Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merakımı mağdur gor iklimcim de neden evde kalamiyisun ben evimden başka biyerde rahat edemem
Bu arada iklimcim şimdi 2 hafta sonra pelincimi inşallah eve getiricen dımı dualarmiz senle sende bize et sen şimdi yeni dogum yaptinda Allah yeni dogum yapanların günahlarını siler dualarını kabul edermiş inşallah

canım lahusalıkta yalnız kalınmazmış kayınvalidem bırakmıyor herşey önümde hazır şuanda ondayım
bebekte bizimle olsaydı zaten kendi evimden çıkmazdım bundan dolayı.
canım 2 haftamı değilmi kesin bişey yok ama minumum dendi belki 5 gün belki 1 ay belli değil kesinlikle zaman verilmez bebeğin bünyesine bağlı dedi .
bana düşen dua etmek ve kızıma sağdığım sütleri götürmek gerisi allaha kaldı inşallah herşey yoluna giricek..

evet canım bu hamilelikten daha zoru lohusalık diyorlar
herkes aynı olmuyormuş ama yaptığın doğru bişi sakın yalnız kalmamaya çalış kötü şeyler getirme aklına ve sürekli nas felak sürelerini oku. Allah yardımcınız olsun. inan sürekli aklımdasın
ve bu kadar pozitif olduğun için dahada mutluyum, hiç isyan etmeden güzel güzel geçir bu zmanlarını
Pelini kucağına aldığında zatem dünyanın en mutlu insanı olacaksın
bu arada bugün kimliğinide çıkarttı eşim pelinimin

hayırlı uğurlu olsun
bu arada çizelgenizde harika

Kizlar sizlere sorum olcak malum henüz bise yok tadavi asamasindayim sorum ben saçlarımı boyaticam sizce sorun olurmu esim tutturmuş vücuduma hamileliğe hazirliyolarmis kimyasal bise alma kafama takildi

Kizlar sizlere sorum olcak malum henüz bise yok tadavi asamasindayim sorum ben saçlarımı boyaticam sizce sorun olurmu esim tutturmuş vücuduma hamileliğe hazirliyolarmis kimyasal bise alma kafama takildi

ben 2 aylık hamileyken boyamıştım:78: ama sen bilirsin kafana takılcaksa yapma istersen

sen imamın dediğini yap,yaptığını yapma tmm mı

2 aylikkenmi yaptırdın ben hamile kalsam eşimden cekicegim var kaldiki sacımın boyatmayi daha bebek yok ortada sac boyamami yasakladı
Off şimdiden beni boğuyor

saol canım çizelgeyide takibini iyi yapabilmek için yaptım daha çok.5 günlük oldu bile teyzesi
evet canım yalnız kalmıyorum bırakmıyorlar :)
canım ne güzel doğum yapmışım kızım sağlıklı ve yaşıyor sadece minik diye haftası dolsun diye küvezde evet henüz koklayamadım öpemedim sadece 10dk görüp gidiyorum ama biliyorumki sütümü içiyor emme refleksi gelişti ve az zaman kaldı inşallah ben inanıyorum sağ salim gelicek evimize ve hayat birden renklenicek allah büyük şükrediyorum ne isyanı :)

Son düzenleme:

maşallah pelinimize 5 günlük oldu bile gerçekten :))) inşallah çabucak kendini toparlayacak annesi birazcık daha sabır. hemde küçük bebek daha çabuk büyür derler o da öyle olacak allahın izniyle. kilo alımı nasıl peki anne karnındaki gibimi ilerliyor yoksa dahamı kilo alıyor küvezde canım??
bu arada bende evelsi gün gittim kızımı gördük 1700gr olmuş benimkide:)) allahım hepimizin bebişlerini iyi sağlıklı eylesin inşallah..

Gunaydiiiiiinnnn kizlar

Byy cim yorumunu okudumda icim bı tuhaf oldu demekki oo duyguyu tatsak birebir anlatilamaz bisedir heralde inşallah
Rabbim herkeze yasatsin

canım teşekkür ederim evet bugün 6.günü yavrumun inşallah toparlıycak sabredip dua ediyoruz bol bol.
küveze yatan bebek ilk kilo verirmiş bizimkide verdi birazcık ama şimdi anne sütüne geçildi ve yararsa inş toparlıycak kendini ..
kızının kilosu süper maşallah bizimki 32+4te 1750 idi :)
dün bizimki gibi bir bebeğin annesiyle konuştuk hastanede benimle aynı haftada doğmuş bebeği ama 1400 doğmuş bizimki iyi yine :)
öyle işte canım ya zor ağlak bir süreç ama geçicek

anladım canım dualarım sizinle toparlayacak inşallah. yaa hiç sorma 1700 gr iyi çok şükür ama gel görki kaynanam ayyy yok kızım senin karnın hiç yok o çocuk çok zayıf, ancak 2 buçuk kilo zor doğar falan diyo beni deli ediyor anne bak kilosu iyi çok şükür dr haftasında gidiyor herşey yolunda diyor diyorum, hala ne bileyim ben diyor. üst komşumda hamile benden 2 buçuk hafta kadar büyük, onunki 1800 gr, dru biraz geriden geliyo ama iyi sağlıklı demiş, ama karnı benden bayağı büyük, yani bu yapı meselesi bak kilo aynı hemen hemen ama benin karnım çok büyük değil, onunki bayağı büyük. cahil cahil konuşuyorlar canımı sıkıyorlar benimde işte canım yaa, hemen hemen her seferinde bunu söylüyor, bir gün çok fena patlicam valla.. yani biz eşimle konuşuyoruz gerçeği biliyoruz o konuşsun kendince ne diyeyim ki

iklim canım geçecek hıç merak etme.sen bebis kuvezdeyken bol bol uyu dınlen.cıkıs icın enerjı topla

cnm hiç sallama kimseyi bana da zırt bırt öle d iyolardı bi kilo doğurcak bu die gülüyodu bazı akrabalar..sinir oluyodum.hatta doğum olduğu gün hemşire nstye bağlarken bebek pek büyük değ.il galiba dedi.bdbek 3600 gr doğdu.o akraba da diyoki ay ben senden 2 kiloluk bi pdrformans bekliyodum şaşırdım

Nerelerdesiniz kizlar sayfamız aşağılara yakismiyoor en azından cee diyip çıkalım yerimzi ksptirmataliiim

iklim canım geçecek hıç merak etme.sen bebis kuvezdeyken bol bol uyu dınlen.cıkıs icın enerjı topla

canım geçsin başka bişey istemiyorum :)
ama bol bol uyumakta ne ben 3 saatte bir sağıp günde bir götürüyorum sütü.
ama kızım 20 ml içmeye başlamış artık hemşire daa çok süt getir dedi bende nanayı yedim göğsüm mormor oldu azaldıda sanki korku bastı biterse diye

Gözün aydın iklimcim, Allah analı babalı büyütsün.Çok sevindim bebişine kavuşmana, bugünler geçer bir an evvel kollarına alırsın kuzunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…