Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
evet menogonu göbekten kendim yaptım
puregon 300 ünite 7 gün kullandıktan sonra aynı zamanda menogona başladım toz ve suları kendim karıştırıp karıştırdıktan sonra hemşirenin verdiği iğne uçlarını değiştirip ince iğne ucunu geçirip göbekten yaptım..
son 3 gün de oraglutronu göbekten yaptım erken çatlamasın diye..özel hastanede yaptırdım herkese aynı şekilde anlatıp kendi uygulamanızı kendiniz yapın diye öğrettiler..

cesaretliymişsin ama ben kendim vuramam bayılırım :KK43:
puregon yazıcaktı banada rapor çıkaramadığım için ağır gelir dedi yazmadı menogon yazdı
canım ya hayırlısı bakalım neler görücez daha

içinizde umut varmı bu aya kızlar bende var gibi gibi kaynanamda fal baktırmış bu ay hamile kalıcak sağ kasığında sorunu var demiş :)
bu doğru sağda kist dolu benim..
bide erkek olucak demiş

içinizde umut varmı bu aya kızlar bende var gibi gibi kaynanamda fal baktırmış bu ay hamile kalıcak sağ kasığında sorunu var demiş :)
bu doğru sağda kist dolu benim..
bide erkek olucak demiş

hayırlısı canım
benimde sorunum çukulata kisti ama şu anda yok geçen haziran ameliyat oldum
kist varken niye aşılama yaptılar
çünkü kistler kaliteli yumurta üretimini engelliyor yumurtalar büyüse bile yeterli büyüklüğe ulaşmayabiliyor
tabiki doktorun en iyisini bilir ama ilaç tedavisi falan verdi mi daha öncesinde..
inşallah olur iklimcim bekleyiş insanı yoruyor ben eylül ayından beri bekleyişteyim rabbim çok bekletmeden verir inşallah..

hayırlısı canım
benimde sorunum çukulata kisti ama şu anda yok geçen haziran ameliyat oldum
kist varken niye aşılama yaptılar
çünkü kistler kaliteli yumurta üretimini engelliyor yumurtalar büyüse bile yeterli büyüklüğe ulaşmayabiliyor
tabiki doktorun en iyisini bilir ama ilaç tedavisi falan verdi mi daha öncesinde..
inşallah olur iklimcim bekleyiş insanı yoruyor ben eylül ayından beri bekleyişteyim rabbim çok bekletmeden verir inşallah..

canım glukofen kullanıyorum benim kistler multikistikmiş önemsiz ama tedaviyle hamile kalınırmış drlarımdan memnunum 3 taneler güzel bir tüp bebek ekibi allah için iyiler hem davranış hem tedavi anlamında çok memnunum çapa araştırmaya gidiyorum..
inşallah hayırlısı canım sende bende herkeze hayırlısı inşallah sanada çok geçmiş olsun rabbim yanında olsun :Saruboceq:
ben çıkıyorum iyi geceler görüşürüz canım..

kızlar merhabalar.herkese hayırlı haftalar dılıyorum..
benım adet tarıhım bellı deıl canım.olunca yazarım.dogmkntrl hapı kullandım bu ay.o yuzden sasabılır..

arkadaşlar 1 hafta kadar yokum.bu arada aşılamam olabilir.dün dr tek yumurtam olduğunu söyledi.9.5mm olmuş.salı tekrar kontrol var.kendinize dikkat edin.ınş döndüğümde hamile habeleri alırım

kızlar merhabalar.herkese hayırlı haftalar dılıyorum..
benım adet tarıhım bellı deıl canım.olunca yazarım.dogmkntrl hapı kullandım bu ay.o yuzden sasabılır..

meraba canım teşekkürlerr seninde güzel geçsin haftan
tamam canım olunca yazarsın opuyorumnanaktan

arkadaşlar 1 hafta kadar yokum.bu arada aşılamam olabilir.dün dr tek yumurtam olduğunu söyledi.9.5mm olmuş.salı tekrar kontrol var.kendinize dikkat edin.İnş döndüğümde hamile habeleri alırım

slm canım
hımm 1 hafta yoksun çok sevindim yumurtan büyümüş umarım dahada aşılaman olur kendine iyi bak fazla stres yapma olumlu sonucunu bekliyoruz canım :emir_bebek:

meraba canım
senin bugün iğnede 2. benim 1. günümüz sen hangi iğneyle başladın ben menogonla çarşamba kontrolum var

Merhaba ben puregon 75lik dozla başladım.Bugün kontrolüm vardı.Yumurtaların biri 15,diğeri 8 milim olmuşlar.Bugün 75 yarın 50lik vurup çarşamba tekrar kontrole gideceğm.Bakalım hayırlısı herkese kolay gelsin.

Merhaba ben puregon 75lik dozla başladım.Bugün kontrolüm vardı.Yumurtaların biri 15,diğeri 8 milim olmuşlar.Bugün 75 yarın 50lik vurup çarşamba tekrar kontrole gideceğm.Bakalım hayırlısı herkese kolay gelsin.

hımm öylemi ben progon hiç kullanmadım bilgim yok pek canım
ama büyüme güzel çarşamba ikimizde kontroldeyiz desene benimde iğneden sonra ilk kontrolüm inşallah hakkımızda hayırlısı olur

kaydirigubbakcemile2kızlar carsamba ılk ıgnemı olucam ınsaallah.ara ara gelır bılgı verırım sıze..

benim durumumu merak edenler varsa malesef olmadı.test sonucu 2,5.çok kötüyüm.çok heveslenmiştim.halada regl olmadım.acayip bi duygu yaşamayan anlamaz.alıp başımı gidesim var...............

seni bizden daha iyi hiç kimse anlayamaz canım ama bugünlerde geçecek Allahın izniyle buda bizim sınavımız malesef

kızlar benim göğüslerim ve karnım çok şiş,bide sağ sol kasıklarımda ağrı var.Özellikle ilişkiden sonra ve tuvaletim gelince ağrı artıyor.Korkuyorum bunlar normalmi,iltihap falan mı oldu diye.Sizde böyle belirtiler oluyormu?ığnelerin etkisi diye düşünüyorum,çünkü ilk aşımam ilaç kullanmadan yapıldı hiç böyle problemler yaşamadım

Son düzenleme:
selam hoşgeldin canım nasılsın nası geçti?:eek:

hoşbulduk canım,harika geçti ama bir tek siz beni anlarsınız,ya ne tarafa dönsem herkez hamile,içim yana yana gezdim ama kimse anlamadı polyannayı oynadım geldim anlayacağın:sinifsinif:

X