Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
en yakın aşılama yapanlar burdadır sanırım aşılamanın özelde maliyeti nedir ben öğretmenim ya da devlet ne kadarını karşılıyor bilen var mı<*

iğnenin %30nu yani 400 tl ödüyosun aşılama 600 tl verdik hastaneye göre değişiyo ama sanırım 8 nisandan beri devlet ödemiyo denemeye değer diyorum en azından çok şükür çalışıyoruz.

iğnenin %30nu yani 400 tl ödüyosun aşılama 600 tl verdik hastaneye göre değişiyo ama sanırım 8 nisandan beri devlet ödemiyo denemeye değer diyorum en azından çok şükür çalışıyoruz.

anladım canım teşekkür ederim benim yumurtam hapla oluşuyor

kaydirigubbakcemile2kızlar bende geldım..herkezın tedavısı hayırlara vesıle olsun ve nur topu gıbı bebıkler getırsın ınsaallah..
bende ucbucuk yıllık evlıyım.unuversıte hastanesınde olcak asılamam.ama daha adet olmadım ıgnelere baslamak ıcın.bugun yarın gelır kırmızılar.puregon ve ovıtrelle aldık.hayırlısı artık.gelısmelerı yazarım..
herkese hayırlı geceler..kaydirigubbakcemile2

kızlar kusura bakmayın bu topiğide boş bıraktığım için kızmayın haftasonu malum annemlere gitme günüm ama hafta içi hep burdayım ben olmasamda sizler devam edin burası hepimizin yeri

oluyo bazen anlıyorum canım
tamam senin geliceğin günü bekliyoruz ama yinede yanımızda olŞeniz

benim durumumu merak edenler varsa malesef olmadı.test sonucu 2,5.çok kötüyüm.çok heveslenmiştim.halada regl olmadım.acayip bi duygu yaşamayan anlamaz.alıp başımı gidesim var...............

olsun canım üzülme sonraki ay olur sıkma canını bundada bir hayır var öyle düşün hayatım a.s

canım inş tutar cümlemiz seviniriz.bu arada bir kaç gündür yoktum eşim burun amelşyatı olmuştu.yarn ilk kontrol var.bakalım kaç yumurta kaç mm?

geçmiş olsun eşine canım
kontrolunu oldun sanırım merakla bekliyorum yazmanı inşallah güzeldir sonuç

meraba sende hoşgeldin aramıza haftasonu ben evde olmuyorum pek ama sizler evdeyseniz boş bırakmayın canım..
canım senide ekliyim son adet günün ve aşılama olacağın tarihi falan yaz buraya a.s

hayırlısı canım sonuç ne oldu gittinmi dra

evet canım o cuma gittim ve menogona başlattı rapor alamadığım için yoksa diğer iğneye başlatırdı heralde ...
3 mayıs umarım çok güzel bir gün olur senin için merakla bekliyorum

meraba hoşgeldin sende aramıza ne güzel çoğalıyoruz bu çok iyi bişey destek oluruz birbirimize..
güzel dileklerinede kocaman bir amiinnn diyorumm..
son adet tarihini ve aşılama tarihini yaz ekliyim senide canım

kendimdende özet geçiyim..
iğnemin 3. günü bugün 5.günde vurulup çarşamba kontroldeyim allahın izniyle daha ilk kutum ama yinede değişiklik vardır sanırım popomdan zor oturuyorum delik deşik bi halde ne zor iğne yemek ya ovitrellede aldım vurun dediğinde vuruncam o nerden vuruluyoki acaba kalçadanmı koldanmı ...
aranızda menogon kullanan varmı eğer varsa kaçıncı kutuda iyi sonuç aldı merak ediyorum doğrusu

meraba sende hoşgeldin aramıza haftasonu ben evde olmuyorum pek ama sizler evdeyseniz boş bırakmayın canım..
canım senide ekliyim son adet günün ve aşılama olacağın tarihi falan yaz buraya a.s

canım benim mayısta aşılamam olacak adetimle beraber başlayacak..sat 1 nisan..adetlerim düzenlidir 1 mayıs gibi adet olunca hastaneye gideceğim ..o zamanda mayısın kaçında aşılama olacağı aşağı yukarı belli olur..

ben tüp bebekte menogonu kullandım göbekten oldum..
puregona destek olması için..
ovitrelle karından vuruluyor kendin de vuruyorsun preglny kalçadan vuruluyor..
zaten artık preglny yok ben bu ay tanıdıktan zor buldumben yumurta takibi yaptırıp vurdurdum bu ay normal ilişki denedik..umudum yok ama eğer kendiliğindne olursa mayısta aşılamaya da gerek kalmaz:))

niçin ödemiyor devlet ben martta rapor çıkartttım aşılama için
mayıs adetiyle aşılama placağım daha ilaçlarımı almadım ama anlamadığım 8 nisandan bu yana aşılamayı mı karşılamıyor iğneleri mi..

tamam canım ekliyorum o şekilde birazdan opuyorumnanaktan

merhaba iklim iyi gecelr
tedavin hayırlı olsun yumurtalar güzel gelişir inşallah
raporlu mu yaptırıyorsun aşılamanı?
daha önce aşılama yapıldı mı?

menogonu göbektenmi oldun akannehir senden duyuyorum göbekten olduğunu akannehir
ovitrelle kolay yani oh iyi o halde:))
inşallah gerek kalmaz canım yaa alırız güzel haberini :Saruboceq:

merhaba iklim iyi gecelr
tedavin hayırlı olsun yumurtalar güzel gelişir inşallah
raporlu mu yaptırıyorsun aşılamanı?
daha önce aşılama yapıldı mı?

iyi akşamlar canım..
teşekkürler seninde inşallah hayırlı olsun
raporu aydan kaybediyorum malesef çıkartamadım yaş yüzünden ve ilk denemem olucak

menogonu göbektenmi oldun akannehir senden duyuyorum göbekten olduğunu akannehir
ovitrelle kolay yani oh iyi o halde:))
inşallah gerek kalmaz canım yaa alırız güzel haberini :Saruboceq:

evet menogonu göbekten kendim yaptım
puregon 300 ünite 7 gün kullandıktan sonra aynı zamanda menogona başladım toz ve suları kendim karıştırıp karıştırdıktan sonra hemşirenin verdiği iğne uçlarını değiştirip ince iğne ucunu geçirip göbekten yaptım..
son 3 gün de oraglutronu göbekten yaptım erken çatlamasın diye..özel hastanede yaptırdım herkese aynı şekilde anlatıp kendi uygulamanızı kendiniz yapın diye öğrettiler..

iyi akşamlar canım..
teşekkürler seninde inşallah hayırlı olsun
raporu aydan kaybediyorum malesef çıkartamadım yaş yüzünden ve ilk denemem olucak

kaç yaşındasın canım?
inşallah ilk ve son denemen olur:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…