Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
inşallah canım sağsalim alıcaksın kucağına
minik olması problem değil sağlıklı olduktan sona toparlar kendini
sarışın he ayy yerim ben onu:KK69:
normal doğum yapıp eve gelmek nası bi duygu yani normal doğumu önerirmisin?:18:

inşallah canıımm çok saol amiinnn
canım normal doğum öncesi berbat ama sonrası süper bir duygu sadece gözlerim ve vucudum yorgun aynı zamanda böğürmekten boğazlarım :)
onun dışında saatlerce yürüyebilirim çok şükür iyiyim..ha birde dikiş sızılarım var ama çok şükür iyiyim

meraba teyzeleri size müjdemiz var
dün sabah 9da aniden suyum patladı ve kendimi hastanede buldum öğlen 11 gibi sancılarım başladı ve akşam 19:35de normal doğumla pelinimi dünyaya getirdim ama çok erken geldiği için hatun küveze konuldu en az bir hafta en çok allah bilir artık ama sağlığı iyi maşallah sadece minik olduğu için küvezde.
1750gr olarak doğdu ‎32+4te .
ben şuan süt sağmakla meşgulum ama galiba beceremiyorum :KK43: uğraşıyorum
bu arada ben evdeyim ve çok iyiyim 8 saat sancı çektim açılmam olduğu an dünyaya geldi miniğim :)

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
Canım allah analı babalı büyütsün inşlah yerim onu ben yaa.
Ne yapsın annesi sen bütün kıyafetleri yıkadın ütüledin pelinimde daha fazla beklemek istemedi tabi. Birde sizi çok beklettiği için daha fazla bekletmek istemedi.
İnşallah en kısa sürede kuvezden çıkar ve evinizi şenlendirir minik prenses.
Çok öptüm seni taze anneeee :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

inşallah canıımm çok saol amiinnn
canım normal doğum öncesi berbat ama sonrası süper bir duygu sadece gözlerim ve vucudum yorgun aynı zamanda böğürmekten boğazlarım :)
onun dışında saatlerce yürüyebilirim çok şükür iyiyim..ha birde dikiş sızılarım var ama çok şükür iyiyim

Allah iyilik versin canım.
ama sen sürekli yürüyüş falan yaptın hiç ihmal etmedin onlarında etkisi vardır dimi
dikiş olduğuna göre yırtıkda var sanırım
ama olsun oldu bitti bak ne güzel evindesin ve doğum anında bebiişini gördün :KK69:
sezeryan olsa daha çıkmazdın
biran evvel Pelin şekerde çıksın küvezden evine gelsin inş.:KK54::KK54:

Son düzenleme:
ablaaaa bak görüyonmu bi prens:KK55: bide prensesimiz:KK12: oldu

vayy beeee :KK43:

darısı diğer arkadaşlarımızın başına :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Godescim sende bu durumdan geçtin çok değişik duygular icetisindeyim bı an mutlu oluyorum bı an geliyo çok üzülüyorum son işlem Tup bebek bu duruma kadar geldiğim için
Zaten buaralar şeytan bizle uğradıyor sürekli esimle kavga ediyoruz kavga derken annesi bise diyo bende sınır olduğumu dile getirdim eşimde bana patladı
Morelim çok kötü tedavimi etkilermi Ben iyi olmaya çalışsamda aksilik beni buluyor bütün moralim altüst oluyo

Tatlım ilk önce mutlu ve umutlu olacaksın. Karamsar kesinlikle olma. Çok şükür durumun var tüp bebek yaptırıyorsun ve miniğine kavuşmana az kaldı diye düşün zaten böyle düşünmüyorsan hiç başlama bile. Bir yola girdin hemde isteyerek hemde ucunda kocamaaaaannnnnn dünyalara bedel bir hediye var. O yüzden inan herşeyi çekmeye değer. Lütfen pozitif olmaya çalış. Evet bizde senin geçtiğin yollardan geçtik ama inan ben hiç tedavi sırasında umutsuz olmadım. Bak 3 kere deneme yaptım bir sürü acı yaşadım ve hala umutluyum. Biraz sakin ol lütfen...
Canım tedavi bitene kadar biraz 3 maymunları oyna ne olacakki. Bebeğinden değerlimi. O yüzden kaynanayı hiç takma kafana. Snein çok güzel bir hedefin var ve bunu kimsenin bozmasına aslaaaaaa izin verme.

