Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Fıstıklar yine klasik şikayetlerim başladı benim. Miğdem bulanıyor, yanıyor. Bazen çok iştahsızım bazende canım olur olmaz
şeyler çekiyor. Son bir kaç gündür böyle. Adetime daha 12 gün falan var ama kahverengi akıntım başladı :44:
Yani düşünüyorum hamilelik olsa belirtiler için çok erken.. Test yapsam o da erken.. Psikolojik hamileyim her zamanki gibi..
Bu gidişle doğumada girerim ben

Godesim Tıp Mucizesi gibi bişeysin benim için .. Seviyorum dadlum seni..

Son düzenleme:

Ay canım benim evet belirtiler için erken tabiki ama bu işler hiçde belli olmaz. Belli mi olur belkide mucizen seninledir.
Herşey kısmet işi çünkü. Ama çok fazlada kendini kaptırmamaya çalış canım.
Bu arada kahve akıntın niye baladı ona bir anlam vermedim. Gerçi kafamda bir teori var ama şimdi söyleyipde kafanı karıştırmayayım

canlarım ben geldim dün hastaneden çıktım ama ohss devam ediyor yani yumurtalar küçülemedi daha kan sulandırıcı iğne vurunuyorum kese gözüktü bebişde gözüktü değerlerde katlıyor bu yönden iyi gibi daha kalp atışları duyulmadı ama .benim nefes darlığım azda olsa var gene şişlikde var ama okadar deil 1 ltreye yakın su almışlardı zaten kızlar sizce bu bebek düşecekmi ölecekmi yoksa ben böle 9 ay boyunca sumu toplayacam 2 gündür araştırıyorum ohss olup hamileliği devam eden arkadaşlar varmıki onlarlan bi konuşsam drdandan biyandan soğudum bi yandanda dondurulmuşlarım orda olduğu için elim mahkum nasıl olacak godesim gülücüm bilen kızlar yardım edin nolur hiç sevinemedik bitürlü dr diyo daha kütük gibi bile olabilirsin diyo öle olursam bebeği alırmısınız diyom hemşireye oda hayır düşmesini bekleriz diyo allahlarından bulasıcalar diyorumya yumoşlar olmasa umrumda deil drda hastanede biyandanda diyom bebişe kavuştum ama kendim hastayım diyoki dr bide bebek olmasaydı şimdiye bu şişliğin inerdi zaten kızlar yani beklemedeyim bebiş büyüyor ama benim yumoşlarda büyüyor içi su dolu heralde şimdi onlar çatlayacakmı yada çatlayıp sumu verecek gene vücuda kafamda milyonlarca soru işareti var ama tabi isteğim hem bebişim iyi olsun hemde benim vucutta su toplamam geçsin a.e.o lun yazarım gene öpüyorummm bilgi duyarsanız yazın iyi örnekler verin varsa bana

Canım ilk önce bebeğinin ve kesenin görümesine çok sevindim canım. İnşallah sonuna kadar hep seninle olur.
Ben ohss olupta hamileliği yolunda giden çok kişi okudum. Bir sorun olsaydı bebeğin bu şekilde düzenli büyüp değerlerin düzenli artmazdı diye düşünüyorum.
Senin kafanda bu kadar soru işartei varken sen neden hemşirelere soruyorsun onu anlamadım doktorunu karşına al ve çatır çatır sor. Bir dünya para alıyorlar sana cevap vermeye mecbur. Lütfen sessiz kalma.Aklına gelen tüm soruları sor ve cevaplarını alana kadarda sırarcı ol.
Güzel haberlerini bekliyorum canım.
Kendine iyi bak..

