Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Canım yarın doktora gidicen vee pıtpıtları duyup gelicen Allahın izniyle. Güzel haberlerini bekliyorum canım.

kızlarrrrrrrrrrrrr artık başına bu simgeyi koyyim dimi ama slmm dr bey bayramdan dün akşam dönmüş güyaaa. benim randevuyuda bugün saat 3 e aldılar veeeee 6+4 haftalık minişim 13 mm Nazar pıt pıtlarınıda çak az dinletip kapattı dediki boyu 7 haftalık gözüküyo bu durumda hızlımı büyyo Nazar fakat tabi ohss sendromu nüksedebilir diyo yumoşlarr hala küçülmemiş dedi sıkıntın olabilir diyo uha ya nasıl yumoşum varmış yaa :44: neyse gelelim bana falaket derecede son 3 gündür bulantılar var kızlar ne yesem çıkarıyommm nebiçim bişe ya hayattan bezdirdi valla önceden oluyoduda ara sıra şimdi hergün ve akşama kadar devam ediyo dr beycik diyo yapacak bişe yok ilaçları varmış fakat zararı olabilir diye vermiyooo anlayacanız ben 9 ay boyunca rezil bi hamilelik yaşayacağım neyse diyorum allahım 4 yıldır istedik artık katlanmaktan başka bişe yok öpüyorum cann larrrrr

Canımmmm ne güzel bir haber böyle maşallah size yaaa. Bebeğin iyi yaa varsın olsun bulantılar onlar için neler çektik bırak son son midende bulansın. Kucağına aldınmı herşeyi unutturur kuzularınız. Nasıl merak ediyordum seni çok şükür güzel haberlerle geldin.
Ohhh beeeeeeeeeee

saol godesim allah razı olsun ama inan tek hamileyimle olmuyomuş ya yok şölemi yok ölemi allahım 7 ay nasıl geçecek==))şu bulantılarda bi geçse tamam yalnız kızlar 4 yıldır herkes yokmu bişe demekden bende yok bişe demekden usanmamıştımm şimdide kimsecikler sormuyoooo

Canım benim evet hamile kalmakla bitmiyor tabikide 9 ay boyuncada hiç bitmeyecek. Allahnın izniyle hiçbirşeycik olmadan bebişini kucağına alırsın inşallah.
Canım aman sormasınlar karnım çıkınca artık gözlerine sokrasın onların ahahahahaha
Bişey yokmu biyenede öyle uyuz oluyomki valla ben hamile kalsamda kimseye demiyeceğim hatta kararlıyım ailemede tembih etcem kimseye demesinler. Meraklı uyuz millet. Sanki doğurursak onlar için doğuracazda hay allahım şimdi uyuz oldum bak :))))

canım benim yaaa çok sevindim maşallah allah kötü şeylerden korusun bir dahada o şişliklerin olmasın inşallah.. mide bulantısına gelince olacak o kadar sakın isyan etme allahın gücüne gider, o kdar zor gelen bir bebek ne yapıcan sağlıklı olsunda varsın 9 ay olsun bulantın. gerçi tamam kolay değil çok kötü birşey ama başa gelince ne yapıcan. çok şükür benim hiç olmadı bulantım ama olsaydıda bişey demeye hakkım yoktu
milletin laflarına alın bendende o kadar gıcıkk oluyordum yokmu daha demelerine, godesim dediğin gibi sanki onlara doğurucaz, manyaklar işte.. rabbim en yakın zamanda sanada nasip etsin inşallahhhh canım arkadaşım benimm
bu arada bende eşimle yarın oda almaya gidicez, inşallah gönlüme göre bulurumda bir daha gezmeme gerek kalmaz. bebek arabası, oda takımı ve yatak odama bir beşik alıcam inşallah allahım utandırmasın, kızım hayırlısıyla gelsin sağsağlim. erken falan dedim ama gerçektende değil 1 buçuk ayım kaldı şaka maka vallahi:18: zaten hazır olmazsa ancak 30 günde teslim oluyormuş.. az öncede babaannesi ilk bezini almış onu verdi, prima yeni doğan almış nasıl duygulandım, allahım tamamını erdirsin inşallah...
iklimmmm eliffff kızlarrr yokmu sizdede hazırlıklar ?? iklim almadınmı beşik daha. hadi kuzum son ayın artık hareketlenn

