Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

ayy canım Zeynom benim
inşallah sizede kısmet olucak tatlım, sizlerde burda bizimle heyecanınızı sevincinizi paylaşacaksınız
koca göbeklerinizi açıp resim çekinceksiniz
Allah büyük canım hep dua ediyorum edicemde
sizleri benden iyi kimse anlayamaz

Saol zeynocum Elifcim inşallah dediğin gibi olur :))
Tel elimde yattiyorum kociş tv basında bende sarhoş gibi yatakta nette sörf yapıyorum
İnşallah zamanla hepimiz anne olcaz bu rahatlığı çok aricaz

Günaydın kizlar gunü ben kapattım bugün ben acıyorum
Suan hastanedeyim kan verdim sonuclar saat 13 de çıkarmış ilaçlarıda 13 seya yazicaklar sizin anlicaniz beklrmekteyim

Bakıyorum gunü ben actım ben kapıdam
Nese kizlar son neticeye vardık kan verdim dediğiniz gibi alttan bakıldı 1 tene 7 mm bıkac tanede küçük var dedi 185 dozda gonal adında deri altına iğne verdiler Pazartesi'ye kadar böyle dozun artip artmica ozaman belli olcak bugün guzel gecti korktuğum gibi degldi

Ayy canım bı gecmise daliyim dedim ve bı andavsok oldum
Allah tamamını erdirsin Rabb'imiz bizide senindirsin

canım çok saol allah razı olsun seninkide hayırlı olsun önceleri pek okumamışındır canım sıkı sıkı tembihleyim benim drum doç olduğu halde ohss olsum karnım su topladı gerzek 200 le başladı iğnelere bide dediki çok yumurtan oluyo düşürmedide ölede devam etti 33 tane yumurta topladı şuan 8 haftaya doğru gidiyorum Nazar fakat çok eziyet çektim su çektiler karnımdan 1 hafta serum iğne sondaylan dolaştım halende içimde hep korkular var ve gebelikde baş düşmanı hcg arttıkça atlatmanda zorlaşıyor nolur druna söle allahım hayırlarlan hamiş olmanı nasip etsin.......

elifcik göbüş süper yaaa=)))))maşşallahh

kızlar benimde sürekli içimde korkular var nerdeyse 2 aylık olduk halen korkuyorum mesela bulantı oldukça gebelik iyi devam ediyo diyolarya 2 gündür kesildi bulantılar diyorum hemen dramı gitsem :44: haa bide kızlar benden bazı tahlilller istemişdi dr yaptırdım kızlar dediki senin önce kedi köpekle muhabbetin oldumu=))) bende hayır dedim ama muhabbet kuşu beşsledim oda tamam işte dedi yani virüs çıkmış kanımda virüs geçirmişim=(( tee çocukluktaki geçirdiğim kızamığı bile söledi allahım daha neler öğrenecektim başıma neler geliyor kızlar anlayacanız bide dün akşam balkon açıktı kızlar gece 11 12 suları ayyy bi baktım eve yarasa girmiş 2 taneee allahımmm kızlar okadar korktumki eşim beni odaya kapatıp çıkardı dışarı anlayacanız büyük korku atlattım dedim busefer düştü=(((kızlar yani bende doğrurursam şu veledi sorunsuz hepinize baklava gönderecem =))) neysem ben konroldeyim hepinizi öpüyorummm ....

AY benim kafam karıştı bir aydami 33 yumurta oldu
Benim kontrolum söyle gelişti semra hanım beni asıl Dr ama kendi son aşamalar bakiyo
Ornegin bugün yanlış hatirlamiyosun Tülin adında Dr baktı kontrol etti dosya doldurdu
Semra Dr da 2.5 saat diger hastalarla birlikte benim sonucları değerlendirdi dosya hemşirelerin elinde gezerken semra Dr aynen söyle yazmış Tülin Doktara
Bu vakaya nasıl 225 dozunda iğne verirsin bu vakaya 185 verilmeli ( pco) lütfen iyi değerlendirme yapın diye küçük kağıtta not vardı hemşire bana dediki Pazartesi gel yumurtana göre sana ilaç vecez dozu dusirebilirozde dedi

