Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kizlar coktandir giremiyorum neler yazmışsınız bilmiyoum buukafayla okudasamda bise anlayamam çünkü
Son dakika haber :))) Tup bebek tedavisine başladım
Kizlar çok heyecanlıyım godescim napicsm ben şimdi
Cuma karar verdik bugün memorial hastanesine gittik Dr akrabamızın
Arkadaşı çok ilgilendiler bugün tahlilleri götürdük kafalarında hiç bı soru
işareti kalmadı yarında bı kaç tahlil vercez adetimin 2. Gunü başlıyoruz
Bu ayın 10 regli gunüm bakalım hayırlısı esim tutturmuş 2. Tane koyduucam 1 kizz 1 erkek bana dua edin

ayyyy hadi hayırlısı olsun canım yeni umutlar ne güzel, zaten bu işler birden oluyo, bir anda karar veriyor insan. gerçektende çok sevindim adına, inşallah herşey yolunda gider tatlım, 2 tane koyabiliyorlarsa tabikide 2 tane koydur, bende 2 tane koydurmuştum ama olmadı, yani 2 tane diye garantisi yok hiçbir şeyin. ama tabikide şansın daha yüksek olur teke göre. önemli olan alnında yazılısıysa 2 bile koysalar tek olur, ikizsede kaderinde ikisi tutar. hadi bakalım haberdar et gidişatından. elifin dediği gibi tüp topiği oldu:)) herkes hemen hemen tüp yaptırdı deneyimliyiz, fikrimiz olursa söyleriz sana canım :))))

arkadaşlarrr dün kuzumun odasını aldık :)) gerçektende içime sindi, gardolabı 4kapılı evli bacalı iki tane penceresi var içinde perdeli, yatağı büyüyen model, hani komidinleri yanında oluyorya, ayrıyetten bir şifonyeri, bir tanede oyuncak sandığı var, rengi pembe beyaz kelebekleri var. allahım utandırmasın inşallah, bunlar olağan şeyler önemli olan yavrumu sağsağlim kucaklamak. odası ay sonunda gellecek 3 hafta havalandırırsınız, eşyalarını öyle dizersiniz dediler. bebek arabası ve oyun parkı bulamadım gönlüme göre, galiba o da pazartesine kalacak, dra gidicem ordan dönüşte bakıcaz. böyle yani kızlar en büyük yük kalktı üstümden bakalım herşey, hepimizin gönlüne göre olsun..

Kizlar coktandir giremiyorum neler yazmışsınız bilmiyoum buukafayla okudasamda bise anlayamam çünkü
Son dakika haber :))) Tup bebek tedavisine başladım
Kizlar çok heyecanlıyım godescim napicsm ben şimdi
Cuma karar verdik bugün memorial hastanesine gittik Dr akrabamızın
Arkadaşı çok ilgilendiler bugün tahlilleri götürdük kafalarında hiç bı soru
işareti kalmadı yarında bı kaç tahlil vercez adetimin 2. Gunü başlıyoruz
Bu ayın 10 regli gunüm bakalım hayırlısı esim tutturmuş 2. Tane koyduucam 1 kizz 1 erkek bana dua edin

Canım çookk sevindim öyle boş durmayla olurmu hiç ne güzel karar vermişsin öyle. Doktorun kim memorialda peki. Tüp bebek konusunda en tecrübeli biri olarak kafana takılan bir soru varsa seve seve yardımcı olurum.
Yeni bir başlangıç ve yeni umutlar çok sevindim senin adına inan buna.
2 tane koydurma imkanın varsa koydur tabi ama duyduğuma göre zaten memorial koyuyor zaten sorun çıkartmıyor diye biliyorum.
Tüm gelişmeleri paylaş lütfen olurmu. Bu ara kısa protokol olacak galiba reglmin 2. başlayıcaz dediğine göre.
Seni çok öpüyorum Allah yardımcın olsun. Bol şans diliyorum.

