Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kizlar godes siz bilirsiniz bugün regli oldum doktorum 2. Gün gel dedi ee ne olcak şimdi Tup bebek hakkında hicbi bilgim yok
Mesela yumurta toplama işlemi nezaman olucak bana ne ilacı vericekler yumurta toplama işleminde canım yancakmi topladıktan kacgun sonra bana koycakkar tek bildigim bana dedilerki yumurtam fazla oluşmuş oo yuzden fazla ilaç vermicez dediler
Bugün ayın 8 12 sonra toplasalar off dudağımda sis ben ne yapcap yaa

Yaa kizlar akıma bise daha takıldı
Ben şimdi regliyim yarın Dr gitcem bana alttan bakmarlarmi acaba aklıma takıldı inşallah bakmazlarda:KK50::KK50::26:

dr yanına gitmeden sıranı beklerken wc git ıslak mendiller sil yaz şimdi temiz koksun :nazar:

Dediğin gibi yaparım hiç regliyken bakilmamistim of suan gene duygaslligim üzerimde dudagimi kesemeden oncede aynı böyle olmuştum oturup ağladım sebep son nokta Tup bebek bu duruma kadar gelmem arkadaslarım istek üzerine yapıyo bene okadar yumurta var birinde gebelik olusmoyo aksam dudağı
İ kestim
Suan gene bituhafim elimde değil pozitif düşünemiyorum :KK59::KK59:

kızlarrrrrrrrrrrrr :KK49: artık başına bu simgeyi koyyim dimi ama :KK9: slmm dr bey bayramdan dün akşam dönmüş güyaaa. benim randevuyuda bugün saat 3 e aldılar veeeee 6+4 haftalık minişim 13 mm Nazar pıt pıtlarınıda çak az dinletip kapattı dediki boyu 7 haftalık gözüküyo bu durumda hızlımı büyyo Nazar fakat tabi ohss sendromu nüksedebilir diyo yumoşlarr hala küçülmemiş dedi sıkıntın olabilir diyo uha ya nasıl yumoşum varmış yaa :44: neyse gelelim bana falaket derecede son 3 gündür bulantılar var kızlar ne yesem çıkarıyommm nebiçim bişe ya hayattan bezdirdi valla önceden oluyoduda ara sıra şimdi hergün ve akşama kadar devam ediyo dr beycik diyo yapacak bişe yok ilaçları varmış fakat zararı olabilir diye vermiyooo anlayacanız ben 9 ay boyunca rezil bi hamilelik yaşayacağım neyse diyorum allahım 4 yıldır istedik artık katlanmaktan başka bişe yok öpüyorum cann larrrrr :KK69:

Ayy canım bı gecmise daliyim dedim ve bı andavsok oldum
Allah tamamını erdirsin Rabb'imiz bizide senindirsin :KK49::KK49::KK49:

kızlarrrrrrrrrrrrr :KK49: artık başına bu simgeyi koyyim dimi ama :KK9: slmm dr bey bayramdan dün akşam dönmüş güyaaa. benim randevuyuda bugün saat 3 e aldılar veeeee 6+4 haftalık minişim 13 mm Nazar pıt pıtlarınıda çak az dinletip kapattı dediki boyu 7 haftalık gözüküyo bu durumda hızlımı büyyo Nazar fakat tabi ohss sendromu nüksedebilir diyo yumoşlarr hala küçülmemiş dedi sıkıntın olabilir diyo uha ya nasıl yumoşum varmış yaa :44: neyse gelelim bana falaket derecede son 3 gündür bulantılar var kızlar ne yesem çıkarıyommm nebiçim bişe ya hayattan bezdirdi valla önceden oluyoduda ara sıra şimdi hergün ve akşama kadar devam ediyo dr beycik diyo yapacak bişe yok ilaçları varmış fakat zararı olabilir diye vermiyooo anlayacanız ben 9 ay boyunca rezil bi hamilelik yaşayacağım neyse diyorum allahım 4 yıldır istedik artık katlanmaktan başka bişe yok öpüyorum cann larrrrr :KK69:

Ayy canım bı gecmise daliyim dedim ve bı andavsok oldum
Allah tamamını erdirsin Rabb'imiz bizide senindirsin :KK49::KK49::KK49:

Dediğin gibi yaparım hiç regliyken bakilmamistim of suan gene duygaslligim üzerimde dudagimi kesemeden oncede aynı böyle olmuştum oturup ağladım sebep son nokta Tup bebek bu duruma kadar gelmem arkadaslarım istek üzerine yapıyo bene okadar yumurta var birinde gebelik olusmoyo aksam dudağı
İ kestim
Suan gene bituhafim elimde değil pozitif düşünemiyorum :KK59::KK59:

canım sakin ol dikkat et iyi bak kendine ki minikte hemen gelsin mesela akşam yemeğinden sonra yürüyüşe çıkın hep 1 saat çok iyi geliyor sakinleştir kendini

