Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

En iyisi bizde köye falan gidelim oralarda yaşayalım. belki havası suyu iyi gelir ne dersiniz

kızlar asılama acıyomu yaa arkadasın cok acımıs

kişiden kişiye değişebilir ama benim 3 aşılamamda hiç ağrısız geçti. Bişey hissetmiyorsun eğer rahat muayne olabiliyorsan sorun yok. Kafana takılacak bişey değil. Gözle büyütelecek bir işlem değil.

canım üzüldüm
bu ay stresli geçti senin iğnelerini tam kullanmadın ondan olmuştur
inşallah önümüzdeki aya artık.herşey ksımet

bugün öyle yoğundum ki yeni açabiliyorum neti.okulun işlerinde başımı alamadım..deminden beri okuyorum yazdıklarınızı sinem ve iklim inanın sonuçlarınızı okuyunca içimin cızz ettiğini hissettim..ee ne de olsa haldaşız biz..rabbim hepimize o cennetlik duyguyu,anneliği hayırlısıyla yaşatsın...iyi geceler tatlı rüyalar

kızlar izmirde aşıla yaptıran varmı ve nereye yaptırdınız kaça malolduuuuu

kızlar size son gelişmeleri aktarıyım bu arada kızlar yazılarınızı okudum cok saolun ınanın bende size dua edıyorum kendime gelince dün hep yattım kahverengi lekeler oldu ondan sonra cok afaadersin pedde acık kırmzı sulu degişik bende şaşırdım devamı gelir diye bekliyorum tabi sabah pedime baktım akşamkı gibi rulo koydum hani rengi anlıyım diye çok açık kırmızı sulu anlamadım ben normlade az başlar sonra ceşme gibi saat ilerlesin dr umu arıcam sancım var yatınca geciyğ cokta karnım agrımıştı acaba diyorum karnımın zorundanmı kan geldı bakalım size sonucu iletirim hepinizi cok öptüm bu arada eşim boş ver takma canın sagolsun dedı ama bana beli etmeden cokk uzuldu bende onu uzugum ıcın cok agladım ondan gızlı sabah 6 hotladım uykum yoktu nese bys size

kızlar kanamam fazlalaştı bende salak gibi ümitleniyorum cok aptal biriyim ben kimim hemen hamile kalcam hiçte inanmıyodum zaten allahımı çok seviyorum ama beni mutlu etsede cok gec mutlu ediyo yada böle kafayı yiyecek duruma getirtiyo sabaktan beri dk bı pedime bakoyoruym kafayı yedim napalım bunada şükür bugun kımseyı gormek ıstemıyorum başta annesini eşimde dahil kimseyı

sinem özülme canım allah inşallah nasip eder banada yeni kısmet oldu 5 seneden sonra
dahada kesin bişey yok

kızlar ya ne ...... iş bu anlamadın sabah kırmızı kan geldi şimdi durdu azar azar pembe geliyo dr aradım olur dedı kahverengı kırmızı geldi dedım bekle adet gibi olmassa pazartesı tahlil yap dedı bakalım durum ne göstercek ayagı kalkınca karnım agrıyo yatınca geçiyo offfff allahım off

sinem25
sen fazla kendini yorma dinlen aşılamamı olmuştum kaçınçı gün bugun

Canım günaydın. Stres yaptığın için canım adet olamıyor olabilirsin. Yada belki de hamilesindir. Ama kendini rahatlatman gerek bu şekilde stres yaparsan olmazki canım. Hakkında hayırlısı olsun.
Kaynanada görünme hiç bütün gün yat. Hastayım falan de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…