Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlarrr nasılsınızzz, unuttunuz mu beniii:)giremiyorum yine bayadır..herkes iyi çok şükür.testler mestler yolunda..oohhh..öpüyorum hepinizi..
bizde veletle uğraşıyoss..sıpa büyüyo yaaaa..neredeyse 3 aylık olcak..tepkileri çok komik sabahın köründe uyanıyo ilk uyandığında çok neşeli oluyo vara yoğa gülüyo..akşamları ise uykusuzluktan huysuz mu huysuz..gündüz uykusu yok ki veledin..anne olmak..enteresan bişeymiş:)

hay maşaallah allah bizlerede göstersin inş. hayalcim bende çok korkular içersindeyim 5 gün kaldı dokdora fakat içimde sanki kalbini duyamıyacam düşecek yada kürtaj falan aklıma hep kötü şeyler geliyo korkudan başka dokdorada gidemedim iş demekki hcg nin yüksek çıkmasıyla kalmıyormuşşşşş offff offfff valla hergün sters içindeyim bu bebeğin kalp atışını hissedebiliyomu anneler kızlar siz hissettinizmii ya pc nin başında prof olacam bi şeyde yazmıyoki saçma saçma araştırmalardayımmm fenalardayımmm kızlarrrrrrrrrrrr :18:

maşşallah byycım allahım hayırlarlan kucana almayı nasip etsin fakat bu dopleri niye çektiriyosun her hamilede çekilmesi lazım bişeymi canım :44:

Maşallah size canım. Ben dedim sana benim prensesim işini bilir diye. Akıılı cici kızım benim annesini üzmez o. Bilir ne zaman geleceğini.
oy oy oy prensimin güzel annesi unutrumuyuz hiç seni yaa aşk olsun. En azından kendi adıma konuşayım canım benim. Kızım senin artist oğlun var ona sahip çıkmakdan peşinde koşmaktan sen bizi unutuyon galiba. Yerim onu yer yer.

senide oğluşunuda kocamann

maşşallah byycım allahım hayırlarlan kucana almayı nasip etsin fakat bu dopleri niye çektiriyosun her hamilede çekilmesi lazım bişeymi canım :44:

amin canım inşallah sende hayırlısıyla kucağına alırsın yavrunu.. yok canım normalde 1 kere ayrıntılı ultrason çektiriyor hamileler 20. haftadan sonraydı galiba. ama bende bu kanama alanları olduğu için dopler istedi drum. normal giden bir hamilelikte istemiyorlar bildiğim kadarıyla. bu da tedbir amaçlı ayrıntılı bakılması için oluyo sudecim.

sağol canım benim yaa inşallah 9. ayımıza kadar sorunsuz bir şekilde geliriz, çok nazlı olacak bu kız valla ne yapıcam ben bu cadıyla bilmiyorum :)))

iklimmmmm nerelerdesin sen canım yaaa bayağı oldu girmeyeli hayırdır, herşey yolundadır inşaallah. anlatsana senin kız nasıl kaç kilo oldu kuzucuun

iklimmmmm nerelerdesin sen canım yaaa bayağı oldu girmeyeli hayırdır, herşey yolundadır inşaallah. anlatsana senin kız nasıl kaç kilo oldu kuzucuun

bu aralar çok yoğunum canım pek yazamıyorum dün kontrolumuz vardı iyi geçti kızım büyümüş 37cm 1 buçuk kilo olmuş herşey yolunda ha birde aşağıdaydı kafası artık yoluna girmiş dedi dr ekimin 10undan sonra beklenir dedi öyle işte canım

aaaaaa az kalmış yaaaa gelsin pelin hanım sağlıkla inşallah.....

Canlarrrr benim bugün yarın Regl olmam lazım.. Ne olur gelmesinnnnn... Kış kış regl kış kış
Benim bugün Doğumgünümmmmmmm
Bana ne güzel hediye olur Öpüyorum sizi. İftardan sonra Pasta yemeye gelin kızlar.
Yarında atlayın uçağa elimi öpmeye gelin Seviyorum sizleri.. Hayırlı Bayramlarrrrr

iyi maşallah canım valla az kaldı yaa:))) benimkininde kafası aşşağıdaydı yoluna girmiş:)) hadi bakalım hangimiz önce doğurucazz benim 36. haftada alınabilir belkide senden önce doğrucam valla kısmett bakalım belkide aynı gün doğururuz

doğum günün kutlu olsun zeynooooooocummmm inşallaaaahhhhhh gelmezz en güzel hediyeyi alırsın canım benim yaaaa. ohhhhh akşama pasta mııı afiyet olsun tatlım nice bir ömür eşin ve gelecek yavrunn ve ailenle birlikte nice sağlıklı, mutlu, huzurlu, paralı yaşlarrrrrına olsun.....

canım sorma ne kaldı şurda ne çabukta geçti günler hadi pelin doğmadan sende ver güzel haberini
Valla canım sayılı gün cabuk geçiyor.
Canım bende hiç tembellik yapmıyorum çalışıyorum valla bakalım inşallah güzel haber vermek nasip olur banada.

Canııımmm inşallahhhh gelmez kırmızılar ve sana kocaman bir doğum günü hediyesi olur.
Yeni yaşında tüm güzelliklerin sneinle olmasını diliyorum canım. Herşey gönlünce olsun inşallah.

zeynocum hayırlı yaşlar sanaaa..yeni yaşında bebişli olursun inşallahhh..allah hiç bi çalışan arkadaşımın emeklerini zayi etmesin...

hepinize hayırlı bayramlar kıssslaarrrrrrrrrrrrr.....oğluşumla ilk bayramım:)yrın elimi öptürcem:)

kızlarrr herkesin bayramı kutlu olsun, kızımla birlikte hepinizi öpüyoruzzzzzz

Tşk ederim İyi dilekleriniz için.. Cansınız.. Hepinizin Bayramını kutluyorum. Hepinizi tek tek öpüyorum..
Bu arada gözlerim Aren ve Sinemi arar oldu.. Neredeler acaba??

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr 2 gün kaldıııııı valla bu heyecanla benim bebiş inş iyi olurrrrrrr 2 eylül saat 12 benim ya dönüş ya ya ölüş tarihimmmmmm canlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr dua edinde hala yerinde canlı kanlı duruyo olsunnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…