arkadaşlarrr dün kuzumun odasını aldık :)) gerçektende içime sindi, gardolabı 4kapılı evli bacalı iki tane penceresi var içinde perdeli, yatağı büyüyen model, hani komidinleri yanında oluyorya, ayrıyetten bir şifonyeri, bir tanede oyuncak sandığı var, rengi pembe beyaz kelebekleri var. allahım utandırmasın inşallah, bunlar olağan şeyler önemli olan yavrumu sağsağlim kucaklamak. odası ay sonunda gellecek 3 hafta havalandırırsınız, eşyalarını öyle dizersiniz dediler. bebek arabası ve oyun parkı bulamadım gönlüme göre, galiba o da pazartesine kalacak, dra gidicem ordan dönüşte bakıcaz. böyle yani kızlar en büyük yük kalktı üstümden bakalım herşey, hepimizin gönlüne göre olsun..

Ayyyyy maşallah size canım ne güzel sonlara yaklaşıyorsun tatlım. Prensesimin odasıda tamamsa bir eksik kendisi kaldı. Güle güle kullansın inşallah odasını cimcimem. Gelince odası hemen paylaş bizimle merak ederim ben şimdi :KK70:
Çok öptüm göbüşinden.

Hamile kalabilmek ayrı bir dert. Hamilelik ayrı bir dert. Önce hamile kalamıyoruz diye üzülüyoruz, kafaya takıyoruz, sonra hamile kalanlarda başka türlü kafaya takıyor. Gayet normal tatlım. Büyüdümü, iyimi, gelişiyormu.. Allah hepinizin yardımıcısı olsun. Allah hepinize yavrularınızı sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin.
Bu aralar yine hiç keyfimde değilim be gülüm. İşe başlicam Allah nasip kısmet ederse. Belki kafa başka yerde olunca yavrumda kendiliğinden geliverir.
Sinem, Godes, Mutlu ve Ben kaldık gibi.. ALLAH bizimde gönlümüze göre verir inşallah.
Önemli olan herşeyin hayırlısı. Herşey gönlünce olsun canım. :KK16:

Canımmm işe başlaman süper bence hadi hayırlısı olsun canım. İnan insan çalışınca kafası dağılıyor ve sürekli bebek düşünmemiş oluyorsun. Umarım istediğin gibi çıkar yeni işin.
Benimde en kısa zamanda girmem gerek. Yoksa bekleyemiyorum bende ve yeni tedaviye başlamamak için zor tutuyorum kendimi :KK70: Evde durmak yaramıyor yoksa :KK52:
İnşallah bizlerde o günleri görücez canım. Birazcık sabır :KK70:

Ayyyyy maşallah size canım ne güzel sonlara yaklaşıyorsun tatlım. Prensesimin odasıda tamamsa bir eksik kendisi kaldı. Güle güle kullansın inşallah odasını cimcimem. Gelince odası hemen paylaş bizimle merak ederim ben şimdi :KK70:
Çok öptüm göbüşinden.

sağol canım amin inşallah allahım güle güle kullanmasını nasip etsin, evet gide sona yaklaşıyoruz, ama gün geçtikçe heyecan ve stres dahada artıyor. bir de perde ve halısını alsam tamam sayılır büyük şeyleri, geriye kalıyor küçük detaylar.. birde aklıma bazen hep kötü şeyler geliyor, ya nasip olmazsa ne yaparım ben o kadar alındı, heveslendik ettik, tabiki her şey allahtan ama ne yapar insan yıkılır alllahım korusun, hiç kimseye düşmanıma bile öyle şey yaşatmasın..
tamam odası gelince yeleşelim falan çekip koyucam canım :)) senin nasıl gidiyor bu arada ovülasyonun oluyor değilmi, o ara kanamaların geçtimi, nasıl çalımalar devammı bakalım :)) bir süre sonra insana mecburiyetten öğğğğ geliyor değil mi bende öyle oluyordu :KK53:

yavrularrr nabersiniz...2 gündür sabahtan öğleye kadar okula gidiyorum seminer dönemimiz başladı.acaba okullar açılınca devam edebilirmiyim die düşünüyodum ama imkansız olduğunu anladım çünkü velet biberonu ağzına sokmuyo çığlık çığlığa ağlıyo illaki annesinin memesi olcak:)nası bırakıyım ben bçle çocuğu..şu iki haftayı idare ediyim ayrılcam izne.öpüyorum sizii:KK16::KK16::KK16::KK16:

Saolun kizlar Yorumlarınız için insallih sonu iyi olur hepimizin
godescim doktorum semra Kahraman babası eniştemizin en yakın arkadaşı saolsun çok ilgilinde Tup bebek alanında Türkiye'de 1 numaraymis ilk Tup bebeği doktorum uygulamış
Godes ona bi git istersen bana bı kitapçık verdiler icinde DVD vardı yurtdışından hastaları var hep olumlu cevap verms bakalım bekle benimneyiceme göre hareket et

sağol canım amin inşallah allahım güle güle kullanmasını nasip etsin, evet gide sona yaklaşıyoruz, ama gün geçtikçe heyecan ve stres dahada artıyor. bir de perde ve halısını alsam tamam sayılır büyük şeyleri, geriye kalıyor küçük detaylar.. birde aklıma bazen hep kötü şeyler geliyor, ya nasip olmazsa ne yaparım ben o kadar alındı, heveslendik ettik, tabiki her şey allahtan ama ne yapar insan yıkılır alllahım korusun, hiç kimseye düşmanıma bile öyle şey yaşatmasın..
tamam odası gelince yeleşelim falan çekip koyucam canım :)) senin nasıl gidiyor bu arada ovülasyonun oluyor değilmi, o ara kanamaların geçtimi, nasıl çalımalar devammı bakalım :)) bir süre sonra insana mecburiyetten öğğğğ geliyor değil mi bende öyle oluyordu :KK53:
Canım benim o nasıl düşünceler öyle allah korusun inşallah. Sen bebeğini sağlıkla Allahın izniyle alacaksın o yüzden güzel mutlu günleri düşünmeye bak sen. Sonuçta senin dediğinde doğru herşey Allahtan ama şimdi yolunda giden birşey için kötü düşünmekde valla Allahın gücüne gider. Sen bol viyaklı günleri uykusuz geçireceğin günleri düşün :KK60:
Canım çok şükür bu ay 26 gün oldu regli olmadım galiba düzene girdi. Tabi ovulasyonları takip ediyorum. Bu ay tam zamanında yumurtaladım bakalım hiç inanmıyom normal olacağına ama bir mucizade beni bulur diye bekliyorum.
yavrularrr nabersiniz...2 gündür sabahtan öğleye kadar okula gidiyorum seminer dönemimiz başladı.acaba okullar açılınca devam edebilirmiyim die düşünüyodum ama imkansız olduğunu anladım çünkü velet biberonu ağzına sokmuyo çığlık çığlığa ağlıyo illaki annesinin memesi olcak:)nası bırakıyım ben bçle çocuğu..şu iki haftayı idare ediyim ayrılcam izne.öpüyorum sizii:KK16::KK16::KK16::KK16:
oy oy oy prensime bak yaaa illa da anne memesi olacak hee yerim yaaa. Artist oğlum benim valla facdeki fotolarına bakıyorum bayılıyorum maşallah benim kuzuma. Canım izin alabiliyorsan ve çalışma mecburiyetin yoksa tabikide izin al. Pransim birazcık daha büyüsün annesi...öpüyom ikinizdee
Saolun kizlar Yorumlarınız için insallih sonu iyi olur hepimizin
godescim doktorum semra Kahraman babası eniştemizin en yakın arkadaşı saolsun çok ilgilinde Tup bebek alanında Türkiye'de 1 numaraymis ilk Tup bebeği doktorum uygulamış
Godes ona bi git istersen bana bı kitapçık verdiler icinde DVD vardı yurtdışından hastaları var hep olumlu cevap verms bakalım bekle benimneyiceme göre hareket et
Canım zaten bundan sonraki yaptıracağım tüpü memorialda yaptırcağaım. Semra hanımıda tanıyorum ve işinde iyi olduğunu biliyorum fakat hastalarıyla birebir ilgilenmediğini duydum o yüzden bende hep semra hanıma gitmek istedim fakat bakmaz diye aynur hanım var ona gidim diye düşünüyorum. Ama sen bir açılışı yap belki sen vesile olursun ve benimlede ilgilenir semra hanım.
Ne güzelmiş o kitapcık ve dvd içinde ne var peki. Gerçi bilmediğim bişey olacaığını sanmıyorum ama :KK60: Ben artık herşeyi biliyorum malesef..