Sudeeee
Canım biraz araştırma yaptım senin gibi olan çok var hastane yatan ve su toplatan ama bebişleri sağlıkla devam etmiş. Sadece biraz sıkıntılı olmuş hastanede yattıkları süre içinde ağrıları olmuş ama sonra geçmiş.
O yüzden içini rahat tut. Güzel şeyler okudum ben

kızlaarrr ada ismini beğenmenize sevindim:))) bakalım ada en üst listeye çıktı şimdilik:)) hayırlısı artık

evet iklimcim ben çok ağırlaştım valla, ama ben yürüyüş yapmıyorum üşenmek bir yana birde bu kanama alanları varya plesentada drum dinlen demişti, tabiki yatak istirahatı yapmıyorum ama öyle hergünde düzenli yürümüyorum. haftada bir diyeyim ancak yürüyüşe çıkıyorum. sen toplamda kaç kilo aldın hamileliğin boyunca? ben 10 kilo aldım şimdilik, yinede iyi gidiyorum çok şükür, çok kilo alanlar var. hemde ben çok hareketlide değilim yani.

yerim seni boncuğum benim bebişleriniz için 10 değil 20 kio alın valla yeterki onlalar iyi olsun. SOnra nasıl olsa verirsiniz.

canımmmm valla kısmet bu işler, sen hatırlıyor musun bana demiştin ummadığın anda mucizeler dolu diye:)) bende sana diyeyim, belki birbirimize karşılıklı ışık tutmuş oluruz:))) bende de lekelenme olmuştu adet günüme 1 gün kala falan ama birazcık geldi bir dahada hiç gelmemişti. test yapma evet daha çok erken, olsa bile çıkmaz daha, bekle sabret tatlımm

öncelikle gözün aydın sudecim keseyi görmüşsünüz:)) değerlerininde artması çok güzel maşallah. bence korkulacak birşey yok canım olağan şeyler bunlar, her bünye farklı tepki gösteriyor işte, seninde böyle olmuş. sakın canını sıkma her zaman olumlu düşün kii bebeğini etkilemesin. godesinde dedeği gibi ama drunu alıp karşına herrşeyi sorsana açık açık, hayrına bakmıyorlar sana orda o kadar para veriyorsun mecburlar onlar sana cevap vermeye. allahım bebeğini korusun inşallah arkadaşım.

inşallah godesim byy cım dediğiniz gibi olur tek ümidim bukadar darlık bile olsa razıyım yavaş yavaş geçsinde yeterki geçsin yani dra da gelince kızlar durumumuz çok iyi deil eşimle özel hastanede yatamadım ben tıp fakültesinde yattım ordaki drda farklıydı tabi yani kendi drumda öle zırt ırt konuşan bi insan deil vakti yok adamın bi yumurta topluyo bi emriyo transfer bi sezeryan bi hasta adamın 1 dk vakti yok bide soracam soracam diyorum sonra dr gelince tıkk duruyo beynim vallaha sıfırlanıyom sonradan eşime şölemi olacakki bölemi olacakki anlayacanız benim durumum allaha kaldı tek korkum bebşim iyi büyüyor o suyun ona zararı olmaması oda rabbime kaldı yani rabbim diyoki 4 yıldır mücadele mücadele t amam verdim ama bunuda çekeceksin ama inanıyorum inşallah 3 ayı geçince mutlu bi anne olacam=))sizlerle beraber inşallah rabbim şu şişliğimi ağrılarımı i dindirse herşey inş yoluna girer girmezsede diyorum rabbim sağlımdan olmayımda donmuş bebişler var daha umutlarım var dimi ama hepinize kucak dolusu sevgilerrrr

Canikom merak etme ben kaptırmam kendimi. Kendimle dalga geçiyorum Daha pozitif bakıyorum artık Bebiş konusuna. ALLAH banada bir gün yavrumu kucağıma almayı nasip edicek.

Sudem Bebişinin seninle olmasına sevindim. İnşallah sende bir an önce düzelirsin be tatlım. ALLAH yardımcın olsun..