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
Canım allah analı babalı büyütsün inşlah yerim onu ben yaa.
Ne yapsın annesi sen bütün kıyafetleri yıkadın ütüledin pelinimde daha fazla beklemek istemedi tabi. Birde sizi çok beklettiği için daha fazla bekletmek istemedi.
İnşallah en kısa sürede kuvezden çıkar ve evinizi şenlendirir minik prenses.
Çok öptüm seni taze anneeee :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

canım benim amiinn güzel dileklerine bol bol dua ettim sancılarım sırasında sizlerede nasip etsin yaradanım.
evet yıkadım ama cuma kurur cuma ütülerim derken cuma sabahı hastaneye kaldırıldım ve annemler gelip ütülediler :)
inşallah canım küvezden çıkar güzel kızım ve sizlerlede paylaşırım resimlerini bende öptüm seni teyzecik

ablaaaa bak görüyonmu bi prens:KK55: bide prensesimiz:KK12: oldu

vayy beeee :KK43:

darısı diğer arkadaşlarımızın başına :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Ayy evet canım yaa nerdennn nereyeeeeeeeeee
Topiğimiz şenleniyor valla minklierimzle.
Allah hepimize yaşatmayı nasip etsin inşallah o günleri.

Allah iyilik versin canım.
ama sen sürekli yürüyüş falan yaptın hiç ihmal etmedin onlarında etkisi vardır dimi
dikiş olduğuna göre yırtıkda var sanırım
ama olsun oldu bitti bak ne güzel evindesin ve doğum anında bebiişini gördün :KK69:
sezeryan olsa daha çıkmazdın
biran evvel Pelin şekerde çıksın küvezden evine gelsin inş.:KK54::KK54:

ne biliyim canım ya daha çok vardı günü en az 30 gün vardı mesela hatta daha fazla ama gelecem dedi başka bişey demedi :)
evet yırtık var diktiler ama anlamadım oldu bitti sadece sancı çekmek zor inan unuttum yaşadıklarımı kızımı istiyorum ben sarı şekerimi

ne biliyim canım ya daha çok vardı günü en az 30 gün vardı mesela hatta daha fazla ama gelecem dedi başka bişey demedi :)
evet yırtık var diktiler ama anlamadım oldu bitti sadece sancı çekmek zor inan unuttum yaşadıklarımı kızımı istiyorum ben sarı şekerimi

sarı şeker:KK23::KK9::KK69::KK12::KK16::KK54:
öle derler ya zaten doğum bitince bütün sancılarını unuturmuşsun bebek öle güzel birseyki Rabbim ne kadar büyük, ne kadar şükreksek az:KK43:

dün sabah 9da aniden suyum patladı ve kendimi hastanede buldum öğlen 11 gibi sancılarım başladı ve akşam 19:35de normal doğumla pelinimi dünyaya getirdim ama çok erken geldiği için hatun küveze konuldu en az bir hafta en çok allah bilir artık ama sağlığı iyi maşallah sadece minik olduğu için küvezde.
bu arada ben evdeyim ve çok iyiyim 8 saat sancı çektim açılmam olduğu an dünyaya geldi miniğim :)

Ayy yerim ben onu gözün Aydın sağlıklı huzurlu bi sekilde rabbm büyütmeyi nasip etsin darısı bize:KK49:

Tatlım ilk önce mutlu ve umutlu olacaksın. Karamsar kesinlikle olma. Çok şükür durumun var tüp bebek yaptırıyorsun ve miniğine kavuşmana az kaldı diye düşün zaten böyle düşünmüyorsan hiç başlama bile. Bir yola girdin hemde isteyerek hemde ucunda kocamaaaaannnnnn dünyalara bedel bir hediye var. O yüzden inan herşeyi çekmeye değer. Lütfen pozitif olmaya çalış. Evet bizde senin geçtiğin yollardan geçtik ama inan ben hiç tedavi sırasında umutsuz olmadım. Bak 3 kere deneme yaptım bir sürü acı yaşadım ve hala umutluyum. Biraz sakin ol lütfen...
Canım tedavi bitene kadar biraz 3 maymunları oyna ne olacakki. Bebeğinden değerlimi. O yüzden kaynanayı hiç takma kafana. Snein çok güzel bir hedefin var ve bunu kimsenin bozmasına aslaaaaaa izin verme.