Kıçlar pco ne demek yanlış hatirmamiuosam öyle yaziyodu

Canım bulantın inşallah başlamaz mikrop kan tahriklerinde cikmadimi peki benden baya kan aldılar
Dudağımıza kestim Ordanda bayaa gitti anlicaniz kansizim hii regliyimde dudunun artık

Canım bulantın inşallah başlamaz mikrop kan tahriklerinde cikmadimi peki benden baya kan aldılar
Dudağımıza kestim Ordanda bayaa gitti anlicaniz kansizim hii regliyimde dudunun artık

Nerelerdesiniz neden girmiyosunuz 2 gündür en giriyorum kimsecikler yokk off hiç iyi değilim fikrinize ihtiyacım var

Son düzenleme:
Godescim sende bu durumdan geçtin çok değişik duygular icetisindeyim bı an mutlu oluyorum bı an geliyo çok üzülüyorum son işlem Tup bebek bu duruma kadar geldiğim için
Zaten buaralar şeytan bizle uğradıyor sürekli esimle kavga ediyoruz kavga derken annesi bise diyo bende sınır olduğumu dile getirdim eşimde bana patladı
Morelim çok kötü tedavimi etkilermi Ben iyi olmaya çalışsamda aksilik beni buluyor bütün moralim altüst oluyo

canım öncelikle tedavin tekrar hayırlı olsun, inşallah bebeğine kavuşursun bu vesileyle. ama sen çok streslisin, bu kadar stres iyi değil tedavin adına. eşini al karşına söyle ona yani. ben söylemiştim, bak bu zaman süresinde sakın beni üzme ve üzdürme vs. şeklinde. gerçektende iyi değil etkiler bu aşamada bunlar seni. ve herşeyde çok vesveseli olmamanı öneririm sana, tamam heyecan başka birşey o hepimizde oldu ama sen biraz fazla evhamlısın, daha dur canım tedavinin başı. daha yumurtaların toplanacak, bekleme sürecin olacak... rabbimden hayırlısını diliyorum senin adına arkadaşım, ve lütfen kendini çok fazla aşırı kasma, herşey oluruna gidiyor biz ne yaparsak yapalım, moralini yüksek tut, kayınvaliden falan hep son planda olsun şimdi, takma kafana onları

meraba teyzeleri size müjdemiz var
dün sabah 9da aniden suyum patladı ve kendimi hastanede buldum öğlen 11 gibi sancılarım başladı ve akşam 19:35de normal doğumla pelinimi dünyaya getirdim ama çok erken geldiği için hatun küveze konuldu en az bir hafta en çok allah bilir artık ama sağlığı iyi maşallah sadece minik olduğu için küvezde.
1750gr olarak doğdu ‎32+4te .
ben şuan süt sağmakla meşgulum ama galiba beceremiyorum uğraşıyorum
bu arada ben evdeyim ve çok iyiyim 8 saat sancı çektim açılmam olduğu an dünyaya geldi miniğim :)

ayy şok oldum gerçekten
öncelikle geçmiş olsun canım Allah analı babalı büyütsün
varmıydı erken doğum tehditi falan nası oldu kız
ne güzel kolay doğurmuşsun darısı başımıza canım
Allah biran önce bebişini kollarına almayı nasip etsin
ne yazacağımı şaşırdım

ağlattın kız beni akşam akşam

biran evvel yavrunu kollarına al ve doya doya kokla inş.

ağlattın kız beni akşam akşam

biran evvel yavrunu kollarına al ve doya doya kokla inş.

yok cnm ya herşey yolunda ilerliyordu ki biz eşimle yanyana bile gelmiyorduk kaç aydır nolur nolmaz diye ama vakti zamanıymış ne dersek diyelim :)
sarışın tipli pembe tenli minik ama buruşuk değil ben buruşuklardan korkardım biraz :) toplu kolu bacağı ama minik :) dünyaya tatlısı kedi miyavlaması olan nazlı bir kızım oldu çok mutluyum canım inşallah sağ salim yolunda gider herşey bunu çook istiyoruz

inşallah canım sağsalim alıcaksın kucağına
minik olması problem değil sağlıklı olduktan sona toparlar kendini
sarışın he ayy yerim ben onu
normal doğum yapıp eve gelmek nası bi duygu yani normal doğumu önerirmisin?:18:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…