Dediğin gibi sen eminim kitapçıktan daha bilgilgilisin :))) Tup bebek hakkında bilgi hangi aşamalardan genccem bilgiler var DVD de Tup bebekle olan cocukların aileler ve cocuklar hastane hakkında bilgi falan öyle yani

Buarada kizlar küçük kaza atlattım soda şişesini actım kotuma oturdum baktım tam açılmamış disimle tam acıyın derken dudağımı yırttım 2 tikisattilar suan şişti :78::78:

Dediğin gibi sen eminim kitapçıktan daha bilgilgilisin :))) Tup bebek hakkında bilgi hangi aşamalardan genccem bilgiler var DVD de Tup bebekle olan cocukların aileler ve cocuklar hastane hakkında bilgi falan öyle yani

Buarada kizlar küçük kaza atlattım soda şişesini actım kotuma oturdum baktım tam açılmamış disimle tam acıyın derken dudağımı yırttım 2 tikisattilar suan şişti :78::78:

Geçmiş olsun canikom.. Ne diyim ben sana.. Hiç öyle tehlikeli şeyler yapılırmı?? Daha kötüsü de olabilirdi.. öptüm

güle güle kullanın canım
bende bikaç hafta sona almayı düşünüyorum zaten gelmesi havalandırması falan baya sürüyo dediler
artık yavas yavas dizer koyarsın içine ne güzel:KK31::KK31:

nası becerdin kız Allah seni napmasın:KK1:
bu arada inşallah bebeğin tüple gelir emeklerin boşa gitmez Allah büyük

güle güle kullanın canım
bende bikaç hafta sona almayı düşünüyorum zaten gelmesi havalandırması falan baya sürüyo dediler
artık yavas yavas dizer koyarsın içine ne güzel:KK31::KK31:

nası becerdin kız Allah seni napmasın:KK1:
bu arada inşallah bebeğin tüple gelir emeklerin boşa gitmez Allah büyük

sağol canım darısı başına olsun, sende al da kurtul valla:97: ayyy bir denizci modeli gördük bebek odasında aşık olduk bu kadar mı güzel olur, yatağın ucu gemi şeklinde geliyordu, eşimle bayıldık, erkek olsaydı en ufak tereddütsüz o takımı alırdık, bir de erkeğe göre daha güzel takımlar var sanki eşimle bana öyle geldi. tabi 3 hafta odayı havalandırın kıyafetlerini öyle dizin dedi, onlar işin en zevkli tarafı zaten, minik minik şeyleri yerleştirmek :))

godescim çok sevindim yumurtladığına canım demek girdi artık düzene hadi allahtan hayırlısı, bu konuda beni göz önünde bulundur canım normal yolla imkansızdı ama oldu çok şükür, kiii sizde belirli bir sebepte yok ve şansınız daha yüksek. sen yeterki o günler çalış, ve yataktan kalkmadan uyumaya çalış. vakti zamanıysa zaten miniğin gelecektir. öpüyorum seni canımmmm:KK16:

meraba kızlar nasılsınız :KK24:
biz iyiyiz çok şükür:nazar::nazar:
bu haftayla birlikte çok yorgun bitkinim elimi kaldırasım yok iş yapasım yok ağırlaşmış sıkıntılı bişey oldum :KK67:
bu arada omo baby aldım deterjanını mis gibide bir yumuşatıcı
attım kızımın karışıklılarını yıkıyor makine peşinede beyazlılarını atıcam kurusunlar sonrada ütü veee yıkama işimizi bitirip yerleştiricem dolaba bu işimizde bitiyor:)
sonrada hastane çantamı hazırlıycam artık vakit azalıyor hazırda dursun bakalım..
sizler nasılsınız bizden böyle şimdilik..

X