Ayyy canım benim. İnşallah.. İnşallah.. Bir gelsinde Bebişim. Ben onu çirkin ördeğim benimmm diye severim

canım seni uzun süredir takip ediyorum tedavinin pozitif olmasına çok sevindim allah kucagına almayıda nasip etsin inşallah.ama o ohss yokmu insan sevinemiyo bile hamile olduguna benim eşim inşallah hamile olmazsın diye dua ediyodu beni öle görünce ki benim yumurtalarım 12-13 cmdi günde 6-7 cm karnım şişiyodu 2 kilo alıyodum 5 gün hastanede yattım o nefes alamamanın alırken cigerlerinin batmasının ne kadar zor oldugunu çok iyi bilirim.bende senin gibi fakültede yattım ilgi alaka sıfır dr sabahları 5 şer dk ka gelir hemşireler şu igneyi yaptık şu serumu taktık derler tamam der giderdi soru sormaya fırsatın bile olmazdı heleki ohss hemen ordan kaçardı ki bu özel muayenehanesine gidince senle 1saaat konuşan dr.bıraktım zaten hastaneden çıktıktan sonra hiç gitmedim.e2 ye bakılmadan aşılama yapılırsa benim gibi,transferi yapılırsa senin gibi kalırız böyle hastane köşelerinde.canım benim sana yazma sebebim hastaneden söyledilermi bilmiyorum ama ben ohss oldugumda günde en az 2 yumurtanın beyazını yiyodum yani senin anlayacagın bol bol protein ye et ye hayvansal ürünlerde çok protein var,çok su iç günde 3 litre ben böyle atlattım bide ben enerji içeceklerinin iyi geldigini duymuştum bebege bi sakıncası olmazsa araştır iç.umarım çabuk atlatırsın allah yardımcın olsun

hamile arkadaşlar hayırlısıyla kucagınıza almanızı ve bebek hasretiyle yanan bu yolda çaba sarfeden hamile kalmaya çalışan sizin ve herkesin allah gönlüne göre versin inşallah...:80:

Tebrikler canım demek bebişi gördünüz Allah tamamına erdirsin. benim bildiğim kadarıyla ohss nin bebeğe bir zararı yok, anne için riskli ama sen hastaneden çıktığına göre durumun iyi, atlattın Allahın izniyle, netten araştır tatlım bi arkadaşın dediği gibi protein ağırlıklı beslenmek gerekiyordu galiba, bunlara dikkat et yavaş yavaş vücudun atıcaktır o suyu, sen hamileliğinin tadını çıkar yapmak zor biliyorum ama, bu günler geri gelmiyor. bak benimde ilk haftalarda kanamam olmuştu. hele bir gün tuvalete bir gittim kıpkırmızı kan aktı, ben mahvoldum tabiki, ağlayarak eşime dedimki bebek gitti, o da şok oldu tabi, ikimiz sarılıp bi güzel ağlamıştık, sonra tedavi falan çok şükür hiç bişey olmadı kızımızı üzdüğümüzle kaldık. elde değil kafayı takmamak ama olumlu düşün her zaman için. bebişimize iyi bak annelik kolay değil, ama herşeyden güzel onu hak etmek gerekiyoor bazen, sende bu sınavı böyle atlatıcaksın. ALLAH YARDIMCIN OLSUN tekrar GÖZÜNÜZ AYDIN, ÖPTÜM

ayyy canım çok saol peki senin bebişlerin oldumu ben şugünlerde iyyim sankiii gene yok deil şişlik ama tek korkum bida nükse edermi ? inş etmez inşallah bebişiminde bi pıt pıtlarını duysam tamam yaniiii=))) çok saol yazdığın için...

tekrar tebrikler geçmiş olsun umarım bi an önce atlatırsın o pıtpıtlarıda duyacaksın inş.

Son düzenleme:

canım ben aşılamada ohss oldum önce bhcg pozitif çıkmıştı sonra deger düştü yani kimyasal oldu ama sen korkma içini ferah tut bebege bi zararı olmaz hamileler daha agır geçiriyor ama dedigim gibi bol protein ye çok iyi geliyo araştır bi istersen.2 yıldır korkumdan tüp bebek yaptıramıyorum yine ohss olurum diye bende pco var.geçmiş olsun canım ye bende pco var.geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…