Kizlar godes siz bilirsiniz bugün regli oldum doktorum 2. Gün gel dedi ee ne olcak şimdi Tup bebek hakkında hicbi bilgim yok
Mesela yumurta toplama işlemi nezaman olucak bana ne ilacı vericekler yumurta toplama işleminde canım yancakmi topladıktan kacgun sonra bana koycakkar tek bildigim bana dedilerki yumurtam fazla oluşmuş oo yuzden fazla ilaç vermicez dediler
Bugün ayın 8 12 sonra toplasalar off dudağımda sis ben ne yapcap yaa

tatlım 2. gün gidiyorsun ve muayne ediyor sonra iğnelerini ve ilaçlarının dozunu ayarlayıp veriyorlar. Daha sonra her doktorda farklı ama belli aralıklarla gidiyorsun ve muayne oluyorsun iğneler ne kadar fayda etmiş yumurtalara onu takip ediyor. Yumurtalarında büyüdüğünde yaklaşık 11-12-13 günü buluyor sana çatlatma iğnesi veriyor ve 36 saat sonra yumurtaların toplanıyor. Yumurta toplama işlemi bayıltılarak yapıldığı için hiçbirşey hissetmiyorsun canım. Senin yumurtalar toplanırken eşin sperm veriyor. Daha sonra döllenme işlemi oluyor ve ertrsi günü size kaç tanesi dölleği hakkında bilgi veriyorlar. Eğer embrio sayın iyiyse 5. güne kadar bekliyorlar ve o gün transferin gerçekleşiyor. Hepsi bu kadar lütfen rahat ol insanın gözünde büyüttüğü gibi olmuyor kesinlikle yani bana öyle oldu:)
Sonu güzel olsun inşallah tatlım.

Ben şimdi regliyim yarın Dr gitcem bana alttan bakmarlarmi acaba aklıma takıldı inşallah bakmazlarda:KK50::KK50::26:

canım malesef regliyken muayne ediyorlar kendini hiçde kasmaya gerek yok o kadar normal bişeki. İklimcim çok güzel yazmış beklerken wc ye gidersin. Daha sonra soyunurkende ben hep peçete istiyordum. Sorun yok yani :)))) Biraz iğrenç ama yapacaka bişey yok..

iklim sıyırıyordu az önce o ne beyav minik minik şeyleri astım balkona yarısı çamaşırlığa yarısı ipe yiyodum kafayı incik dancik kurusun da daha ütüsü var abooww o daha zorrr minik minik :KK43:

ay canım kolay gelsin gözümde canlandırdımda hiç kolay olmasa gerek minik minik. Güle güle iyi günlerde giysin benim minik kuzum.

Saol godescim sabah erken kalkar yıkanır muayyeneden oncede wc giderim
Nasıl erken kalkicam 2 gündür iyi değilm sanki deprosyon ilacı kullanmış gibiyim 2 dk ayakta dursam kafamı yastiga koyuyorum suan esimle 1 bardak çay icemedim yatıp uyumak istiyorum ilacın adı glucophage yam etkisinde kusma bulantı yazıyo

Kzlar yani Dr bu ilacivardi 4 gün yarım al dedi yan etkisi çok baskın dedi yarından itibaren 1 tane al dedi :KK50:

oo maşallah eliiff büyümüş göbeğin erkek göbeği olduğu çok belli:nazar::nazar::nazar:
,
bu aç karna göbek:KK1:
toto moto yok sadece sivri bi göbek var erkek göbeki böle olur diyorlar:KK1:
senide facede gördüm maşallah patlamaya hazır bomba gibisin çok yakışmış:KK49:

meraba kızlar nasılsınız :KK24:
biz iyiyiz çok şükür:nazar::nazar:
bu haftayla birlikte çok yorgun bitkinim elimi kaldırasım yok iş yapasım yok ağırlaşmış sıkıntılı bişey oldum :KK67:
bu arada omo baby aldım deterjanını mis gibide bir yumuşatıcı
attım kızımın karışıklılarını yıkıyor makine peşinede beyazlılarını atıcam kurusunlar sonrada ütü veee yıkama işimizi bitirip yerleştiricem dolaba bu işimizde bitiyor:)
sonrada hastane çantamı hazırlıycam artık vakit azalıyor hazırda dursun bakalım..
sizler nasılsınız bizden böyle şimdilik..
hazırla artık tabi canım :KK6:
ben şimdiden heveslendim utanmasam gidip bütün alışverişi yapıp çantayı hazır etcem :)
bana bakmamıştı ama bilmiyorumki canım her dr aynı olurmu:44:
hadi bismillah hersey gönlünce olsun
inşallah pozitif sonucu alıcaksın:KK49:
iklim sıyırıyordu az önce o ne beyav minik minik şeyleri astım balkona yarısı çamaşırlığa yarısı ipe yiyodum kafayı incik dancik kurusun da daha ütüsü var abooww o daha zorrr minik minik :KK43:
ne güzel işte deli:KK9: güççücük mis gibi ohh:KK34:
dr yanına gitmeden sıranı beklerken wc git ıslak mendiller sil yaz şimdi temiz koksun :nazar:
:KK12::KK12::KK12::KK12:
maşallah maşallah yaaaaaaaaa şuna bak allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına al inş.
saol canım
darısı başınıza inşallah sizinde böle resimlerinizi görürüz:KK49:
öperim o göbüşünden seni. yerim onu ben yerrrrrrr paşam benim.
Nazar

bende seni yerim daha doğrusu oğlumda senin kızını yer:94::21:

Son düzenleme:
Sinem Allah yardımcın olsun Canım. Tatlı bir koşuşturmaca başlıyor senin için, ne güzel bir Heyecandır o...
İklimcim az kaldı.. Çantanı falan hazırlicaksın, zaman akıp gitmiş be canım..
Elifim kırk bin kere Maşallah. Çoooookkkkkk tatlı olmuşsun.. Öylece daldım kaldım Resmine.. Duygulandım kızlar ya..
Nerden Nereye, ALLAH yardımcınız olsun. Öpüyorum hepinizi.

X