Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
$mustachenukviaetsyviabl.jpg

bakın buda erkek bebelere özel emzikmiş :)))

$bebekresimleri.net_0288[1].jpg

buda godes ablamın paşası dikkatli bak ele hareket çekiyo sana :) sen bekle ben geliyom diyo :)

Ah canim ya oyle duygulandimki goz yaslarina hakim olamiyorum suan.
İnsallah dedigin gibi olur ve bir gun gelir :KK43:

cnım ablam sen ağla diye koymadım ama yapma böle:KK43:
çok hoşuma gitti aklıma sen geldin bende paylaşmak istedim
Allahın izniyle olucak merak etme hep dua ediyorum senin için olucak inş. olucak

cnım ablam sen ağla diye koymadım ama yapma böle:KK43:
çok hoşuma gitti aklıma sen geldin bende paylaşmak istedim
Allahın izniyle olucak merak etme hep dua ediyorum senin için olucak inş. olucak

Biliyorum canım benim. Ama nedense ben bebeği görünce koptum. Bu kadarmı güzel bir bebek olur yaa. Nedense kendime benzeetim :KK70:
1 saatcik ağladım kendime geldim.
Beni düşünmüş olmanda hoşuma gitti. İnşallah tüm dualrımızı kabul olur canım ne diyim.
:KK54::KK54:

Biliyorum canım benim. Ama nedense ben bebeği görünce koptum. Bu kadarmı güzel bir bebek olur yaa. Nedense kendime benzeetim :KK70:
1 saatcik ağladım kendime geldim.
Beni düşünmüş olmanda hoşuma gitti. İnşallah tüm dualrımızı kabul olur canım ne diyim.
:KK54::KK54:

benziyo zaten baksana sarı sarı maşallah:nazar:
sendende kapkara bişi çıkmaz herhalde:KK37: ama kocan kara galiba neyse sözüm geri :))
arada ağlamak iyi geliyo ama bundan sona mutluluktan ağlarsın inş.

Eki Görüntüle 245597

buda godes ablamın paşası dikkatli bak ele hareket çekiyo sana :) sen bekle ben geliyom diyo :)

ay koptum fotoya elif yaaa ...cidden bence de bu godesin bebişi gıcık etmek için hareket çekiyo terbiyesiz:)

godes canım benim ağla koyver gitsin ...cidden sana benziyo bu b ebek seninki de aynı böle olcak canım

benziyo zaten baksana sarı sarı maşallah:nazar:
sendende kapkara bişi çıkmaz herhalde:KK37: ama kocan kara galiba neyse sözüm geri :))
arada ağlamak iyi geliyo ama bundan sona mutluluktan ağlarsın inş.
Evet canım kocam kara valla bakalım ne çıkacak ortaya :))
Ayrıca oğluşumun fotosunuda sakladım. Şayet ilerde bir bebişim olursa aynı acıdan fotosunu çekip yan yana koyacağım ve sizinle paylaşağım bakalım ne kadar benyecek :KK70:
ay koptum fotoya elif yaaa ...cidden bence de bu godesin bebişi gıcık etmek için hareket çekiyo terbiyesiz:)

godes canım benim ağla koyver gitsin ...cidden sana benziyo bu b ebek seninki de aynı böle olcak canım
İnşallah canım inşallah ne diyim. Gene yazınızı okudum gene ağlıyorum niye böyleyim zaten dizi izliyorum yer gök aşkı kaç saatir ağlıyorum anlamadım gitti bugün çok sulu gözlüyüm hem dizi izliyom hem ağlıyom :KK70:
Neyse yarına bişey kalmaz inşallah

Evet canım kocam kara valla bakalım ne çıkacak ortaya :))
Ayrıca oğluşumun fotosunuda sakladım. Şayet ilerde bir bebişim olursa aynı acıdan fotosunu çekip yan yana koyacağım ve sizinle paylaşağım bakalım ne kadar benyecek :KK70:

İnşallah canım inşallah ne diyim. Gene yazınızı okudum gene ağlıyorum niye böyleyim zaten dizi izliyorum yer gök aşkı kaç saatir ağlıyorum anlamadım gitti bugün çok sulu gözlüyüm hem dizi izliyom hem ağlıyom :KK70:
Neyse yarına bişey kalmaz inşallah

canım...........................

Ah canim ya oyle duygulandimki goz yaslarina hakim olamiyorum suan.
İnsallah dedigin gibi olur ve bir gun gelir :KK43:

olacak allahın izniyle canım arkadaşım benim az daha sabır. seninde boncuk gözlün gelecek yakın zamanda bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine dualarım seninle tatlım.. zeyno, mutlu, sinem sizde dahilsiniz arkadaşlarım..

yaa kızlar nasıl resim ekleniyor buraya bende dün kızıma gezmelik iki tane yumuşak ayakkabılardan aldım, deniyorum kaç dkdır bir türlü koyamadım sinir oldumm:KK37:

Byyyy canım benim inşallah. Sabırsızlıkla bekliyorum o günleri.

Bu arada foto eklemek içinde altta konuya cevap ver butonu var onun alt kısmında diğer seçenekler başlığı altında eklenti ekle var oradan yükleyeceksin tatlım... Umarım anlatabilmişimdir :KK70:

$Untitled-1.jpg canım bak resmini koydum ve kırmızı çerçeve ilede çizdim

Eklentiler

• $Untitled-1.jpg
    $Untitled-1.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Eki Görüntüle 246050 canım bak resmini koydum ve kırmızı çerçeve ilede çizdim

evet canım öğlende denedim ordan şimdide denedim yapamıyorum:KK43: oraya tıklayınca açılan pencerede dosya ekle varya orayı tıklıyorum bi küçük pencere açılıyo, dosyaları seç diyo, seçiyorum resmi, dosyaları seç, upload files ve clear list şeçenekleri çıkıyor ama tıklanmıyor hiç birine dosyaları seçe ve upload filesi tıklıyorum hiç bir şey olmuyoo, dosya 2.47 mb yanında ünlem çıkıyor, acaba fazlamı geldide yüklemiyo. beceremedim tatlım valla yaa neysee:KK50:

Byy cım resim baya yüklüymüş ondanda olmuyor olabilr. Onun dışında aynı senin yaptığın gibi çünkü.

X