canım çok saolun allah razı olsun ama inan bulantın olmadığı için çok şanslısın bi görsen insanın ömrü bitiyor dünyadan beziyor allahım ya bende derdim bişe olmaz diye ama lavobadaon öggg demekden halin kalmıyorki çok fena ya neyse dediğin gibi 9 ay deilde 3 ay olsun =))) maşallah canım sanada az kaldı bende rabbim ömür verirse 8. aydan sonra alacam doğmamış çocuğa don biçmeyi sevmem allahım sağlıyınla doğsun da analı babalı akıllı fikirli =)))dimi ama rabbim bu topiğe benimde yazmamı nasip etti eskileri bi kontrol ettimde yazmışım ben buraya hiç yazamıycam diye ama rabbime şükürler olsun zorluklarlada olsa bu duyguyu yaşattı allahım bu topikdeki tümmmm herkese sırayla veriyor verecekde inşallah sevgiler.....

Sudecim ne güzel bir haber bu.. Bakıyordum kaç gündür Sude nerelerde diye. ALLAH sağsalim kucağına almayı nasip etsin.
İnşallah Hamileliğin çok zor geçmez. ALLAH kolaylığını verir inşallah. Öpüyorum tatlım seni..

merhaba kızlar

öncelikle geçmiş bayramınızı kutlar ablam godesin ellerinden sizlerinden yanaklarından öperim :)

Zeynom geçmiş doğumgününde kutlu olsun canım nice yıllara sağlıkla inş.

Sudecim kalp atışlarını duymana çok sevindim. mide bulantılarını ben çok iyi bilirim. bu byyy ile iklimin hiç bulantıları olmadı uyuz oldum onlara :)) ben öğür öğür 3 ay öle geçirdim ama 3 ay biter bitmez bulantılarda bitti , merak etme geçer.

ben oğluşuma battaniye başlıyorum. sümük mendilleri ve yüz örtüsü bitti. geçende oda baktım gayet uygun geldi bana sanırım onu alcam ama daha erken diye heveslenmekte istemedim. bu ay bitsin alırım diye düşünüyorum.

İklim zillisinin hiç sesi çıkmıyo. iyice dobileşti galiba :) ben bile 61 kilo olduysam!!!!!!!! ilk defa tartıda 61 i gördüm !!!

bundan sona asıl kilo alırsın diyorlar , neyse ne artıkın veririz be canım :))

yürüyüşe başladım akşamları dolanıyorum 40-45 dk. Normal doğum düşündüğüm için yüürümeye özen gösteriyok artık.

byyy odayı aldığında resim eklermisin bakalım prensesin odasına .

anlıyorum seni gayet iyi canım ama inan hiçbir hamilelik dört dörtlük geçmezmiş, benim mide bulantım olmadı ama 4. aya kadar silik silik kanamam oldu, allah korusun o daha kötü ve riskli, mide bulantısı normal ama kanama çok zor hep elin kulağında acaba bebeğe bir şeymi oluyo diye, kii benim hala riskli hamileleiğim kanama alanları varya plesentada, allaha emanetiz. yani diyeceğim herkesi bir şşekilde etliliyo, eskisi gibi olmuyo herşey. inşallah 3 ayda seninde geçer canım. sağol tatlım valla az kaldı gitgide heyecan artıyo kızıma kavuşacağım günü iple çekiyorum :)) her yeni bir günde ona dahada çok bağlanıyorum, hele maşallahımız var o kadar hareketliki bu hareketleriyle oynuyoruz resmen, ve 3 gündür bacaklarını tutuyorum şişiriyor bir tarafı tutuyorumm elime geliyo, karnım ince sanırım o yüzden :))) çok başka duygu bunlar allahım herkese tattırsın inşallah.