Haklısın godescim 3 maymunu oynamalıyım :KK51::96::82:

canım öncelikle tedavin tekrar hayırlı olsun, inşallah bebeğine kavuşursun bu vesileyle. ama sen çok streslisin, bu kadar stres iyi değil tedavin adına. eşini al karşına söyle ona yani. ben söylemiştim, bak bu zaman süresinde sakın beni üzme ve üzdürme vs. şeklinde. gerçektende iyi değil etkiler bu aşamada bunlar seni. ve herşeyde çok vesveseli olmamanı öneririm sana, tamam heyecan başka birşey o hepimizde oldu ama sen biraz fazla evhamlısın, daha dur canım tedavinin başı. daha yumurtaların toplanacak, bekleme sürecin olacak... rabbimden hayırlısını diliyorum senin adına arkadaşım, ve lütfen kendini çok fazla aşırı kasma, herşey oluruna gidiyor biz ne yaparsak yapalım, moralini yüksek tut, kayınvaliden falan hep son planda olsun şimdi, takma kafana onları:KK36::KK36::KK36:

Canım suan esimle konuşmayı denedim bana verdigi cevat tatlı kızdığım seyleri biliuosun yama gerginlik olmasın salakkk

ayyyy ayyyyyy canım benim inan şu anda şokkk içerisindeyim çok şaşırdım valla :))) kırk bir kere maşallah hemde normal doğumla aldılar, o kadar küçük bebeği nasıl normal aldılar maşallah valla:nazar: ayyy varyaa benimde gözüm korktu haa:)) birde biliyorsun asıl benim erken doğum riskimde var.. ayyy yavrum yaa nasıl bir şeydir kimbilir:))) allahım sağlık sıhhat versin minik yavruna ve inşallah en kısa zamanda kavuştursun rabbim rahat rahat kucaklamanıza. peki bir gün öncesinde falan hiç sancın, mide bulantın ne bileyim az bile belirtin falan oldumu veya gecesinde, bizide bilgilendirde en azından tecrübe olsun canım. birde günde kaç saat hastanede kalabiliyorsun, bebeği ne kadar görebiliyorsun, hiç kucağına alabildinmi yasakmı yoksa canım. tekrar gözünüz aydın ve allahım annelii babalı büyütsün inşallah:nazar::emir_bebek::nazar:

canımmmmm benimmmm allahım analı babalı büyütsün rabbim ömür versin inş.sana kendimden örnek veriyim bende 7 aylık 1.250 gr doğmuşum şimdi 60 kiloyum=)))küvezden çabuk çıkar inş gene haberdar et kib.....

iklim hayırlı olsun canım yaaa şoktayım var ya..uyanık hatun vücudun falan bozulmadan çıkardın veledi:)inşallh en kısa zamanda küvezden çıkar melek..

İklimcimmmmmmm :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:
Pelinimiz hoşgelmiş sefalar getirmiş.. Adı gibi Ömrüde güzel olsun İnşallah. Ayyyyyy ne güzel bir Haber bu..
Acelesi varmış demekki Annesi :emir_bebek:
Kocaman öpüyorum seni.. Kırk bin kere Maşallah Prensesimize..

ikliimmmm hadi hayırlısıyla dünyaya getirmişsin çok mutlu oldum allah analı babalı büyütmek nasip etsin inş. hayırlı ömürlü olsun pelin bebek

kızlaaarr çok teşekkür ediyorum güzel dileklerinize
şaka gibiydi oldu bitti..
kızım çok iyi küvezde daha kendi kendine nefes alamıyor çünkü ciğer gelişimi henüz gelişmemiş erknden geldi malum 2 haftaya herşey yoluna giricek allahın izniyle sabırla 3 saatte bir süt sağıyorum ve götürüp veriyorum iyiyiz şimdilik çok şükür zamanla toparlanıcak herşey..
ama lohusalıkta zormuş evde kalamadım adam gibi hemen kaynanama iniyoruz saolsun yemeğimi vs ayağıma getiriyor ama ben hiç yatmadım çok iyiyimm çok şükür.
sadece kasık ağsılarım kanamam ve vajinamda dikiş sızıları var ama kızım iyi olsun bana yeter :KK69:
öpüyorum sizleri evde tek kalamadığım için netede giremiyorum malum gelen giden oluyor böyle işte kızıma dua edin teyzeleri çabuk toparlasın

X