafırlıkteydım tuvalete gıttım gorumcem vuruverdı ıgneyı:)velet ole oldu bızım.gelsın bebısler sendende..

ıklım yorma kendını cok kasma tamam mı dınlenmeye de calıs.ınsan farketmıyo ama lohusalık zor cıdden.ben dınlenemedım lohusalıkta sıkıntısını yasadım.makıneyı ne marka aldın

ıklım yorma kendını cok kasma tamam mı dınlenmeye de calıs.ınsan farketmıyo ama lohusalık zor cıdden.ben dınlenemedım lohusalıkta sıkıntısını yasadım.makıneyı ne marka aldın

canım 1 saat bile yatıp uzanmadım hep koşturdum durdum hasteneye gtimek için 1 de çıkıyorum evden 4tedı ama geliyorum eve minübüslerle uğraşıyorum eşim öğlen evde olabilse o götürücekte nafile :KK43: sadece hafta sonu diye dün bugün gittik beraber.
evet lohusalık çok zor benim psikolojik olarak çok iyi geçiyor hep gülümsüyorum :nazar: moralim çok iyi :nazar:
ama dikişlerim çok sızlıyor afedersin wcde çişimi bile 2 saatte zor yapıyorum :KK59: canım yanıyor dikişim patlamış bide :KK4: dinlenmedimki hiç.
makineyi hastaneden kiraladık haftalık 30 tlye aparatını biz aldık oda 20 tl idi. markası ameda lactaline ..yazıyor üstünde :)
bilsem uzun sürücek bu iş 130tlye vardı eczanede iyi bir markaydı ama hatırlamıyorum şimdi belki onuda alırım belli olmaz..

Pelin kız çok yoruyo bak, seni nası koşturuyo :)):KK55:
dikişlerin için şimdi napıcaklar tekrarmı dikecekler ıyyyy :KK37:

X