elifim canım benim resim koyarım tabikide ama eve gelsin odasına tam halısıyla perdesiyle çekip koyarım. iyi sende içine sindiyse alırsın o takımı ne güzel dolaşmanada gerek kalmaz. amann kusmuk bezleri falan hep hazır var artık ben uğraştırmicam kimseyi hazır alıcam o tür şeyleri. tabi senin elinden gelmiş yapmışsın o da güzel, ben hiç anlamam o işlerden zincir çekmeyi bile bilmem o da ayrı bir konu( yarın akşam gelince haber veririm size nasıl bişey aldıklarımı, öpüyorum tatlım iyigeceler...

ay inşallah dediğin gibi olur elifcim dayanıyoz bakalım şimdilik bundan sonra bi aksilik çıkmazsa inş çıkmaz normal doğumm helal valla elifcik bende çok istiyorum ama tüpbebeişlere yapıyolarmı daha çookkk erken düşünmeye 2 aya 1 hafta kaldı=))

çok saol zeynepcim inş zor geçmez ama tabi heran bi kuşku yok büyümüyomu yok problemlimi yok kese suyu nasıl yok kalbi atacakmı yok yumoşlar niye küçülmüyo yok ohss gene olurmu bu ne yaaa öldüm valla =))neysem hadi artık sen ne duruyon bu ne rahatlık topikde bi sen bide godesim kaldı sıraylan sizde kaldınızmı tamammmmm inşşşşş......

yahu görende bu kız yenimi ne diyecek bu kalpler yazıyom yazıyom hala niye tek artık çift kalbim olmalıııııııı dimi amaaaa

Hamile kalabilmek ayrı bir dert. Hamilelik ayrı bir dert. Önce hamile kalamıyoruz diye üzülüyoruz, kafaya takıyoruz, sonra hamile kalanlarda başka türlü kafaya takıyor. Gayet normal tatlım. Büyüdümü, iyimi, gelişiyormu.. Allah hepinizin yardımıcısı olsun. Allah hepinize yavrularınızı sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin.
Bu aralar yine hiç keyfimde değilim be gülüm. İşe başlicam Allah nasip kısmet ederse. Belki kafa başka yerde olunca yavrumda kendiliğinden geliverir.
Sinem, Godes, Mutlu ve Ben kaldık gibi.. ALLAH bizimde gönlümüze göre verir inşallah.
Önemli olan herşeyin hayırlısı. Herşey gönlünce olsun canım.

Kizlar coktandir giremiyorum neler yazmışsınız bilmiyoum buukafayla okudasamda bise anlayamam çünkü
Son dakika haber :))) Tup bebek tedavisine başladım
Kizlar çok heyecanlıyım godescim napicsm ben şimdi
Cuma karar verdik bugün memorial hastanesine gittik Dr akrabamızın
Arkadaşı çok ilgilendiler bugün tahlilleri götürdük kafalarında hiç bı soru
işareti kalmadı yarında bı kaç tahlil vercez adetimin 2. Gunü başlıyoruz
Bu ayın 10 regli gunüm bakalım hayırlısı esim tutturmuş 2. Tane koyduucam 1 kizz 1 erkek bana dua edin

canım hayırlı olsunn...oohhhh yeni bi heyecan başlıyo bize..sonucu çooookk güzel olur inşallah canım

hayırlı uğurlu olsun sinemcim
inşallah tüp bebektir kısmetin ve onunla gelir yavrun
en önemlisi stres yok tmm mı

Sinemcim hayırlı uğurlu olur inşallah tedavin canım.. Allah gönlüne göre verir inşallah...
Çok güzel bir haber. Tekrar bir hareketlilik

Teşekkür ederim kizlar guzel yorumlarınız için
Bakalım inşallah bı sorun çıkmaz icimde korku var acaba yumurtalarında istedikleri kalitede olurmu

Buarada kizlar dün utrsyonla baktılar 4, 5 yumurtam varmış bu avantaj yumurta toplama ısı guzel olcak dedi doktorum dez avantaj hormanlarmin fazla çalıştığını ve bu durum gebe kalmamızı engelemis olabilir dedi
:44::44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…